منابع مالی جدید در لوید پورتال منتشر خواهد شد در این تابستان

در این تابستان ما خواهد شد راه اندازی جدید ما بودجه در لوید پورتال برای کاربران و سوم سرمایه ارائه دهندگان. ای

توسط NEWSCENTERALS در 12 خرداد 1399

در این تابستان ما خواهد شد راه اندازی جدید ما بودجه در لوید پورتال برای کاربران و سوم سرمایه ارائه دهندگان.

این پلت فرم های دیجیتال را قادر به ارائه دهندگان سرمایه و حمایت از سهامداران به دسترسی به داده های خود را و اسناد از طریق یک ساده و شهودی پورتال. بودجه در لوید داده ها را می توان در یک انعطاف پذیر و آسان به شیوه ای ارائه یا بر روی صفحه نمایش گزارش و یا توانایی استخراج گزارش برای تجزیه و تحلیل بیشتر.

نه تنها آن را تسهیل افزایش ارتباطات بین تمام کاربران و مربوط لوید تیم, اما آن را نیز ارائه دسترسی سریع و آسان به داده ها است که کلید برای مدیریت بودجه در لوید از جمله منابع ارزیابی و معاملات.

اعتقاد ما بر این پورتال است که می توان از تمام دستگاه های از جمله تلفن همراه و تبلت ارائه خواهد شد افزایش خدمات به اعضای فعلی دسترسی به خدمات.

کاربران از اعضای خدمات دسترسی خواهد بود به طور خودکار انتقال به سرویس جدید است. اگر شما در حال حاضر با استفاده از اعضای دسترسی به, لطفا با ایمیل falonline@lloyds.com%20to ثبت نام علاقه خود را و ما با شما تماس خواهد دوباره به عنوان به زودی به عنوان راه اندازی تاریخ نهایی با جزئیات بیشتر از چگونه شما می توانید دسترسی به این خدمات است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب