SES سه ماهه اول سال 2020 نتایج

SES S. A. اعلام کرد جامد نتایج مالی برای سه ماه منتهی به 31 مارس سال 2020 با عملکرد در خط با این شرکت انتظارات

توسط NEWSCENTERALS در 19 اردیبهشت 1399

SES S. A. اعلام کرد جامد نتایج مالی برای سه ماه منتهی به 31 مارس سال 2020 با عملکرد در خط با این شرکت انتظارات و قوی در زمینه رشد درآمد در صوتی و شبکه های. کسب و کار دیده می شود محدود تاثیر به تاریخ از COVID-19 جهانی همه گیر اما با توجه به تاثیر بی سابقه ای در اقتصاد جهانی و در برخی از بخش صنعت است که این شرکت در خدمت SES است فعالانه اجرا یک سری از اقدامات برای کاهش headwinds مواجه می شود در سال 2020 است.

استیو یقه مدیر عامل شرکت اظهار داشت: "ما یک شروع قوی به 2020 با جامد سه ماهه اول نتایج مالی از جمله یک گام تا در زمینه رشد درآمد در صوتی و شبکه های. ما شبکه های کسب و کار در حال حاضر بیش از 40 درصد از کسب و کار ما به طور کلی و تحرک همچنان به ایستادگی کردن با 29 درصد رشد در سال در سال به عنوان ما را دیده اند سال کامل سهم از مشتری مهم قراردادهای امضا شده در طول 2019. قوی کنترل اختیاری هزینه ها در سه ماهه منجر به کاهش در محدوده زمانی معین هزینه های عملیاتی در سال در سال و نشان دهنده مداوم ما تمرکز بر اعدام است.

ما باید قوی و انعطاف پذیر کسب و کار با عمدتا ثابت قراردادهای بلند مدت و 85 درصد از ما انتظار می رود درآمد برای سال 2020 در حال حاضر امن است. به تاریخ ما يافته اند تا حد زیادی تحت تاثیر COVID-19. با این وجود تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی و در چندین کسب و کار عمودی که ما در خدمت است عمیق و اجتناب ناپذیر است که ما نهفته باشد که ما پشتیبانی از اکثر مشتریان را تحت تاثیر قرار. آن است که خیلی زود به ارائه یک ارزیابی از درآمد تاثیر COVID-19 محیط زیست خواهد شد که ما در سال 2020 عملکرد. که گفت:, ما 'از بین رفته و رفته اوایل' در اجرای COVID-19 خاص اقدامات لازم برای کاهش اثرات در EBITDA از جمله محدودیت های قابل توجهی در اختیاری صرف در جهت از اواسط دو رقمی میلیون ها نفر در آن سال و حذف یورو 180 میلیون از ما هزینه های سرمایه برنامه بیش از 4 سال آینده. ما در حال تمرکز بر حصول اطمینان از ایمنی کارکنان در سراسر جهان حفظ تداوم کسب و کار, حمایت از مشتریان و در نظر گرفتن تمام مراحل را به اطمینان حاصل شود که صوتی می توانید از ظهور این دوره در قوی ترین موقعیت ممکن است. من افتخار می کنم و سپاسگزار از باور نکردنی تیم در صوتی که یکپارچه سازگار عملیاتی چالش های ارائه شده توسط COVID-19 و در ادامه به ارائه بحرانی خدمات به مشتریان ما با همان کیفیت و تخصص به عنوان همیشه.

به دنبال فراتر از COVID-19 ساده & تقویت ما تحول استراتژیک برنامه است که به خوبی در جریان است. ما در اجرای طرح های است که تولید یورو 40-50 میلیون annualised EBITDA و بهینه سازی در سال 2021 و فراتر از آن است و ما در حال پیشرفت در پتانسیل جدایی از ما تصویری و شبکه های کسب و کار در SES. اجرای موفق این جدایی را فراهم وضوح بیشتری به کسب و کار ما را برای سرمایه گذاران افزایش می دهد عملیاتی تمرکز و ایجاد انعطاف پذیری استراتژیک. ما راه اندازی یک تیم اختصاص داده شده برای اجرای اهداف ایالات متحده FCC, C-Band گزارش نهایی و منظور از جمله توانایی برای SES برای کسب درآمد به دلار 3.97 میلیارد دلار در شتاب پرداخت به صورت کارآمد و موثر repurposing C-گروه طیف در حالی که حفاظت از ما پخش محلات."

در مورد SES

SES است جسورانه چشم انداز برای ارائه تجربه های شگفت انگیز در همه جا بر روی زمین توسط توزیع با بالاترین کیفیت تصویری محتوا و ارائه اتصال بدون درز در سراسر جهان است. به عنوان رهبر جهانی در محتوای اتصال راه حل های صوتی و عمل در جهان تنها چند مدار صورت فلکی ماهواره با ترکیب منحصر به فرد از پوشش جهانی و عملکرد بالا از جمله تجاری-ثابت با زمان تاخیر کم متوسط مدار زمین O3b سیستم. با اعمال نفوذ گسترده و هوشمند را فعال کنید ابر شبکه SES قادر به ارائه با کیفیت بالا و راه حل های اتصال در هر نقطه بر روی زمین در دریا و یا در هوا است و یک شریک قابل اعتماد برای جهان پیشرو شرکت های مخابراتی تلفن همراه اپراتورهای شبکه دولت اتصال و ابر ارائه دهندگان خدمات رسانههای تصویری پلت فرم اپراتورها و صاحبان محتوا. صوتی و تصویری شبکه حمل بیش از 8,300 کانال و بی نظیر و با رسیدن به بیش از 355 میلیون خانوار ارائه موفق خدمات رسانه ای برای هر دو خطی و غیر خطی محتوا. این شرکت ذکر شده در پاریس و لوکزامبورگ بورس (دارای صدای تیک تیک: SESG). اطلاعات بیشتر در دسترس است: www.ses.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de