Coronavirus: ما کارگران از ترس برای شغل خود و سلامت خود را

ما کارگران در حال مبارزه برای دفاع از خود در برابر کارفرمایان که انجام می دهند نه به اندازه کافی برای محافظت ا

توسط NEWSCENTERALS در 4 خرداد 1399

ما کارگران در حال مبارزه برای دفاع از خود در برابر کارفرمایان که انجام می دهند نه به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از COVID-19. در حال حاضر وجود دارد را فشار اضافی از کشورهای که در حال بلند کردن اقامت خود را در خانه ،

"بوجود می آیند شیکاگو" هرگز دریافت بسیاری از تماس ها و پیام ها. "ما در حال تماس با حدود 160 کارگران در هر روز, می گوید:" صدفی Ruzicka.

او سخنگوی این گروه که مبارزه برای محل کار حفاظت و انصاف در ایالت ایلینوی در غرب میانه. با توجه به ضعیف اتحادیه های کارگری در آمریکا گروه های خصوصی مانند او و سازمان های غیر دولتی اغلب در نقش سنتی خود را. با توجه به وزارت کار تنها 6.2 درصد از کارگران در بخش خصوصی برگزار شد در اتحادیه های کارگری در سال 2019.

ادامه مطلب: نظر: درمان امریکا از قبل موجود شرایط

در گذشته می گوید Ruzicka مردم اغلب خواسته برای کمک به زمانی که خود کارفرما نمی شد خود را به پرداخت حقوق و دستمزد. پس از وقوع COVID-19 استعلام شده است بسیار متفاوت است.

در ماه مارس کارگران درخواست شد در مورد کاهش ساعت و furloughs و سپس مردم را در تماس گرفتن در مورد اینکه آیا محل کار خود می گویند ناخن سالن شد و در واقع ضروری و یا اگر آن را باید بسته شود.

در حال حاضر کارگران از ترس برای زندگی خود را. "مردم می ترسند. به ویژه هنگامی که آنها در حال کار نزدیک به هم اگر آنها در حال ارائه با ماسک یا دیگر تجهیزات حفاظت شخصی و یا اگر وجود دارد قادر به شستن دست های خود می گوید:" Ruzicka. در آن موارد "بوجود می آیند شیکاگو" کمک می کند تا به سازماندهی حملات تدوین و فرموله کردن مطالبات و یا شروع می شود مدارک مورد نیاز برای ایجاد یک اتحادیه. این سازمان همچنین گزارش نقض قانون به مقامات.

Ruzicka می گوید تلاش های آنها شروع به تولید نتایج است. در حومه شیکاگو کارکنان در "Raymundo را" یک شرکت که تولید کیک میوه و پودینگ گرد هم آمدند و پس از همکارانش شد تست مثبت برای COVID-19. باقی مانده کارگران در خانه مانده و قرار دادن با هم یک لیست از خواسته ها. "در این شرکت آنها در حال حاضر مصرف کارگران درجه حرارت روزانه. آنها مارک طبقه به اطمینان حاصل شود که کارگران اقامت شش فوت (1.80 متر) از هم جدا ساخت مطمئن شوید که وجود دارد دست شستن لوازم و معافیت برای انجام این کار, و آنها در حال تهیه ماسک برای کارگران" Ruzicka می گوید.

یک موج راه رفتن-outs

تظاهرات کارگران در بسیاری از ایالات آمریکا شده اند و نه پایین کلید مانند ماندن در خانه و هماهنگی پیاده روی-outs. از اوایل ماه مارس "Payday در گزارش" سایت اجرا شده توسط روزنامه نگار مایک الک شده گردآوری داده ها در حملات در سراسر کشور و ثبت بیش از 200 وقایع است. بسیاری از کسانی که در محل کار در روز. کارگران از سوپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای مانند هدف خارج شده و تمام مواد غذایی در بیمار نامیده می شود و یا راه می رفت. رانندگان برای سوار-شرکت خدمات بارگذاری تشکیل یک اعتراض کاروان در سان فرانسیسکو در حالی که آمازون و فدرال اکسپرس کارکنان به کار خودداری کرد.

بیشتر بخوانید: آمریکا: Coronavirus بحران مجموعه سابقه برای کار از خانه

Workers leaving a meat processing plant in Longport

کارگران می گویند این شرکت در تلاش برای بهبود اقدامات ایمنی به اندازه کافی نمی رویم

تولید مواد غذایی شرکت را تبدیل به کانون coronavirus مربوط به رسوایی. تایسون گوشت گیاه در ایالت واشنگتن می گوید آن را به تولید به اندازه کافی گوشت برای چهار میلیون مصرف کننده در هر روز در Wallula گیاه به تنهایی. حدود 1400 نفر کار می کنند وجود دارد.

در مارس 23, دولت, صادر, اقامت در خانه سفارش برای همه ساکنان. تایسون اما ضروری محسوب می شود کسب و کار مبتنی بر دولت فدرال توصیه و باز مانده است. حدود سه هفته بعد شش نفر بیمار مبتلا COVID-19. همه متصل شدند به گوشت تامین کننده.

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus برجسته رسوا شرایط در آلمان در صنعت گوشت

یک سخنگوی شرکت به تایید رسانه های محلی که بیشتر و بیشتر کارگران دور ماندن. گوادلوپ Olivera یک تایسون کارمند درگذشت از COVID-19. در آوریل 23, تایسون بسته گیاه است. به گفته مقامات محلی 2,236 فتح کرد گرفته شد آزمايشات انجام شده بر کارکنان در سه مرحله — 316 آمد مثبت است.

تولید شده پس از شروع دوباره. در وب سایت خود تایسون می گوید که اقدامات ایمنی تایید شده اند. اما کارکنان هنوز هم احساس نمی امن گروهی از بستگان و دوستان — "دوستان تایسون کارگران" — تایید یک ایمیل به DW.

"برخی از پیشرفت های ساخته شده اند اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام. موضوع شفافیت و تلاش صادقانه برای حمایت از کارگران است که هنوز هم گم شده است. کافه تریا بسته است اما در حال حاضر مردم در حال غذا خوردن در اتاق قفل به عنوان وجود دارد در هیچ جای دیگر. تایسون می گوید آنها نمی داشتن اساتید راهنما تماس با بیمار کارگران اما این فقط غلط. ما می دانیم که بسیاری از کارگران که در حال تماس و تحت فشار توسط تایسون." یک درخواست توسط گروه خواسته است برای پرداخت sick leave, رایگان COVID-19 آزمون ارتباطات, از دستورالعمل های ایمنی در 10 زبان و مراقبت از کودک.

Protesters in Florida demanding better job benefits

بدون اتحادیه ها به آنها کمک کارگران اغلب از چپ به دفع کردن برای خود

کارگران می خواهید حفاظت تهمت می خواهد برای بازگشایی به سرعت

این وضعیت در Wallula مورد جدا شده است. پس از دریافت تعدادی از شکایات مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آوریل جمع آوری داده ها از 19 متحده است. در تاریخ 1 مه آنها منتشر شده یک گزارش در مورد شرایط در 115 تولید گوشت سایت. با توجه به CDC "COVID-19 تشخیص داده شد در 4,913 کارگران و 20 COVID-19–مربوط به مرگ و میر گزارش شده است."

گوشت و مرغ صنایع استخدام حدود 500000 نفر است. بنابراین جای تعجب نیست که مبارزه بر سر شرایط کاری رسیده است واشنگتن, DC. کلرادو سناتور مایکل بنت یکی از بسیاری از سیاستمداران درخواست برای حمایت از کارکنان در JBS و دیگر مواد غذایی شرکت پردازش در منطقه است. در نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مارس 13, او تکرار درخواست خود را که امکانات تولید باید فقط مجاز به باز اگر ایمنی کارکنان تضمین شده بود. او همچنین در مورد پرسش تحویل تجهیزات حفاظتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر شده است هل دادن برای هفته برای بازگشایی این کشور و اقتصاد را از رفتن دوباره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و او تنها نیست. تظاهرات در برابر این مستند در حال رشد بوده است. اواخر ماه گذشته تظاهرکنندگان برخی از آنها مسلح با هجوم به دولت ساختمان کاپیتول در میشیگان. و هفته گذشته در نیویورک حدود 200 صاحبان کسب و کار در اعتراض به اقامت در خانه سفارش دهید.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب