نسل بعدی 911 به پوشش نزدیک به 85 درصد از جمعیت ایالات متحده را تا سال 2025 می گوید Frost & Sullivan

ظهور COVID-19 دارای فشار بالا در ایالات متحده و کشورهای که هنوز آغاز NG911 استقرار به منظور تسریع رول-outs. ام

توسط NEWSCENTERALS در 18 اردیبهشت 1399

ظهور COVID-19 دارای فشار بالا در ایالات متحده و کشورهای که هنوز آغاز NG911 استقرار به منظور تسریع رول-outs. امکان از بودجه فدرال برای NG911 به کروناویروس نجات قوانین است که انتظار می رود به تاکید زیرساخت های پروژه های بالقوه را به طرز چشمگیری افزایش رشد بازار است. Frost & Sullivan آخرین تحقیقات بعدی نسل 911—آینده از ایمنی عمومی پیش بینی می شود تا سال 2025 برآورد درصد از جمعیت ایالات متحده را تحت پوشش بسته NG911 قرارداد خواهد رشد از حدود 48.0 درصد در پایان سال 2019 به حدود 84.5% تا پایان سال 2025. علاوه بر این کل NG911 درآمد فرصت است که انتظار می رود به رشد از $441.6 میلیون دلار در سال 2019 به $836.0 میلیون سال 2025 در ترکیب نرخ رشد سالانه 11.2%.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این تجزیه و تحلیل مراجعه کنید: http://frost.ly/43a

"NG911 نشان دهنده یک تحول صنعت که فعالانه افزایش امنیت عمومی با غذا به سرعت در حال تحول خواسته های سبک زندگی و فن آوری از شهروندان" گفت: برنت Iadarola معاون رئیس جمهور ارتباطات و فناوری اطلاعات در Frost & Sullivan. "NG911 معرفی یک آرایه وسیعی از امنیت عمومی پیشرفت است که به طور قابل توجهی گسترش مخابرات اضطراری قابلیت ها و درایو فرصت رشد برای افزایش تعداد سهامداران."

Iadarola افزود: "12 ماه آینده خواهد شد یک زمان بحرانی دوره برای دولت های محلی و 911 مدیران برای شناسایی و ایمن مناسب برای شرکای خود را NG911 پیاده سازی. خوشبختانه ورود از فروشندگان به طور قابل توجهی شتاب پیشرفت NG911 و کاهش پیچیدگی استقرار."

برای رشد بیشتر شرکت کنندگان در بازار می تواند سرمایه گذاری در اجرای NG911 توسط:

  • تجهیز ایمنی عمومی پاسخ دادن امتیاز (PSAPs) با ابر مبتنی بر سیستم عامل را فعال دسترسی امن به PSAP قابلیت بدون در نظر گرفتن محل.
  • اعمال نفوذ ابر محیط برای رسیدگی به یک آرایه وسیعی از قوی از ویژگی های جدید و ویژگی های از جمله فرم های جدید مبتنی بر IP-ارتباطات.
  • معرفی سیستم عامل است که ادغام IoT و شخص ثالث سیستم های امنیتیمانند تله ماتیک, گلوله, تشخیص و پلاک خوانندگان به گسترش اطلاعات در دسترس به پرسنل اورژانس خود را به منظور افزایش آگاهی موقعیتی.
  • بررسی راه حل های است که اجازه می دهد تا شهروندان خود را به استفاده از دستگاه های تلفن همراه به فعالانه ارائه حیاتی در زمان واقعی تشخیص پزشکی به 911 پرسنل اورژانس و بهداشت و درمان پزشکان است.

نسل بعدی 911—آینده امنیت عمومی پیش بینی برای سال 2025 بخشی از Frost & Sullivan را اطلاعات و ارتباطات فن آوری. رشد مشارکت خدمات برنامه که کمک می کند تا سازمان ها شناسایی یک جریان پیوسته از فرصت های رشد برای موفقیت در غیر قابل پیش بینی آینده.

در مورد Frost & Sullivan

برای بیش از پنج دهه Frost & Sullivan تبدیل شده مشهور جهان برای نقش خود را در کمک به سرمایه گذاران شرکت های بزرگ رهبران و دولت حرکت به تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مخرب مگا روند جدید مدل های کسب و کار و شرکت ها و در نتیجه یک جریان پیوسته از فرصت های رشد به درایو موفقیت در آینده است. تماس با ما: شروع بحث.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب