کره جنوبی: سئول شهردار پارک برنده-به زودی در بر داشت مرده پس از رفتن را از دست رفته

سئول پلیس گفته اند که آنها در بر داشت شهردار پارک برنده-به زودی بدن در نزدیکی محل که در آن او تا به حال گذشته

توسط NEWSCENTERALS در 19 تیر 1399

سئول پلیس گفته اند که آنها در بر داشت شهردار پارک برنده-به زودی بدن در نزدیکی محل که در آن او تا به حال گذشته استفاده می شود تلفن همراه خود را. از کوره در رفته شب جستجو راه اندازی شده است پس از دختر خود را گزارش دادند او گم شده است.

پلیس گفت: در ساعات اولیه جمعه به وقت محلی که آنها تا به حال واقع در پارک برنده-به زودی بدن در Sungbuk-dong, یک منطقه در شمال سئول, آخرین مکان روی تلفن همراه خود را تا به حال ثبت شده قبل از اینکه خاموش است.

عمده پلیس در عملیات های ماندگار حدود هفت ساعت متمرکز بود در آن منطقه است.

دختر خود را به حال بالا بردن زنگ با پلیس در روز قبل از آن گفت که پدر او را ترک کرده بودند "را مانند" پیام و ترک خانه بدون بازگشت.

Police search for Seoul Mayor Park Won-soon in a park in Seoul on July 9, 2020, after he was reported missing by his daughter. (picture-alliance/Yonhap News Agency)

پلیس به شب گم شده شهردار

پارک سمت چپ شهردار اقامت در حدود 10:40 صبح به وقت محلی (0140 GMT) با پوشیدن یک کلاه سیاه و یک کوله پشتی. محلی گزارش داد که او لغو نشست برنامه ریزی برای سه شنبه صبح.

یک مقام رسمی از Seoul Metropolitan Government, Kim Ji-داداش گفت: AP که پارک را نشان نداد تا برای کار در روز پنج شنبه.

بیشتر بخوانید: جنگ کره سالگرد: در شمال و جنوب نزدیک به یکی دیگر از رویارویی نظامی?

وکیل حقوق بشر تبدیل شده شهردار

پارک انتخاب شد شهردار آلاینده پایتخت در سال 2011 و رای به سوم و نهایی اصطلاح در ژوئن 2019.

64 ساله شد دیرین فعال مدنی و مدافع حقوق بشر شناخته شده برای انتقاد کره جنوبی در حال رشد نابرابری های اجتماعی و اقتصادی.

پارک بود یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب لیبرال دموکرات بوده و تبلیغ برای اجرا در حال تبدیل شدن به کره جنوبی رئیس جمهور در این کشور بعدی در سراسر کشور انتخابات در سال 2022.

ادامه مطلب: S. کره جزوه فعال دفتر حمله کردند توسط پلیس سئول

Police officers stand guard in front of the house of Seoul Mayor Park Won-soon in Seoul, South Korea, Thursday, July 9, 2020. (picture-alliance/AP Photo/P. Ju-sung)

شهردار اقامت در سئول نیز محاصره با افسران ارسال شده در سایت

jsi,kbd/msh (AP dpa رویترز)

اگر شما رنج می برند از جدی عاطفی فشار و یا افکار خودکشی دریغ نکنید به دنبال کمک های حرفه ای. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن چنین کمک بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند در جهان, در این سایت: https://www.befrienders.org/tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن