هنگ کنگ:, آلمانی, وزیر دفاع چین روابط

چین به اصطلاح هنگ کنگ امنیت قانون موجب اعتراض بسیاری از ترس آن را نقض حقوق بشر است. آلمان برنده نمی شدید آن رو

توسط NEWSCENTERALS در 21 تیر 1399

چین به اصطلاح هنگ کنگ امنیت قانون موجب اعتراض بسیاری از ترس آن را نقض حقوق بشر است. آلمان برنده نمی شدید آن روابط تجاری با چین بیش از آن می گوید: وزیر اقتصاد پیتر Altmaier.

اقتصاد و وزیر انرژی پیتر Altmaier دفاع آلمان در ادامه روابط تجاری با چین پس از عبور از یک بحث امنیتی جدید بیل در کنگ Hong خود را.

"این همیشه سیاست غربی و جامعه بین المللی از جمله اتحادیه اروپا که روابط تجارت بین المللی را نمی توان صرفا بر اساس چگونه دموکراتیک یک کشور است" Altmaier گفت: ملی روزنامه Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"ما هرگز انجام می شود که" او تاکید کرد و اضافه کرد این بود که حتی سیاست رسمی در زمان ویلی برانت یا Joschka فیشر – سابق آلمان و صدراعظم سوسیال دموکرات و حزب سبز وزیر امور خارجه بود.

با توجه به چین و آلمان, روابط برلین به مدت طولانی پایبند به اصل "تغییر از طریق تجارت" ("Wandel durch Handel" در آلمان) به این امید که با افزایش روابط کسب و کار ممکن است منجر به بیشتر ساختارهای دموکراتیک در چین است.

چین اجرا هنگ کنگ به اصطلاح امنیت ملی قانون در پایان ماه ژوئن را پوشش می دهد که جرائم مانند جانشینی براندازی دولت قدرت محلی در فعالیت های تروریستی و همکاری با نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است. آن را نیز به چین بیشتر حقوقی قضایی در نیمه خودمختار سرزمین است.

این لایحه موجب موجی از انتقاد و نگرانی در بخشی از چندین رهبران جهان از جمله اتحادیه اروپا ندارند. منتقدان ترس آن را سرکوب مخالفان و خطر اندازد هنگ کنگ وضعیت ویژه ای در چین است.

مقامات چینی را در دفاع از این قانون گفت: این یک اقدام ضروری است در پاسخ به این آشفته و گاهی خشونت آمیز طرفدار دموکراسی تظاهرات در سال 2019 و برای جلوگیری از تظاهرات مشابه در آینده است.

ادامه مطلب: نظر: چین به حکومت هنگ کنگ با ترس با امنیت ملی قانون

حقوق بشر هنوز یک اولویت

حفاظت و پایبندی به حقوق بشر باقی ماند و دولت در بالاترین اولویت و این نیز اعمال می شود به چین Altmaier تاکید کرد.

"من در جهان نمی headteacher اخلاق اما من معتقدم که کشورهایی مانند چین خواهد شد موفق خواهد شد در دراز مدت اگر اصول اساسی حاکمیت قانون تضمین شده است."

آلمان برای برگزاری مذاکرات

آلمان قصد دارد برای مذاکره با آلمان کسب و کار در هنگ کنگ است. "ما باید کمک به اطمینان حاصل شود که این شرکت ها و همچنین کارکنان خود را – بدون در نظر گرفتن ملیت – هستند و نه در معرض خطر" وزیر اقتصاد گفت:.

دولت آلمان دعوت کرده است چین سفیر وو کن به وزارت امور خارجه برای بحث در روز جمعه.

kmm/ng (dpa رویترز)tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن