Karèn Shainyan می خواهد برای الهام بخشیدن به تجاوز روس ها به بیرون آمدن با برخی از افراد مشهور کمک

مسکو—وجود دارد بسیاری از شجاع رایگان-متفکران در روسیه اما تنها یک راست صحبت کردن با مردمیک متفکر یوتیوب نشان م

توسط NEWSCENTERALS در 3 خرداد 1399

مسکو—وجود دارد بسیاری از شجاع رایگان-متفکران در روسیه اما تنها یک راست صحبت کردن با مردمیک متفکر یوتیوب نشان می دهد بحث توسط Karèn Shainyan یک مسکو بر اساس ویرایشگر و نویسنده است.

برای تشویق افراد مشهور روسیه به بیرون می آیند Shainyan منتشر مصاحبه با پیشرو جهان تجاوز و هنرمندان و فیلسوفان و بازیگران و نویسندگان و دانشمندان در یک سری از مکالمات ساده.

او پهن کردن مرد با زن, هوشمند, چشم و یک لبخند صادقانه. از آن آسان است برای باز کردن به Shainyan—او در مصاحبه شوندگان خود را آشکار ترین حادثه چالش برانگیز داستان از درگیری با دارد و به اشتراک گذاری شخصی و راه های ابتلا به, قوی, صدای خود را در زمینه های حرفه ای.

Shainyan که 39 هرگز خود را نگه داشته همجنسگرایی یک راز است که غیر معمول برای یک فرد در روسیه است. دایره خود را از دوستان و همکاران و مسکو روشنفکران خود را در آغوش استعدادها و دوستی است. اما در سیبری زادگاه ایرکوتسک Shainyan تجربه تحقیر و ترس هیچ غریبه ای به او.

"روسی, گی, مردم, گی, مشاهیر نامرئی هستند. هیچ کس نمی داند که آنها چگونه زندگی می کنند, آنچه, آنها, ایجاد, آنچه آنها به عنوان حرفه ای و چگونه موفق آنها "

به رغم وحشتناک آزار و اذیت و حملات خشونت آمیز در جامعه مردم در روسیه Shainyan اعتقاد قوی وجود دارد که امید است برای آزادی مردم از ترس طریق آموزش و پرورش. "جهل و بی تفاوتی کلیدی دلایل بدترین همجنسگرا ستیزی" او گفت: روزانه وحش در اخیر بعد از ظهر. "روسی گی مردم, گی, مشاهیر نامرئی هستند. هیچ کس نمی داند که آنها چگونه زندگی می کنند, آنچه, آنها, ایجاد, آنچه آنها به عنوان حرفه ای و چگونه موفق آنها در کشور خود را دارند."

Shainyan می گوید که ترس از دست دادن اعتبار پول و یا دسترسی به مخاطبان بزرگ شد و به این دلیل هیچ جریان اصلی مشاهیر و حمایت برای قربانیان ضد, گی, تصفیه در چچن به عنوان مثال زمانی که تعداد زیادی از مردم کشته شدند و بازداشت و بسیاری از شکنجه.

"به روسی افراد مشهور بیرون آمدن به معنی یک پیام سیاسی یک تقاضا برای داشتن حقوق خاص" Shainyan گفت: روزانه وحش. "اما یک coming-out به معنی فوری از دست دادن بزرگ از دسترسی به سالن های کنسرت."

به ایجاد اختلاف و کمک به باز کردن ذهن Shainyan سفر به ایالات متحده به صحبت می کنند به آمار و ارقام از جمله ستاره مانند سینتیا نیکسون و بیلی پورتر نویسنده Garrard Conley, تهیه کننده, بروس کوهن و گیدئون Litchfield, editor-in-chief of MIT Technology Review.

بیش از یک میلیون نفر بازدید وبلاگ خود در یوتیوب در کمتر از سه ماه. "ایده این پروژه این است که برای جلب توجه مخاطبان گسترده تر و افشای موجود اسطوره ها در اطراف LGBTQ مردم" Shainyan گفت: روزانه وحش در اخیر بعد از ظهر.

"پس به محض این که مردم از شنیدن کلمه" گی " در رسانه های روسی را در دستور کار خود آن را همیشه می آید از دو قطب—یا از دارد و دولت تبلیغات تماس را به اتحاد جماهیر شوروی در حقوق کیفری بازگشت به قانون و یا از همجنسگرایان فعالان که استفاده از این کلمه در زمینه مبارزه با نقض حقوق یا درگیری با پلیس. این دو رادیکال زمینه در حالی که در واقعیت چند میلیون روسی تجاوز مردم خاموش هستند آنها نشان داده شده در فضای عمومی است."

برخی به انتقاد از او برای تنها مصاحبه موفق LGBTQ اما Shainyan گفت که او در تلاش برای "بازسازی" تصویر LGBTQ مردم در تمرکز در افراد مشهور. "خواهد بود که بسیار شوروی رویکرد است."

Shainyan است تک, و, گی, پدر و مادر دو پسر در سن 9 و یک و نیم تصور با مادران است. او پسر با مادرش زندگی می کند در کیف. قبل از COVID-19 تعطیل کشور او سفر به دیدن او در هر آخر هفته و همچنین وی را به مسکو برای معافیت تحصیلی. زمانی که او شروع به وبلاگ خود را در اوایل این سال از پسر پرسید Shainyan اگر آن را امن برای پسر خود را برای آمدن به مسکو است.

او نگران به خشونت دارد تا آنجا که سازمان های دولتی در نظر گرفتن فرزند خود دور است. "همه ترس از اطفال سیستم عدالت" گفت: Shainyan. "آنها باعث بزرگترین ترس برای کل جامعه تجاوز روسیه. هیچ یک از کسانی که با کودکان می تواند به جرات می توان فعال سیاسی آنها آسیب پذیر هستند گفت: روزانه وحش.

در سال گذشته کمیته تحقیق روسیه آغاز طرح دعوی در دادگاه در مورد دو گی مردان آندره Erovfeyev و آندره Vaganov و دو فرزند به تصویب رسید. خانواده مجبور به فرار از آزار و اذیت در حال فرار به ایالات متحده است. "اما به رغم فشار هزاران نفر از مردم همچنان به بالا بردن کودکان در روسیه" گفت: Shainyan. "من دریافت خواهید کرد با تشکر از شما یادداشت از گی و لزبین, ارتباط جنسی, چه کسی باید بچه های کوچک."

یک پسر از دانشمندان و زیست شیمیدان توسط آموزش و پرورش Shainyan همواره علاقه مند به ایده آموزش و پرورش به عنوان یک کلید به آزادی است. اطلاعات غلط و تحریف تاریخ در تبلیغات آزار او. "متاسفانه روس ها نمی دانند که تاریخ خود را: هوموفوبیا است که تنها 300 سال است. قبل از پیتر بزرگ شروع به اجرای همجنسگرایان در ارتش, کپی, آلمانی, مجازات, قوانین, گی مردم لذت می برد حقوق در روسیه" Shainyan گفت.

قبل از COVID-19 shutdown مسکو LGBTQ جمعیت لذت می برد میله باشگاه و وب سایت های دوستیابی, بسیار متفاوت از آنچه در جامعه مردم را در غرب, به جز که در اینجا فرهنگ زیرزمینی وجود دارد. سپس پروازهای بین المللی لغو شد و LGBTQ مردم نگران بودند که قادر به فرار از کشور اگر یک کمپین جدید از آزار و اذیت آغاز شد.

در میان coronavirus همه گیر Levada, مرکز, مستقل انتخابات, آژانس های منتشر شده جدید و هولناک داعش: 18 درصد از روس ها می خواستم برای دیدن همجنسگرایان "منحل." Shainyan اعتراف کرد که برای چند ثانیه به او احساس "حیوانات ترس" پس از دیدن این ارقام است.

Shainyan مصاحبه Levada را جامعه شناسان مورد مطالعه خود را. معلوم شد که از سال 1989 جامعه شناختی مرکز درخواست شده است همان سوال در مورد پدوفیل قاتلان و معتادان به مواد مخدر (به عنوان اگر گروه بندی LGBTQ مردم در کنار این گروه ها را از هر نوع حس). توسط "مصادره" از جامعه شناسان گفته Shainyan برخی از مردم نیز به معنای انزوای اجتماعی.

"اگر ما اعمال معمول آمار وجود دارد ممکن است تا 10 میلیون لزبین, گی, زن نما, عجیب و غریب یا دوجنسی, مردم در کشور ما"

روسیه معروف LGBTQ مردم می دانیم هر یک از دیگر و یا هر یک از دیگر, اما ترجیح می دهم به صحبت می کنند هرگز علنا در مورد هولناک موارد همجنسگرا ستیزی.

روسیه نمی داند که دقیقا چگونه بسیاری از همجنسگرایان مردم آن است Shainyan گفت: "اما اگر ما اعمال معمول آمار وجود دارد ممکن است تا 10 میلیون لزبین, گی, زن نما, عجیب و غریب یا دوجنسی, مردم در کشور ما است."

بدنام ضد تجاوز "تبلیغات" قانون 2013 ممنوعیت "تبلیغ روابط جنسی غیر متعارف به افراد زیر سن قانونی"; گی, افراد ممنوع برای ازدواج, منع از پرسش ها و یا با استفاده از رحم جایگزین. همه چیز در حال بدتر در حال رشد با توجه به Sova مرکز یک گروه نظارت بر جرایم ناشی از نفرت در روسیه است. تعداد حملات در جامعه مردم افزایش یافته و در سال گذشته است.

"اوه شاید این چیزی است که من واقعا باید در نظر بگیرید"

Shainyan است انتشار مقالات روسیه, آرشیو مجلات و ویرایش متفکر سیاسی کتاب از جمله پرفروش تمام کرملین مردان.

آنا Shpakova عکس متصدی و ویرایشگر است که کار با Shainyan در چندین پروژه در مسکو می گوید: او می داند که چرا مردم باز به او. "Karèn ایجاد یک محیط امن برای شما در واقع او مراقبت می کند و بدون تظاهر. من احساس راحت و امن هنگامی که او در اطراف است که بسیار مهم برای محیط کار" Shpakova گفت: روزانه وحش.

او در مصاحبه Shainyan باعث می شود نقطه ای که در آینده هرگز آسان حتی برای خروجی آمریکایی ستاره. سینتیا نیکسون صحبت از تغییر جنسیت پسر توضیح داد که چه مسائل جنسیتی به معنای خود را و چگونه او تا به حال به مشورت با یک روانشناس به درک خودش بهتر است. نیکسون است بسیار محبوب در روسیه; میلیون ها نفر را دیدم او را در در این شهرکه پخش شد بسیار بیشتر تحمل رسانه های دو دهه پیش.

روسیه و بسیاری از LGBTQ افرادی که در مخالفت با این ایده از بیرون آمدن بگویید Shainyan: "چرا من باید بیرون آمدن از منطقه راحتی من?"

کوهن باعث می شود نقطه در یک مصاحبه برای Shainyan وبلاگ که در آینده در شخصی و جمعی در مقیاس است که به لحاظ سیاسی قدرتمند—یک اصل معروف ترین ابراز شده توسط LGBTQ حقوق آیکون هاروی میلک.

"ده درصد از روس ها LGBTQ که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه; تا زمانی که 1 درصد است که 9 درصد بگو: آن چه مهم ؟ این چنین یک گروه کوچک به هر حال من چگونه صدمه زدن به هر چیزی؟' و پس از آن بیشتر به مردم بیرون می آیند بیشتر از یک صدا وجود دارد و بیشتر تغییر دهید شما می توانید انجام چند نفر دیگر که نمی رتبهدهی نشده است شروع به فکر می کنم " من شاید این چیزی است که من واقعا باید در نظر بگیرید.'"

در طول COVID-19 shutdown من مصاحبه Shainyan در یک حیاط محله ما. او برداشت هر بار برای انجام کشش یو پی اس و یا بسیار چشمگیر آسانسور پا. ورزشی Shainyan یک دونده ماراتن با ضرب و شتم coronavirus پس از او آلوده پس از بازگشت از نیویورک در ماه فوریه است.

زمانی که COVID-19 شیوع ضربه مسکو سخت بیش از 150 ، 000 نفر بیمار شد با این ویروس. Shainyan شد اهداکنندگان خون. "جالب اینجاست روسی گی مردم ممنوع از اهدای خون, بر خلاف برخی از کشورها مانند امریکا" او گفت:.

این است که حداقل یک حق تجاوز روس ها نه محروم و Shainyan یکی از اولین ساکنان مسکو برای قرار دادن آن را به استفاده از در این بیماری همه گیر. آن نیست و تعجب دوستان خود را که همیشه فکر می کردم از او به عنوان یک سوپرمن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن