TÜV-گواهی ایمنی برای ماشینکاری لیزر در تولید صنعتی

حفاظت سیستم های دیوار برای لیزر حفاظت مجبور به تحمل بار بیشتری قدرت لیزر افزایش یافته پرتو لیزر بهبود یافته و

توسط NEWSCENTERALS در 20 خرداد 1399

حفاظت سیستم های دیوار برای لیزر حفاظت مجبور به تحمل بار بیشتری

قدرت لیزر افزایش یافته پرتو لیزر بهبود یافته و فاصله کانونی به طور مداوم در حال افزایش است. در صورت تقصیر حفاظت سیستم های دیوار خواهد بود و باید برای مقاومت در برابر تابش قوی تر. به ارائه کافی برای حفاظت از سیستم های ایمنی غیر فعال در آن خواهد بود لازم برای ساخت یک بسیار بزرگ ایمنی لیزر غرفه. تنها این امر کافی فاصله از لیزر تمرکز و جلوگیری از تابش از فرار. این است که اغلب امکان پذیر نیست و یا شامل هزینه های بالا است. در اینجا فعال سیستم های لیزری از جمله KUKA LaserSpy 4.0 هستند صرفه جویی در فضا و بیشتر مقرون به صرفه جایگزین.

صنایع-سازگار و مقرون به صرفه لیزر حفاظت

KUKA LaserSpy 4.0 توسط یک سنسور نوری برای لیزر ایمنی است که به طور فعال نظارت بر حفاظت سیستم های دیوار از غرفه. اگر سنسور اقدامات بیش از حد اشعه در داخل دیوار عناصر – به عنوان مثال در مورد نفوذ – ایمنی مدار باعث شده است در عرض چند میلی ثانیه و لیزر روند متوقف شده است. این فراهم می کند سیستم و اپراتور با حفاظت لازم. =1.375 remKUKA LaserSpy 4.0 مانیتور ضد نور فضای داخل یک دیوار محافظ. شرط لازم برای عملکرد سیستم است که در نتیجه دو پنل غرفه.

فرایند نظارت برای ماشینکاری لیزر در تولید صنعتی

به عنوان یک نتیجه, اگر پرتو لیزر باعث تخریب دیواره داخلی غرفه سنسور نوری تشخیص این گسل و سوئیچ کردن پرتو لیزر منبع از طریق توقف اضطراری مدار قبل از آن می تواند نفوذ بیرونی دیوار محافظ. این امر به عملکرد بالا پرتو منابع در طول موج طیف وسیعی از 850 به 1100 نانومتر. "این اصل ما را قادر می سازد برای نظارت بر روند با خیال راحت می گوید:" ماتیاس Miessen مدیر پروژه برای ایمنی لیزر تکنولوژی در KUKA.

تمام الزامات فنی استاندارد IEC / EN 60825-4 برای فعال لیزر پاسداران برآورده می شوند. "این راه حل با KUKA LaserSpy 4.0 مقرون به صرفه است چرا که نیاز به بی ارزش زیادی سلول های ایمنی اطمینان می گوید:" ماتیاس Miessen. هر حسگر متشکل از آشکارسازهای در یک دایره تنظیم حدود یک هسته است. بنابراین ممکن است برای نظارت بر یک منطقه از 3.50 متر در هر جهت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب