2020 نامزد امی " خوب, بد و زشت: 'نگهبانان' Quibi و هیلاری کلینتون در مقابل ببر, King'

Thursday صبح امروز نامزدی در جوایز امی اعلام شروع با لسلی جونز فریاد به خالی شاید به عنوان مناسب به عنوان یک ا

توسط NEWSCENTERALS در 7 مرداد 1399

Thursday صبح امروز نامزدی در جوایز امی اعلام شروع با لسلی جونز فریاد به خالی شاید به عنوان مناسب به عنوان یک استعاره برای هر fêting سال بهترین تلویزیون در زمانی که ایجاد محتوای تلویزیون متوقف شده است به طور کامل. در زمانی که وجود دارد این است که یک مقدار مسخره از تلویزیون که گیلاس چیدن یک "بهترین" به نظر می رسد مانند یک مضحک ورزش. در زمانی که این کشور پایدار هر دو خارج از کنترل همه گیر و سیاسی سیاه چاله در پرداختن به آن است.

داده آن شرایط نباید تعجب است که امسال نامزد هستند در یک بار ریختن خون کودکان دیوانه کننده و refreshingly خوب است. آنها فوق العاده متنوع تا آنجا که هالیوود جوایز رفتن هر چند هنوز هم ناامید کننده در بسیاری از جبهه ها در این راستا است. (سزاوار ثروت باد آورده برای مراقباناما گیج کننده شانه های سرد به مطرح فصل دو.) سری بسیاری از ما عشق—جانشینی, Schitt نهر, شگفت انگیزی خانم Maisel, یا, دوباره, Watchmen—یک تن از نامزدهای بلکه...شاید بیش از حد بسیاری از ؟

آن را اجتناب ناپذیر حقیقت وقتی که می آید به این چیزها: برخی از چیزهای مورد علاقه خود را در حال رفتن به نمره گره و بسیاری از آنها نیست.

که منعکس شده در شخصی من دلپذیر شوک که آنچه ما در سایه انجام شود تا به خوبی یا که underdog standouts مانند Zendaya (سرخوشی) و Shira هاس (نامتعارف) به ثمر رساند نامزد. هنوز سه سری من قرار داده و در نظر گرفتن قوی به پیروزی مربوطه بهترین کمدی, درام و محدود سری دسته ها—همه چیز بهتر, خوب, مبارزه, سال ها و سالبودند توبیخ به طور کامل دریافت zilch بین آنها است.

و از آن خواهد شد مرگ من به شکل از چگونه زندگی افسانه و EGOT-برنده ریتا مورنو نگه می دارد و نادیده گرفتن برای او غیر قابل باور کمدی کار در یک روز در یک زمان.

حتی جونز نمی تواند پنهان خود او تعصبات bellowing با سرور و نشاط او به عنوان خوانده شده بهترین سری نامزد مرده به من و Schitt نهرو سپس اعلام "این Kominsky...روش...? آیا من می گویند که درست است؟" (متاسفانه بله.)

پس از خوب بد زشت Kominsky از آن همه در اینجا چیزی است که ما بیشتر شگفت زده به دنبال در این سال را لیست. مشاهده لیست کامل اینجا.

آنچه ما در سایه مراحل به نور

FX خون آشام کمدی بود یک فرقه آمار در فصل دوم و در حالی که به شدت محبوب در نظر گرفته بیش از حد عجیب و غریب و یا تحت رادار به طور عمده Emmys بازیکن. در عین حال آن را در بر داشت خود را با هشت نامزد از جمله سریال کمدی و عظیم سه نوشتن گره. (که مانند قله Mad Men/West Wing-سطح نوشتن تمجید.)

این Mandalorian و صبح نشان می دهد نمره برای دیزنی+ و Apple TV+

این Mandalorian شد نمره کشت زیر خط گره خور از جنگ ستارگان تولید در دیزنی+. اما چند انتظار می رود آن را به نشان می دهد برای شکستن تاریخی ایران زمین در اخیر جریان پلت فرم بوم و زمین یک درام, سریال نود, بیش از حد.

که انتظار می رود برای رفتن به تلویزیون اپل+ برای صبح نشان می دهدکه در غیر این صورت انجام شده فراتر از انتظارات نه تنها برنده presumptive جنیفر آنیستون nod در بازیگر و بیلی کروداپ در حمایت از بازیگر بلکه Steve Carell, در, بازیگر, علامت گذاری به عنوان duplass در حمایت از بازیگر مارتین کوتاه در مهمان بازیگر Mimi Leder در بهترین کارگردانی و دو گره.

مطرح و این است که ما از دست

پس از مطرح ساخته و تاریخچه آن, درام, سری نامزدی سال گذشته و این است که ما خود را حفظ دژ به عنوان آخرین باقی مانده پخش سری در رده هر دو از دست رفته این سال است. در حالی که برندگان قبلی بیلی پورتر و Sterling K. Brown در بهترین بازیگر نقش اول مرد هر دو سری از دست رفته را در طبقه بندی های اصلی و همچنین نویسندگی و کارگردانی. (با دیدن ژست's گلپر راس موفق به کرک بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و یک بد شانسی بزرگ.)

خیلی مراقبان عشق...

HBO سری محدود بود توسط یک حاشیه بزرگ ترین نامزد دریافت برنامه از سال با 26 نامزد. که شامل یک تسلط در اقدام به دسته بندی که در آن shoo-در نامزد Regina King (بازیگر) و ژان هوشمند (بازیگر زن) ملحق شدند توسط جرمی آیرونز (بازیگر) و سه اشاره در حمایت از بازیگر ساخت نیمی از این دسته را نامزد: یحیی عبد Mahteen دوم Jovan Adepo و Louis Gossett Jr.

"و جانشینی کردم عظیم نه بازیگری نامزد بیش از هر زمان دیگر نشان می دهد در تلویزیون..."

...اما HBO تلاش در محدود/فیلم تلویزیونی دسته بندی

مراقبان ممکن است تحت سلطه اند اما تعدادی دیگر به خوبی بررسی HBO سری محدود underperformed. خانم فلچر و ماه و سال رو صفر گره. توطئه علیه امریکا تنها به ثمر رساند فیلمبرداری اشاره کرد. بد آموزش و پرورش رو فیلم تلویزیونی و یک بازیگر ذکر است برای هیو جکمن اما از دست رفته در نوشتن و کارگردانی و بازیگر نقش مکمل زن برای Allison Janney. در ضمن من می دانم که این بسیار درست است فقط یک اشاره برای ستاره Mark Ruffalo. (Rosie o'donnell شخصی است عمده حمله.)

اوزارک و جانشینی تسلط

هر دو اوزارک و جانشینی دریافت 18 نامزد بیشتر از هر سریال درام. ما از طرفداران سابق و نمی تواند عشق دومی بیشتر اما احساس می کنید که ممکن است گره از هم سزاوار است. در علاوه بر این به یک سری درام ذکر و بازیگری گره برای Jason Bateman, Laura Linney and Julia Garner, Ozark به دست آورده تعجب آور دو کارگردانی و نوشتن سه گره. واقعا ؟ و جانشینی کردم عظیم نه بازیگری نامزد بیش از هر زمان دیگر نشان می دهد تلویزیون است. (آنها برای Brian Cox, جرمی, قوی, Nicholas Braun, Kieran Culkin, Matthew Macfadyen, Sarah Snook, هریت والتر, گیلاس جونز و جیمز کرامول.)

بنابراین شگفت انگیزی خانم Maisel و Schitt نهر

پس از آن بیشترین انتقادی-مخلوط فصل هنوز Maisel دریافت 20 نامزد بیشتر از هر کمدی. و پس از آن بیشترین انتقادی-ستایش فصل Schitt نهر درست بود با 15. برای Maiselکه شامل هفت بازیگری گره: راشل the nha party, Alex Borstein, Marin Hinkle, Sterling K. Brown, Tony Shalhoub, Luke Kirby و Wanda Sykes. و برای Schitt نهرکه شامل یک اشاره برای هر عضو از خانواده گل سرخ—Eugene Levy, Catherine o'hara, دانیل لوی و آنی مورفی. (دانیل لوی نیز نامزد دریافت جایزه بود برای نوشتن و کارگردانی سری آخر.)

مرده به من و Ramy باید دانشجوی سال دوم جوش

پس از آن فصل اول شناخته شد با یک بازیگر nod برای Christina Applegate, مرده به من's فصل دو سرزمین های کمدی سری مصاحبه و بازیگر دیگری با سر اشاره کردن به صورت co-star Linda Cardellini. و پس از خاموش کردن آن در فصل اول از منكر نمرات اقدام گره از منكر Youssef و Mahershala Ali, همچنین به عنوان یک کارگردانی نامزدی.

ببر پادشاه و عشق کور است در حال حاضر امی نامزد

این غیرداستانی/docuseries دسته بندی ها همیشه عجیب و غریب و بد تعریف شده و با وجود سبک بودن محبوب ترین در تلویزیون در حال حاضر. و دو نفر از کسانی که محبوب ترین, اگر پلاریزه, مطالب به ثمر رساند عمده گره. ببر پادشاه می پیوندد امثال هیلاری, آخرین رقصو McMillion$ در مستند یا غیرداستانی سری. در ضمن عشق کور است بهترین ساختار واقعیت برنامه مهاجرت استانی همراه با چشم عجیب و غریب, مخزن کوسهو بسیار بردی نوسازی.

"این غیرداستانی/docuseries دسته بندی ها همیشه عجیب و غریب و بد تعریف شده و با وجود سبک بودن محبوب ترین در تلویزیون در حال حاضر. و دو نفر از کسانی که محبوب ترین, اگر پلاریزه, مطالب به ثمر رساند عمده گره."

هیلاری کلینتون و میشل اوباما, مستند هر دو نامزد

هیلاری چهره فوق ببر شاه در مستند یا غیرداستانی سری در حالی که تبدیل شدن به ادعا در برابر آپولو و Beastie Boys داستان مستند یا غیرداستانی خاص است.

Quibi 10 نامزد (???)

بله به نوعی Quibi متصلب تا 10 گره. که بیش از AMC بیش از براوو بیش از سی ان ان بیش از نشنال جئوگرافیک. بدنام پلت فرم جدید می توانید از فرم کوتاه دسته بندی برای آن ثروت باد آورده که در آن تحت سلطه اقدام به دسته بندی. که بدان معنی است که Kaitlin Olson (بدبختانه) و Kerri کنی-نقره ای (Reno 911!) در حال امی نامزد! و بنابراین آنا کندریک برای این سری در مورد Dan Harmon جنس عروسک.

و مایا رودلف سه (!!!)

مایا رودلف نامزد دریافت جایزه بود دو بار در مهمان بازیگر زن در یک کمدی برای این جای خوب و برای بازی کامالا هریس در شنبه شب زندگی می کنندو همچنین در شخصیت Voice-Over عملکرد برای ابراز هورمون Monstress در دهان بزرگ.

براد پیت نامزد بازی...Anthony Fauci در شنبه شب زنده

که می شود برای چه تصادفی-باسن SNL حضور همواره طاقت فرسا تغییر ناگهانی از Emmys. در این سال پیت دو دقیقه Fauci ظاهر طول می کشد کیک. او نامزد در برابر میزبان آدم راننده و ادی مورفی در مهمان بازیگر نقش اول مرد در یک فیلم کمدی در حالی که رودلف کامالا هریس ظاهر مربع خاموش در برابر میزبان قمر والر-پل. در جای دیگر Cecily قوی در نهایت به ثمر رساند او اولین بازیگری nod در حمایت از بازیگر پیوستن قبلی برنده Kate McKinnon در حالی که Kenan Thompson نشان می دهد تا دوباره در حمایت از بازیگر.

چرا آنها خیلی عجیب و غریب در مورد Seth Meyers?

این گیج کننده است که در اواخر شب با Seth Meyers هنوز هم نمی تواند به انواع مختلفی بحث سری اما تنها در نوشتن رده. کنجکاوی تمدید به انواع ویژه در این سال بیش از حد که در آن مایرز' ویژه لابی کودک بود توبیخ در رده اصلی اما پس از آن نامزد در نوشتن.

سخت به ریس

ریس ویترسپون شد مشروع عالی در سه اعتبار در غیر این صورت امی نامزد شده سری در این سال با کمی بزرگ نهفته است, صبح نشان می دهدو کمی آتش در همه جا...در عین حال نبود نامزد دریافت جایزه برای هر یک از آنها. بدتر کار او روایت یک Quibi سری در مورد آلت تناسلی کفتار بود و توبیخ بیش از حد.

Lynn Shelton and Fred Willard دریافت پس از مرگ گره

لین شلتون شد, نامزد دریافت جایزه برای کارگردانی کوچک آتش در همه جادر حالی که Fred Willard به دست آورده و یکی از آخرین بازیگر مهمان در یک سریال کمدی نامزدی برای خانواده مدرن.

آمازون بزرگ ساخت برش قمار می آید تا کوتاه

جهان-رقص مگا گران مد نشان می دهد بازی هایدی کلوم و Tim Gunn بود توبیخ به طور کامل. (هر چند برای آنچه در آن ارزش به طوری بود که پروژه باند.)

بزرگترین کمدی Snubs

- بزرگ و ستاره های ال فانینگ و نیکلاس هولت

- یک روز در یک زمان و ستاره ریتا مورنو

- همه چیز بهتر و ستاره Pamela Adlon

- خیابان 5 و ستاره, Hugh Laurie,

- اجرا و آن ستاره Merritt Wever و Domnhall Gleeson

- خوب جای ستاره کریستن بل

- دوشنبه سیاه ستاره Regina Hall

- فضای زور و ستاره Steve Carell and John Malkovich (نمایش مکیده اما این تعجب است!)

بزرگترین درام Snubs

- خوب مبارزه خاموش کردن

- دیوید باعث می شود انسان بسته

- Better Call Saul ستاره Bob Odenkirk, Rhea Seehorn و جاناتان بانک

- Orange Is the New Black star Danielle Brooks

- این است که ما

- مطرح

- خدمتکار داستان ستاره الیزابت ماس

- کمی بزرگ نهفته ستاره نیکول کیدمن

- میهن ستاره Claire Danes and Mandy Patinkin

- The Outsider ستاره سینتیا Erivo

بزرگترین سری محدود Snubs

- سال ها و سال ها بسته

- خانم فلچر بسته

- من می دانم که این بسیار درست است و ستاره Rosie o'donnell

- هالیوود و ستاره جو Mantello و Patti LuPone

- مسابقه بسته

- باور نکردنی, ستاره Kaitlyn Dever و Merritt Wever

- پتسی و Loretta بسته

- دفاع از یعقوب ستاره Chris Evans and Michelle Dockery

بزرگترین شگفتی

- نامتعارف و ستاره Shira هاس

- سرخوشی ستاره Zendaya

- مردم عادی star Paul Mescal

- هالیوود ستاره جرمی پاپ و, Dylan McDermott (دومی بیش جو Mantello)

- هالیوود ستاره هلند تیلور (بیش از Patti LuPone)

- Self-Made: با الهام از زندگی خانم: C. J. Walker ستاره Octavia Spencer

- نا امنی ستاره ایوان Kennedy

- خانم امریکا ستاره Uzo Aduba مارگو مارتیندیل و Tracey Ullman (بیش از رز بایرن و Sarah Paulson)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب