پیرسون گروه رسانه ای و نویسنده Jivolae هریس نشان می دهد بشریت یک مسیر به سمت بی نهایت

پیرسون گروه رسانه ای شناخته شده برای آن مستقل و آزاد, فیلمنامه, پشتیبانی از "بی نهایت عظمت: چگونه خود را برای

توسط NEWSCENTERALS در 19 تیر 1399

پیرسون گروه رسانه ای شناخته شده برای آن مستقل و آزاد, فیلمنامه, پشتیبانی از "بی نهایت عظمت: چگونه خود را برای رسیدن به بالاترین سطح خود است." عنوان کتاب خود را مانند تلفن های موبایل وجود دارد امکانات بی پایان به بزرگ, و این است دلیل که چرا این شرکت مایل به ایجاد یک فیلمنامه است که ویترین مسیر زندگی را بی نهایت.
 
این آژانس است که مجموعه ای به همکاری با سطح جهانی مشهور فیلمبردار, مدیر و سردبیر با 25 سال تجربه و با اعتبار بیش از 450 ملی و بین المللی سوابق زامبرانو Cassella. با Casella, این, نوآورانه, کتاب هریس خواهد شد به نمایش زندگی می کنند.
 
با توجه به Jivolae جیمز هریس شما می توانند یاد بگیرند عظمت از عادات شاه یک قهرمان سنگین وزن, یک رییس جمهور و یک valedictorian یک مدیر عامل و یک Ph. D. - و او راست است. این credos از بالا دستیابی به افراد ارائه شده در آسان به خواندن و نوشتن که در آن هر مهم رفتار است اشاره کرد و تعریف شده است. هریس به سادگی مایل به کمک به خوانندگان کشف قابلیت های یک ذهن فرد نسبت به بالاترین سطح خود از بی نهایت. اشتیاق به خارج از پوسته را می توان در هیچ زمان.
 
امروز در جامعه به سرعت گام جایی که هر کس می تواند به سختی حک کردن زمان ساخت خود به عنوان بزرگ این است که یک قطعه از الهام به فشار هر خواننده به بهترین نسخه از خود را پس از آن جاده به سمت موفقیت را تبدیل به یک مسیر یکی می تواند تجسم راه رفتن در آن روز به روز و کامل سفر خود را و یا کل زندگی خود را.
 
آیا شما از خود بپرسید اگر شما در حال حاضر که درخشان شور می شود ؟ پاسخ این است که بله, اما شما باید به کار سخت و در واقع متعهد به رویاهای خود را در وهله اول برای آنها به تحقق خواهد به امکانات بی پایان.
 
این کتاب توسط Jivolae جیمز هریس به شما کمک خواهد کرد انجام رساندن اهداف خود را بالا رفتن از کوه به سمت جاه طلبی های خود را و اجرا ماراتن از عمر خود را از خواسته های شما طولانی داشتن.
 
"بی نهایت عظمت: چگونه خود را برای رسیدن به بالاترین خود"
نوشته شده توسط Jivolae جیمز هریس
منتشر شده توسط نویسنده
تاریخ انتشار: 2 دسامبر 2019
شومیز: $24.80
 
درباره نویسنده
Jivolae جیمز هریس سابق مدیر عامل فکری, Inc., کسانی که موفق به دریافت مدرک لیسانس خود را در رشته اقتصاد و مطالعات میان رشته ای از کالج لافایت. هریس مشغول به کار به مدت سه فورچون 500 شرکت و یک استاد دانشگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب