آلمان آنگلا مرکل در بروکسل برای مذاکره در اتحادیه اروپا coronavirus بازیابی

مرکل در سفر به بروکسل برای اولین بار است در خارج از کشور پس از همه گیر باعث مستندات در سراسر این قاره است. او

توسط NEWSCENTERALS در 18 تیر 1399

مرکل در سفر به بروکسل برای اولین بار است در خارج از کشور پس از همه گیر باعث مستندات در سراسر این قاره است. او در گفتگو با روسای جمهور سه اصلی نهادهای اتحادیه اروپا را تحت سلطه coronavirus محرک معامله است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان تنظیم شده است برای دیدار با سران اتحادیه اروپا روز چهارشنبه از جمله رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به عنوان بخشی از اولین سفر خارج از کشور پس از coronavirus همه گیر برای اولین بار در اروپا ظهور.

دقیق مرز محدودیت ها و کشور گسترده مستندات تصویب شد در سراسر این قاره برای جلوگیری از گسترش ویروس اما بسیاری از آنها کاسته شده است در هفته های اخیر.

در حال حاضر بلوک است که به دنبال راهی برای خروج از آشفتگی مالی برانگیخته توسط pandemic با اتحادیه اروپا بهبود اقتصادی مجموعه ای به بالا دستور کار مرکل در طول سفر به بروکسل.

ادامه مطلب: آنجلا مرکل گذشته شورای اتحادیه اروپا در انتخابات ریاست جمهوری — چه انتظار

صدراعظم خواهد شد همچنین دیدار با رئیس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli و شورای اروپا چارلز میشل فقط یک هفته پس از آلمان به عهده گرفت و به ریاست شورای اتحادیه اروپا.

دشوار مذاکرات پیش از نشست

در این جلسه می گیرد جلوتر از هفته آینده اجلاس مربوط به اتحادیه اروپا 27 سران دولت ها است. اتحادیه اروپا فشار برای اجماع بر روی بلوک €750 میلیارد دلار ($846 میلیارد دلار) محرک معامله از این مذاکرات پس از یک شبیه کنفرانس در پایان ماه ژوئن به نتیجه نمی در هر بتن توافق.

در حالی که روز چهارشنبه بحث ممکن است در نتیجه دستیابی به موفقیت در چند میلیارد یورو بسته به اصطلاح "صرفه چهار" – هلند و سوئد و دانمارک و اتریش خواهد بود در حال حاضر در پایتخت بلژیک.

این عضو بحرانی شده است از جنبه های خاصی از معامله و به احتمال زیاد به مطرح بزرگترین تهدید برای هر اتفاق نظر رسید که تمام کشورهای عضو گرد هم می آیند در هفته آینده.

jsi/rs (dpa رویترز)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن