دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن از جان گذشته تلاش برای احیای خود Flatlines

بنابراین وجود او رهبر جهان آزاد با رئیس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت کاخ

توسط NEWSCENTERALS در 1 مرداد 1399

بنابراین وجود او رهبر جهان آزاد با رئیس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت کاخ سفید تریبون دوباره آماده در گذشته منجر به این کشور را از تاریکی همه گیر او را نادیده گرفته و سقوط اقتصادی او ایجاد شده است.

آن بود, اما یک کنفرانس مطبوعاتی با صدای هیس کردن و یا برای که ماده استیک. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید کمی از دست داده حتی وقتی زنی را بی عاطفه راه را از طریق اسکریپت بخشهایی از عملکرد خود را. آن را کمتر معمول لبه از خشم و تحقیر و بیشتر "من نمی مدفوع من پوشک مامان."

البته در چشم طرفداران خود و چند rubes امروز روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت رئیس جمهور شد, بخش 46,232. این بود که تهمت به شدت در تلاش برای بازی در نقش رئیس جمهور به عنوان یک D-grade بازیگر ممکن است در یک راست-به-تصویری تلنگر است که باعث می شود Sharknado مانند لارنس عربستان. آن را یک عمل انفرادی و به احتمال زیاد باقی خواهد ماند ؛ sciency دانشمندان که مانند علم وجود ندارد, به چشم رول بریده و یا در تضاد با دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد virologist.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de