پوما آماده به نور تا زمین با افزایش بسته

به عنوان بازگشت فوتبال تساوی نزدیکتر و شور و هیجان در اطراف راه اندازی مجدد فصل, تشدید بازیکنان را دوباره از ا

توسط NEWSCENTERALS در 19 خرداد 1399

به عنوان بازگشت فوتبال تساوی نزدیکتر و شور و هیجان در اطراف راه اندازی مجدد فصل, تشدید بازیکنان را دوباره از امید جهان فوتبال به عنوان آنها افزایش یابد تا به سمت شکوه و غلبه بر چالش های جدید و تعقیب رویاهای خود. زمان آن رسیده است که به پا می خیزند.

افزایش بسته است پویا ترکیبی از NRGY هلو و گازدار زرد برای جشن بازیکنان درخشندگی آنها به عنوان جرقه و روشن زمین و ویژگی های کروم بدمتشني برجسته بازیکنان پیگیری نقره و عظمت در فینال بازی های این فصل است.

"ما در پوما بسیار هیجان زده برای بازگشت از فوتبال و به ظهور نور بسته تا زمین. بازیکنان بالا خواهد رفت و متحد برای عشق بازی و درخشش در زمین به عنوان آنها را سرگرم و هیجان طرفداران از خانه. ما نگاه به جلو به یک enthralling و فریبنده تابستان از فوتبال گفت:" ماتیاس Mecking مدیر کل پوما Teamsport.

پوما آینده 5.1 است که با الهام از بازی پویا ترین بازیکنان. ترکیب سازگار NETFIT پشتیبانی به طور کامل بافتنی فوقانی آینده واکنش نشان می دهد با حرکت پا افزایش هر دو مناسب و ثبات قرار دادن چابکی در مرکز طراحی شده است.

گردد برای لمسی دقیق و مرگبار دقت و غریزی اختتامیه, PUMA یکی 20.1 ترکیبی از سبک تثبیت خواص SPRINTWEB با حق بیمه K-چرم برای ایجاد تعادل کامل از سرعت لمسی پشتیبانی می کند.

افزایش بسته در دسترس است در شروع PUMA.com و در انتخاب خرده فروشان در سراسر جهان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن