پیرسون گروه رسانه ای پشتیبانی از Rev. الیور جانسون ایستاده: "جایی که وجود دارد این است که ایمان دارد زندگی واقعی"

این ایمان است که بر کسانی که در حال از دست رفته در جهت پیدا کردن خود و در نتیجه روشن از هدف واقعی در زندگی است

توسط NEWSCENTERALS در 19 تیر 1399

این ایمان است که بر کسانی که در حال از دست رفته در جهت پیدا کردن خود و در نتیجه روشن از هدف واقعی در زندگی است. نویسنده Rev. الیور جانسون پیموده مسیر faithless جهل سال قبل از کشف چیزی بزرگ است که تغییر زندگی خود را برای همیشه لطفا برای. پس از آن او در کتاب "از جهل به روشنگری: یک مرد مقدس سفر" نوشته شده بود به سند تاثیر عیسی مسیح تعالیم در زندگی خود را.

پیرسون گروه رسانه ای طول می کشد پس از این تحول تماس و بزرگ شود فروتن نویسنده پیام به خوانندگان ارائه شده توسط او حمایت برنامه او نمی تواند رد پروژه فیلم مقابله. این پروژه همچنان در محل کار و انجام خواهد شد قبل از سال به پایان می رسد. بعد از آن این مواد خواهد شد تن به تن به هالیوود تولید کنندگان به امید گرفتن optioned است. برای حفظ شانس موفقیت آژانس بین المللی دعوت کرده است چند جایزه فیلمبردار سردبیر و مدیر خوزه Cassella.

اما چه چیزی باعث Rev. الیور کار تحول? تا کنون از او یک فرزند جوان الیور هرگز با حضور در کلیسا. این او برای سال های بسیاری و همه چیز از کتاب مقدس ساخته شده faintest حس به او. او در ادامه با زندگی مانند یک سرعت blur: سربازی و ازدواج و خانواده و طلاق است. ایمان به نام بر او و علامت گذاری برای نجات او است پس از آن آغاز شده است. زمانی که الیور پذیرش عیسی مسیح نجات دهنده, بزرگترین شگفتی در زندگی گشوده قبل از او.

نویسنده کتاب مقدس سفر کنکاش به قلب مسائل عملی است که بسیاری از مسیحیان در صورت در طول زندگی خود. او به ارمغان می آورد روشنگری به کسانی که در تاریکی سکندری پاسخ با نامشخص شالوده. علاوه بر این کتاب وعده ایمان شفا و بیداری معنوی به عنوان خوانندگان مطالعه آن معابر.

اجازه دهید Rev. الیور جانسون سفر بود که قطب نما به جستجوی خود را برای وقار حقیقت از زندگی مسیحی است. متعهد به قلب عبارت از کار "از جهل به روشنگری: یک مرد مقدس سفر" و شهادت خود را در زندگی معنوی و رستگاری. برای دریافت یک کپی خود را به سادگی رفتن به آمازون کتاب.

"از جهل به روشنگری: یک مرد مقدس سفر"
نوشته شده توسط کشیش O. L. Johnson
منتشر شده توسط iUniverse
تاریخ انتشار: 27 ژوئن 2011
شومیز: $14.95
 
درباره نویسنده:
کشیش O. L. Johnson است که یک ارتباط کشیش در کلیسا خانه اش در لس آنجلس ، او شروع به موعظه و آموزش وزارت در سال 1991. کشیش جانسون بازنشسته پس از سی سال خدمت به عنوان یک افسر پلیس با اداره پلیس لس آنجلس. او و همسرش اقامت در الماس شرق لس آنجلس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de