J. لین اسمیت "مدنی, قانون و عدالت" - دانلود رایگان فردا (6/8/2020)

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار J. لین اسمیت کتاب جدید "مدنی, قانون و عدالت--چگونه ما شد آمریکا: بینش از یک

توسط NEWSCENTERALS در 18 خرداد 1399

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار J. لین اسمیت کتاب جدید "مدنی, قانون و عدالت--چگونه ما شد آمریکا: بینش از یک قاضی دادگاه." از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در ژوئن 8th.

اگر شما سوالی در مورد مدنی, قانون و عدالت اما نمی خواهم به اب راه رفتن را از طریق خشک و کسل کننده legalese به دریافت پاسخ شما را دوست دارم این پایین به زمین مجموعه ای از مقالات است که ارائه نگرشی نظام حقوقی. در "مدنی, قانون و عدالت—چگونه شد که ما آمریکا" حرفه ای وکیل و قاضی J. لین اسمیت ارائه می دهد کریستال-بینش روشن و سرراست پاسخ به همه چیز شما تا کنون در مورد هنر و علم عدالت در تاریخ آمریکا و جامعه است.

چگونه یک قاضی احساس می کنید زمانی که توزیع کردن یک جمله ؟ کدام بهتر است: یک جمهوری یا یک دموکراسی است ؟ و آنچه پادشاه هنری هشتم و شش همسران باید با قانون اساسی ایالات متحده? حاوی اسمیت گرما وضوح و طنز این مجموعه در دسترس خواهد شما را احساس شما در حال یادگیری در مورد مدنی, قانون و عدالت در حالی که داشتن یک فنجان قهوه با یک دوست آگاه.

"تعلیمات مدنی, قانون و عدالت" توسط J. لین اسمیت رایگان خواهد بود و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (6/8/2020 – 6/12/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B086W7YZWB.

"تعلیمات مدنی, قانون و عدالت" تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:
 
"من در بر داشت قاضی J لین اسمیت کتاب لذت بخش به خواندن و آسان به درک. این شامل تعداد زیادی از اطلاعات مفید در مورد سیستم حقوقی نوشته شده است در یک سبک است که توجه شما را نگه می دارد. من فکر می کنم آن را نیز بسیار عالی مواد آموزشی برای مدرسه از طریق کالج سن دانش آموزان است. من توصیه می کنم این کتاب برای هر کسی که میخواهد برای یادگیری بیشتر در مورد تاریخ ما نقش دولت در افراد از قانون است. و چگونه ما زمان دادگاه و سیستم های به کار گیرند." – کیم همیلتون

"در صرف 129 صفحات قاضی اسمیت شده است قادر به اجرا حیطه از تاریخ آمریکا از جنگ فرانسه و هند به زمان حاضر و زمان ما نظام حقوقی. پر از اطلاعات ما می دانستیم اما فراموش کرده; باید شناخته شده اما نمی; و آنچه ما می دانستیم اما به خاطر اشتباه این کتاب سریع و آسان به عنوان خوانده شده. طنز آمیز و آموزنده و نوشته شده در آسان و ساده به شیوه ای باید آن را اجباری خواندن برای هر مدرسه راهنمایی و دبیرستان تعلیمات مدنی کلاس. و به عنوان یک جایزه اضافه شده آن است که تضمین شده به شما را به یک موضوع چیزهای بی اهمیت جادوگر! نمی توانید صبر کنید برای قسط بعدی." – کالین Roopnarine

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل info@bestsellerpublishing.org.

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به "شکار" خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

محترم J. لین اسمیت شهرستان قاضی در Leon County, Florida. قانونی محقق اسمیت فارغ التحصیل در بالای 6 درصد از قانون مدرسه کلاس. او قبلا موفق عمل خصوصی مدنی و کیفری و اداری وکیل دادگاه به صورت بیست و چهار سال. او سپس در خدمت چهار سال در دولت به عنوان مشاور عمومی به دو ایالت فلوریدا در سازمان و به عنوان یک دولت بازنشستگی کمیسر. در دهه های او برگزار کرده است مارتیندیل Hubbell بالاترین رتبه حقوقی مهارت و اخلاق.
 
اسمیت زندگی در تالاهاسی فلوریدا با همسرش سیندی. در اوقات فراغت خود او را می توان خواندن و نوشتن و صرف وقت با خانواده و دوستان و سگ خود را جو. او یکی از طرفداران پرشور کالج ورزشی به خصوص فوتبال است. برو Seminoles و رول جزر و مد!

صوتی در دسترس اینجا هستید:: https://www.audiobooks.com/audiobook/civics-law-and-justice-how-we-became-u-s-insights-from-a-trial-judge/435541.is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن