قول: فعال کردن کلید دیجیتال و فن آوری های جدید برای ماموریت های فضایی

Thales Alenia Space و همکاران امروز اعلام کرد راه اندازی از وعده برنامه پذیر (مخلوط سیگنال الکترونیک) 3 سال و

توسط NEWSCENTERALS در 12 خرداد 1399

Thales Alenia Space و همکاران امروز اعلام کرد راه اندازی از وعده برنامه پذیر (مخلوط سیگنال الکترونیک) 3 سال و پروژه های انجام شده از طریق کمیسیون اروپا افق 2020 پژوهش و نوآوری برنامه1.

فضای بازار به طور فزاینده روند به سمت ماهواره کوچک سازی و تولید انبوه برای صور فلکی به شدت کاهش هزینه های تولید و تسریع توسعه چرخه. این روند همراه با طرح به منظور کاهش هزینه های راه اندازی را ایجاد فضای بیشتر در دسترس مستقل بخش خصوصی دانشمندان, دانشگاه ها و جمعیت ،

وعده پروژه است بنابراین با هدف توسعه کلیدی را قادر می سازد فن آوری های دیجیتال با پرورش تماما اروپایی-مستقر در اکوسیستم برای اطمینان از این قاره رقابت و استقلال است. آن را فراهم می کند فضای جامعه با انعطاف پذیر, mixed-signal ASIC2 طراحی از طریق تولید و تست اکوسیستم ساخته شده در یک کتابخانه از فضای واجد شرایط تابش-سخت بلوک های ساختمان. این اکوسیستم را حمایت از توسعه کامل مخلوط-سیگنال سیستم بر روی تراشه (SoC) راه حل در کسری از زمان و هزینه برای نسل بعدی از فضا دست زدن به اطلاعات و پردازش داده ها واحد است. به نوبه خود این واحد را تبدیل به هسته جدید ماموریت های فضایی برای ارتباطات راه دور, کنترل, زمین, مشاهده و اکتشاف.

این قول مبتنی بر مدارهای خواهد موقعیت فضایی اروپا صنعت در خط مقدم هزینه-راه حل رقابتی و فعال کردن شرکت های شرکت کننده را به یک نقش پیشرو در قرن 21 پروژه های فضایی.

Thales Alenia Space در اسپانیا است که منجر وعده کنسرسیوم همراه با عمده ماهواره ای تولید کننده Thales Alenia Space در فرانسه به علاوه نوآورانه کسب و کارهای کوچک ISD (یونان) و MENTA (فرانسه) و R&T موسسه IMEC (بلژیک) آن (پرتغال) و VTT (فنلاند).

وعده پروژه رسما لگد کردن در Tres Cantos (در نزدیکی مادرید) در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 است. با وجود وضعیت فعلی جهانی ناشی از COVID-19 همکاران در حال حاضر ساخته شده ترتیبات برای شروع کار بر روی این پروژه است. نتایج نهایی ارائه خواهد شد برای پایان دادن به کاربران و عموم مردم در یک کارگاه برنامه ریزی شده برای نیمه دوم سال 2022.
در ارتباط باشید برای وعده بیشتر-ing اخبار!!

1 بودجه از H2020 برنامه تحت موافقتنامه اعطای ID: 870358. اطلاعات بیشتر در وعده پروژه: اینجا کلیک کنید
2 ASIC مخفف Application-Specific Integrated Circuit سفارشی ساخته شده مدار برای برنامه های خاص بسیار مورد علاقه در ماهواره های کوچکtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de