چندین خوانندگان مرگ هلندی, ساحل

پلیس در هلند می گویند که پنج نفر فوت کرده اند در حالی که گشت و گذار. بادهای قوی و جریان بر این باور هستند که ب

توسط NEWSCENTERALS در 24 اردیبهشت 1399

پلیس در هلند می گویند که پنج نفر فوت کرده اند در حالی که گشت و گذار. بادهای قوی و جریان بر این باور هستند که باید نقش خود را در مرگ و میر.

تیم های نجات در هلند روز سه شنبه بهبود بدن از سه surfers. دو نفر دیگر نجات از دریا روز قبل از درگذشت در مدت کوتاهی پس از کشیده شدن از آب است.

مجموع پنج مرگ و میر رخ داده است در ساحل رفت و آمد مکرر از Scheveningen, منطقه لاهه.

خوانندگان آشنا با شرایط در سچونینگن گفت هلندی پخش عمومی سازمان NOS که بادهای قوی و سوء جریانات ممکن است را ساخته اند همه چیز دشوار است برای خوانندگان برخی از آنها در گزارش بسیار با تجربه است. آنها گفت: مقدار زیادی کف در امواج نیز ممکن است نقش داشته اند.

ادامه مطلب: سنگال: آفریقا, جدید, گشت و گذار, نقطه داغ

مشکل جستجو

یک سخنگوی گارد ساحلی گفت: اخبار خروجی است که در طول عملیات جستجو روز سه شنبه یک هلیکوپتر گاهی اوقات پرواز نزدیک به آب برای متفرق کردن فوم و افزایش دید.

خوانندگان خاموش ساحل آمده بودند و به مشکلات روز دوشنبه شب. چند موفق به رسیدن به ساحل خود را, اما هفت آورده بودند توسط امدادگران از آنها دو نفر بعد از خود را نجات.

جستجو برای کسانی که هنوز هم از دست رفته بود و به نام کردن یک شبه پس از تاریکی احساس NOS گفت.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب