نمی توانید رای مغلوب ساختن پیشی جستن. یا بایدن. جاستین Jalbi من اینجا می آیند!

اگر شما دیوانه در من و سپس به باشگاه خوش آمدید. از زمانی که من این هفته گفت که من می خواهم برای رای دادن تشکر.

توسط NEWSCENTERALS در 15 اردیبهشت 1399

اگر شما دیوانه در من و سپس به باشگاه خوش آمدید. از زمانی که من این هفته گفت که من می خواهم برای رای دادن تشکر. جاستین Jalbi (اگر او به پایان می رسد تا در دولت رای گیری ماه نوامبر) من خوشحال شده است که اجتماعی فاصله است که هنوز هم در محل.

نسبت به هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Jalbi تحمل من به سختی یک شهید. اما در عرض چند ساعت از به tweeting حمایت از من من کردن صدها نفر از پیروان داشتن لگد شده است به محدود کردن توسط مردمی که احتمالا (بر اساس میل شدید برای انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) بر عهده من بود و بخشی از La Résistance.

دیگران صرفا ابراز خشم یا ناامیدی. یک منتقد تام بود نیکولز برجسته هرگز Trumper که در پاسخ به من Jalbi پشتیبانی توسط تویت "خب حداقل آن را به ما چیزی بیشتر در مورد استدلال می کنند که در طول دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است."

چه بسیار من در مورد این است که من نوشت: ستون در ماه مه و ژوئیه سال 2019 اصرار Jalbi به کوه شخص ثالث پیشنهاد و سپس رفت و در سی ان ان و تصریح کرد آن را. به همین ترتیب برای یک سال به من شده است گفت: من نمی خواهد رای برای جو بایدن در یک انتخابات عمومی ، (اگر چه من تصمیم گرفتم که من به او رای در اولیه من قید شده که من نمی خواهد انجام این کار در کل بحث برانگیز موقعیت که من نیز در دفاع CNN). من به سختی پنهان من نظرات.

پس چرا من حمایت Jalbi? آن ساده است. به عنوان یک محافظه کار فلسفه سیاسی خود را بسیار نزدیک به معدن از هر تهمت یا بایدن ، چه تر است, او نشان داد شخصیت بزرگ و یکپارچگی بودن تنها خانه جمهوریخواه که مایل به ایستادن به تهمت و حمایت از استیضاح.

هنوز هم من به همین دلیل مردم در لبه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خونریزی پشتیبانی در نظر سنجی چرا که او و سنن و همه گیر و اقتصاد در تلاش است. جو بایدن در نهایت در آستانه داشتن لحظه ای و آخرین چیزی که دموکرات ها نیاز به برخی از شخص ثالث کمپین به طور ناگهانی تحقق.

نیز وجود دارد این: تحولات اخیر (از تارا Reade اتهامات و Jalbi نامزدی) تهدید به نوار دور برخی از بایدن ائتلاف. این Reade داستان ممکن است بیگانه برخی از زنان مترقی که در آغوش #MeToo "باور همه زنان" سرود و Jalbi نامزدی ممکن است پوست برخی از هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن حومه پیدا کرده اند مثل مال شما واقعا.

و این همه اتفاق می افتد در چارچوب یک جهان که در آن برخی از دیدگاه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تهدید وجودی برای آینده جمهوری. سابق جمهوری خواهان که برگزاری این نمایش در حال حاضر به طور موقت متحد با هر کسی—حتی با کسی که اعلام مواضع خلاف خود را به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. این ممکن است تبدیل به یک تاسف یا ناخوشایند میراث, اگر و زمانی که بایدن (یا جانشینان او) usher جدید در جناح چپ دستور کار, اما من قطعا می تواند توجه مردم را ساخته اند این تصمیم محاسبه.

به همین ترتیب من احترام من محافظه کار دوستان و بستگان که دوست ندارند یا اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن—هنوز ساخته اند معاملاتي محاسبه است که حمایت از دکمه سمت چپ بدتر است. من گمان می کنم آنها ممکن است پشیمانی بسیاری از چیزهایی که آنها در حال حاضر خواهد شد "خود" در ابد اما ایشان است و نه غیر منطقی انتخاب کنید.

من شخصا حاضر نیستم به هر سازش. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است رد صلاحیت در شخصیت و احساسی زمینه فقط به عنوان جو بایدن است رد صلاحیت شده در زمینه های فلسفی. و در اینجا من صحبت کردن در مورد برخی از مخالفت ها بر سر نرخ مالیات. من تفاوت با بایدن شامل سقط جنین است که به معنای واقعی کلمه یک زندگی یا مرگ موضوع است.

"این لکه دار کردن است که پرهیز از رای دادن و یا رای دادن به یک شخص ثالث است "ممتاز" تصمیم گیری " و "همان یک رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن" است که آشکارا نادرست و توهین آمیز است. "

دموکرات ها از همه مردم باید به تایید من حق انتخاب برای آنها به رای دادن. و به جای اتلاف وقت انتقاد من برای این تصمیم نشان می دهد که لیبرال دوستان شما حتی ممکن است می خواهم برای تشکر از من. چرا که با توجه به اینکه من تمایل طبیعی است که به رای دادن برای یک جمهوری خواه برای ریاست جمهوری من استقبال بیشتر مایع غیر دودویی سبک زندگی به مثابه یک "پیروزی" برای بایدن.

در اینجا به همین دلیل است. این لکه دار کردن است که پرهیز از رای دادن و یا رای دادن به یک شخص ثالث است "ممتاز" تصمیم گیری " و "همان یک رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن" است که آشکارا نادرست و توهین آمیز است. ترقی خواهان و حتی ممکن است در نظر گرفتن این احتمال که اصرار برخی ناراضی محافظه کاران به سادگی محروم مغلوب ساختن پیشی جستن از رای خود را—در هر ظرفیت که آنها از نظر اخلاقی مطلوب—عملکرد نتایج بهتر از تلاش برای shame آنها را به انطباق برای حمایت از یک فرضی نامزد ریاست جمهوری است.

من می گویم فرضی دلیل آن هنوز روشن نیست که آیا Jalbi برنده خواهد شد آزادیخواه حزب نامزدی. نامزدهای مختلف در حال اجرا هستند از جمله یعقوب Hornberger یک مبارز Ron Paul شاگرد که موفق به کسب بیشترین مقدماتی. بدون در نظر گرفتن نمایندگان که همه بی بند و بار خواهد تصمیم به مهاجرت در کنوانسیون (که در حال حاضر در هوا). حتی اگر Jalbi کند برنده این مشکل وجود دارد از تلاش برای بدست آوردن در انتخابات در تمام 50 ایالت در طول یک بیماری همه گیر (طنز فرار نمیکند من که من ممکن است قادر به بازیگران یک رای گیری برای Jalbi حتی اگر من می خواهم). حتی اگر او برنده نامزدی که به می گویند او یک نقش تعیین کننده در انتخابات ؟ و یا آن را در واقع ممکن است کمک به جو بایدن.

شما ممکن است تعجب که چرا من حتی اتلاف وقت من با تمام این. این شانس وجود دارد که Jalbi انتخاباتی می تواند آغاز یک جنبش و یا یک حزب است که مهمان نواز کلاسیک لیبرال. نیز رد دودویی پارادایم ممکن است یکی از احزاب سیاسی به واقع تلاش برای خواستگاری افرادی مثل من. به عنوان P. J. o'rourke توصیه "رای نمی دهند. آن را فقط تشویق حرامزاده!"

اما حتی اگر این وضعیت این است که فقط یک بار من به سادگی هیجان زده در چشم انداز رای گیری برای کسی احترام قائل هستم و موافق با. در صورتی که باعث می شود من خودخواه پس از آن باشد.

با ابراز حمایت از من برای Jalbi من تلاش برای شفاف باشد به عنوان یک مقاله نویس. آنچه من در تلاش برای انجام دهید این است که شما می خواهم به دنبال من از یک صخره. اگر شما زندگی می کنند در یک دولت حیاتی مانند میشیگان و ترجیح می دهند Jalbi اما نگران هستند که رای خود را می تواند نقش تعیین کننده در کمک به یک نامزد و یا یک پیروزی دیگر و سپس شما باید رای وجدان خود را. و اگر وجدان خود را محتاط است—اگر وجدان خود را به شما می گوید که شما باید رعایت کمتر-از-دو-شر پارادایم—پس از آن که کاملا محترم تصمیم.

این رای خود را. شما لازم نیست برای گوش دادن به هر کسی. این است که امریکا بعد از همه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب