در ضربات پنالتی بین رقیب "ال Chapo" باندهای برگ 16 مرده

چند ساعت در ضربات پنالتی بین جناح های رقیب از کارتل سینالوآ چپ بیش از یک دوجین مرده است. این منطقه دیده می شود

توسط NEWSCENTERALS در 6 تیر 1399

چند ساعت در ضربات پنالتی بین جناح های رقیب از کارتل سینالوآ چپ بیش از یک دوجین مرده است. این منطقه دیده می شود موجی از خشونت را به عنوان باندهای نبرد برای کنترل کارتل یک بار اجرا شده توسط خواکین "ال Chapo" Guzman.

یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در شمال غربی مکزیک استان Sinaloa چپ 16 نفر کشته, مقامات روز پنجشنبه گفت که اختلافات در درون شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر Joaquin "ال Chapo" Guzman قدرتمند کارتل مواد مخدر ریخته به خیابان ها.

قربانیان بودند که به شدت مسلح و ضد گلوله جلیقه درگذشت زیر شش ساعت در ضربات پنالتی در روز شنبه در نزدیکی شهر Tepuche — واقع در خارج از دولت سرمایه کولیکن.

زیر ضربات پلیس کشف و ضبط 40 بالا کالیبر سلاح, 10, نارنجک, 24 وسایل نقلیه و 36,000 مهمات.

Sinaloa دولت امنیتی وزیر Carlos Castaneda به خبرنگاران گفت که "یک ون با هفت بدن واقع شده بود" پس از اولین برخورد در حالی که نه بدن داشت و پس از ضربات دوم.

وی افزود که خشونت بود "بخشی از یک مبارزه بین دو سازمان یافته باندهای جرم و جنایت در این منطقه است."

ادامه مطلب: چگونه coronavirus مستند ضربه مکزیک کارتل های مواد مخدر

رسانه های محلی گزارش دادند که در ضربات پنالتی درگیر اعضای کارتل سینالوآ خوردگی یک جناح از باند اجرا شده توسط "ال Chapo" Guzman پسران در برابر بخشی از باند اجرا شده توسط Guzman شماره دو, Ismael "ال مایو" Zambada.

'آنها می خواهند برای به دست گرفتن کنترل'

این منطقه دیده می شود موجی از خشونت ها در هفته های اخیر به افزایش تنش بیش از کنترل Sinaloa کارتل مواد مخدر.

از اواخر ماه مه باندهای رقیب که به درگیری در هشت مناسبت های مختلف کاستاندا گفت.

پس گوزمان را به تصرف خود در سال 2016 فرزندان خود توافق کردند که Zambada خواهد به طور موقت به فرض کنترل کارتل در حالی که آنها یاد گرفتند که فهم و outs از این باند است.

"این یک موضوع ارث. پس از پدر خود تاسیس کارتل سینالوآ آنها بر این باورند که آنها باید مدیریت آن را" مایک افروزی رئیس سابق عملیات بین المللی برای ما آژانس مبارزه با مواد مخدر (DEA) گفت: آژانس خبری AFP.

ادامه مطلب: مکزیک می فرستد در نیروهای نظامی پس از شکست "ال Chapo" پسر دستگیری

"آنها فقط می دانستند که چگونه به صرف پول اما در حال حاضر آنها می دانند که چگونه کارتل عمل می کند و آنها می خواهند برای کنترل و به همین دلیل این اختلافات هستند اتفاق می افتد."

Guzman بود و بعد از تحویل به ایالات متحده است و در حال حاضر در خدمت یک جمله زندگی است.

rs/rc (AFP dpa)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن