رئیس آندره Duda برنده به مدت 2 توسط باریک با اکثریت نزدیک به همه آرا شمارش

رئیس آندره Duda, برنده انتخابات ریاست جمهوری این کشور, این کشور را ملی کمیسیون انتخابات گفته است. لهستان وقت ن

توسط NEWSCENTERALS در 23 تیر 1399

رئیس آندره Duda, برنده انتخابات ریاست جمهوری این کشور, این کشور را ملی کمیسیون انتخابات گفته است.

لهستان وقت نامزد آندره Duda برنده انتخابات ریاست جمهوری این کشور لهستان, ملی کمیسیون انتخابات روز دوشنبه گفت: تامین امنیت دومین دوره پنج ساله برای جناح راست رئیس جمهور.

با این نتایج در بیش از 99 درصد از مراکز رای دهی و باقی مانده uncounted رای بعید است به تغییر نتیجه Duda برنده 51.21 درصد آرا در این کمیسیون گفت.

نامزد مخالفان Rafal Trzaskowski دریافت 48.79%.

تفاوت در آرا میان دو نامزد بیرون آمد و به اطراف 500,000.

"من نمی خواهم به صحبت می کنند به نمایندگی از کمپین, کارکنان, اما من فکر می کنم که این تفاوت به اندازه کافی بزرگ است که ما را به قبول این نتیجه گفت:" گرزگورز Schetyna رئیس سابق لهستان مخالفت مدنی پلت فرم (PO) گروه بندی و عضو پارلمان به پخش TVN24 در روز دوشنبه.

"این نیست که نتایج رسمی هنوز اما ما یقین. آن را برای مطمئن شوید که رئیس جمهور کنونی آندره Duda باقی خواهد ماند و در دفتر خود برای پنج سال آینده گفت:" دویچه وله مونیکا Sieradzka گزارش از ورشو.

"در آن به معنی برای لهستان...که در حکم قانون و عدالت حزب می تواند احساس بسیار راحت و امن است. و آن را می توانید در ادامه آن اصلاحات شده اند که به شدت از انتقاد اتحادیه اروپا است. آن را تقویت می کند گرفتن آن در نهادهای دولتی و یا در دادگاه در رسانه های عمومی. منتقدان می گویند لهستان است که تبدیل به یک دولت استبدادی" او گفت:.

ستیز هفته از مبارزات انتخاباتی

یکشنبه رای در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه اما به تعویق افتاد با توجه به یک جنگ سیاسی بر سر اینکه آیا انتخابات باید برگزار شود در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مسائل فرهنگی حاکم بر مبارزات انتخاباتی, با, دولت, رسانه های دولتی و نفوذ کلیسای کاتولیک همه در نهایت آینده در حمایت از Duda, یک محافظه کار اجتماعی.

Duda حمایت حاکم جناح راست قانون و عدالت حزب (PiS). دوم-مدت مبارزات انتخاباتی تمرکز بر ارزش های سنتی و هزینه های اجتماعی در کاتولیک کشور با اکثریت.

ادامه مطلب: خواهد PiS انتخابات برنامه های دندانه لهستان اقتصاد ؟

در هفته های منتهی به انتخابات رئیس جمهور, شعارهای منتقل دورتر به سمت راست. او در تصرف در حقوق همجنسگرایان به عنوان یک موضوع کلیدی محکوم همجنسگرایان+ جنبش حقوق به عنوان یک "ایدئولوژی" بدتر از کمونیسم.

Duda نیز شنود گذاشته به ضد سامی استعارههای در تعيين رقیب خود را به عنوان کسی که از فروش لهستانی خانواده های یهودی ، لهستان شده بود خانه را به اروپا بزرگترین جامعه یهودی قبل از آن نابود شد توسط آلمان در جنگ ،

قضایی و تغییرات سریع در اتحادیه اروپا تهدید

این زن 48 ساله سابق وکیل به قدرت رسید در سال 2015 بر روی پلت فرم از افزایش مزایای اجتماعی است.

در دوره اول خود او کاهش سن بازنشستگی برای مردان از 67 به 65 و نهاد کمک هزینه ماهانه برای خانواده ها از 500 zloty (130 دلار €115) هر کودک است. او نیز تقویت لهستان روابط با ناتو است.

در سال 2017 اتحادیه اروپا راه اندازی شد اقدامات بی سابقه ای در برابر لهستان بیش از تغییرات در این کشور حقوق قضایی در Duda دیده بان است که می تواند خود را به اتحادیه اروپا رأی به حالت تعلیق درآمد.

kp/اس ام اس (AP, Reuters)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de