مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات طرح: جایگزین کلارنس توماس با یک زن

پس از 28 سال برخی از محافظه کاران فکر می کنم آن زمان برای کلارنس توماس بازنشسته. او طولانی ترین خدمت دیوان عدا

توسط NEWSCENTERALS در 27 تیر 1399

پس از 28 سال برخی از محافظه کاران فکر می کنم آن زمان برای کلارنس توماس بازنشسته. او طولانی ترین خدمت دیوان عدالت, و در سن 72 جوان باقی می ماند به اندازه کافی برای لذت بردن از آنچه که او را دوست دارد به انجام است که سفر به این کشور به صورت ناشناس در RV خود را با همسر خود ویرجینیا و دو سگ.

یک سال پیش زمانی که شایعات برای اولین بار ظاهر که توماس ممکن است خانههای گلی خالی بازنشستگی او به کلی Shermanesque بیانیه را تعطیل حدس و گمان است. این بار جیرجیرک. چرا که این بار آن را در مورد بیش از توماس و مایل به قفل در یکی دیگر از جوان acolyte در سمت راست.

در حال حاضر آن را نیز مورد ضرب و شتم تا پایه ای برای رئیس جمهور تهمت انتخابات و کسانی که در همه جا حاضر منابع ناشناس آشنا با رئيس جمهور در تفکر گزارش که او فکر می کند نامزدی یک زن به دیوان عالی کشور ممکن است فقط تونیک او نیاز به احیای جایگاه خود را با رای دهندگان.

این وب سایت قانونی بالاتر از قانون دوبله مردمی هل دادن بازنشستگی شایعات "محافظه کار wishcasters," اشاره کرد آنها یک افزایش بزرگ هنگامی که مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت معنادار با گفتن واشنگتن پست خبرنگار رابرت کاستاریکا که "قوی تر شایعه" است که ساموئل Alito, 70, دوم محافظه کار ترین عضو دادگاه پس از توماس است که "در حال رفتن به ترک."

کاستاریکا هدر رفته هیچ زمان به tweeting که در خارج و در حال حاضر شایعات بصورتی پایدار و محکم ریشه در رسانه های جریان اصلی. چگونه قضات توماس و Alito رسیدگی فشار—که آیا آنها ممکن است در نظر گرفتن یک بازی برای این تیم که آیا آنها حتی مراقبت—ما نمی دانیم. Alito خانواده با توجه به هویت آماده است به ترک واشنگتن و توماس' همسر, ویرجینیا است گفت: به نفع شوهرش بازنشستگی.

ما از شنیدن کری سورینو رئیس جمهور قضایی بحران شبکه و یک قانون سابق کارمند برای توماس گفت که Breitbart که شایعه توماس بازنشستگی غلط است با "صد در صد یقین است." او اشاره کرد که توماس "رهبر جناح محافظه کار از دادگاه" است و او و Alito "واقعا در بالای بازی خود را. من می خواهم برای پیدا کردن آن سخت به تصور کنید که هر کدام از آنها گفت: "خوب آن زمان به قطع من اسپرز.'"

منصوب شده توسط جورج دبلیو بوش Alito شده است در دادگاه از 14 سال و نیم زمانی که توماس است که به مراتب بیشتر از رقم قابل توجه است. توماس دقت تایید کرد پس از یک شارژ شنوایی—به ریاست جو بایدن—بیش از آزار و اذیت جنسی ادعا می کند و خود را از خشم و تلخی بیش از آنچه که او به نام "high-tech مجازات" است و هرگز او را ترک کرد. در عین حال او را به دست آورد ارشد وضعیت در دادگاه صحبت می کند بیشتر در دهان استدلال از در سال های گذشته و به دادگاه منتقل شده است به راست نوشتن بیشتر اکثر نظرات در علاوه بر این به خود dissents.

"من مطمئن هستم که آنها می تواند هیجان زده و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هیجان زده خواهد شد اگر او پا به پایین می گوید:" دن گلدبرگ با اتحاد برای عدالت اکشن مبارزه است. "من هیچ شکی نیست که آنها فکر می کنم آن را یک ایده خوب است. اما آیا آنها واقعا فکر می کنم آسیب پذیر سناتور در حال اجرا برای انتخابات مجدد می خواهید به رای درست قبل از انتخابات در وسط یک بیماری همه گیر برای کسی که تایید و تهمت و تایید شده توسط Federalist جامعه با یک رکورد از واژگون شدن قانون مراقبت مقرون به صرفه و چه کسی دشمن است به سقط جنین حقوق و تجاوز حمایت? آیا آنها فکر می کنم سوزان کالینز کوری گاردنر جونی ارنست و تهم Tillis می خواهید به نگاهی که رای درست قبل از انتخابات؟"

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال می کنند و او را امی ادم ساده لوح بارت در بالای لیست خود را. Barrett, 48, در هفتمین مدار تجدید نظر منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن. او نفر دوم به قضات Gorsuch و Kavanaugh و داستان شخصی به عنوان یک تمرین کاتولیک مادر هفت نفر از جمله پنج بیولوژیکی کودکان با نیازهای ویژه و دو فرزند به تصویب رسید از هائیتی او را قانع شکل در مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ فرهنگی.

تهمت و امثال این ایده که برای اولین بار جمهوری خواه پس از رونالد ریگان منصوب ساندرا روز اوکانر برای قرار دادن یک زن در دیوان عالی کشور است.

یک هشدار اخبار هفته گذشته که قاضی جان رابرتز در بیمارستان بستری شد ارسال امواج شوک از طریق دیوان عالی کشور-مراقب. معلوم شد یک هفته سقوط است که دادگاه آرام نگه داشته تا زمانی که یک عضو در باشگاه های خصوصی که در آن رابرتز در زمان جست و خیز کردن نوک خاموش واشنگتن پست. نبود یک تشنج که باعث رابرتز به سقوط دادگاه گفت. اما اگر رابرتز شد ناتوان به هر دلیل تهمت احتمال بالا بردن Kavanaugh به رئیس دادگستری و رهبر سنا میچ مک کانل می رم از طریق یک سوم مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار عدالت است. خواهد بود که یک اکتان بالا twofer به تجمع خواهان.

سنا البته می باید به تایید Kavanaugh به عنوان رئیس دادگستری بنابراین او را مجبور به رفتن را از طریق یکی دیگر از تایید شنوایی. و این زمان او می توانست یک رکورد برای دفاع از. پس از رای گیری برای حمایت از یک ضد قانون سقط جنین در لوئیزیانا که دادگاه لغو "سوزان کالینز نمی تواند رای برای او به صورت مستقیم می گوید:" گلدبرگ. "آنها فقط می تواند آن را انجام دهد (تایید او) اما نمی توان آن را یک سیاسی ثروت باد اورده."

مک کانل بزرگ سیاسی مهارت است که با داشتن بدون شرم. او در برابر ضرب و جرح او در زمان برای برگزاری مرحوم قاضی اسکالیا صندلی باز برای یک سال بدون دادن حتی یک جلسه به رئیس جمهور اوباما نامزد, Merrick, حلقه گل قرار دادن.

مک کانل درایو برای پر کردن دادگاه های فدرال شده است بی امان و هر چه اتفاق می افتد در Nov. 3 وجود خواهد داشت یک اردک لنگ جلسه کنگره پس از روز انتخابات با جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا.

اگر وجود دارد باز در دیوان عالی کشور پس از انتخابات که در آن تهمت را شکست داد و دموکرات ها پیروزی در سنا وجود دارد هیچ شکی نیست که مک کانل به دنبال پر کردن آن در لنگ اردک جلسه? هر چه شگفتی مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دموکرات ها نخواهد بود ایمن از مک کانل را perfidy تا Jan. 5 زمانی که جدید سنا سوگند یاد کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن