10 خدمات لینک سازی برای افزایش تلاش های سئوی شما

ایجاد لینک ضروری است. در حالی که گوگل پیشرفت های متعددی در یادگیری ماشینی و درک محتوا داشته است، پیوندها همچنا

توسط مدیر سایت در 18 خرداد 1402

ایجاد لینک ضروری است. در حالی که گوگل پیشرفت های متعددی در یادگیری ماشینی و درک محتوا داشته است، پیوندها همچنان یک عنصر مهم در رتبه بندی گوگل وب سایت ها هستند.

ما می دانیم که Google نمی خواهد شما به طور فعال پیوند ایجاد کنید. آنها از شما می خواهند که محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید و به بهترین ها امیدوار باشید (یعنی آن را بسازید و پیوندها بیایند).

چه یک نام تجاری شناخته شده یا یک SMB محلی باشید، زمانی که مردم در جستجوی محصول، خدمات یا تخصص شما هستند، باید در SERP ها قابل یافتن باشید. دریافت آن فشار اولیه برای به دست آوردن صفحه اول یک چرخه با فضیلت ایجاد می کند که در آن هر چه رتبه بهتری داشته باشید، به دلیل رتبه خوب شما، لینک های بیشتری به دست می آورید.

را وارد کنید: خدمات لینک سازی.
در حالی که ساخت لینک ضروری است، همچنین خسته کننده است. وقت گیر است و، صادقانه، می تواند بسیار خسته کننده به نظر برسد. (اگرچه ما مودبانه مخالفیم!)

خوشبختانه، شرکت هایی هستند که می توانند این کار خسته کننده و وقت گیر را برای شما انجام دهند!

ساخت لینک، که به درستی انجام شود، می تواند یک برد-برد برای وب سایت شما و سایتی که به شما پیوند می دهد، باشد. نکته کلیدی این است که با شبکه شخصی ناشران و وبلاگ نویسان خود در یک جایگاه خاص ارتباط برقرار کنید تا محتوایی را ارائه دهید که می توانند در مورد خودشان بنویسند یا در صورت لزوم به آن لینک دهند.

اگر انواع روابطی را ایجاد نکرده اید که می توانند به پیوند تبدیل شوند - اینجاست که ارائه دهندگان خدمات لینک سازی بسیار ارزشمند می شوند.

در این مقاله 10 گزینه محبوب را در هنگام بررسی ارائه دهندگان خدمات لینک بیلدینگ به شما معرفی می کنیم. عاقلانه انتخاب کنید – هنگام انتخاب یک سرویس لینک‌سازی برای افزایش تلاش‌های سئو، همیشه خطرات و پاداش‌هایی وجود دارد.

ما بی شرمانه از خودمان شروع خواهیم کرد و اگر خطرات و مزایای ایجاد پیوند فعال را به این روش درک می کنید، آنها را امتحان کنید.

لیست خدمات لینک سازی
موارد زیر ترتیب خاصی ندارند. ما مدعی نیستیم که کسی بهتر از دیگری باشد. این به سادگی فهرستی از ارائه دهندگان خدمات لینک سازی است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

1. OutreachZ

این چیزی است که ما را کمی متفاوت می کند. ما تیمی با تجربه گسترده در فضای لینک سازی هستیم و نقاط درد زیر را شناسایی کرده و سعی در رفع آنها کرده ایم.

شفافیت: برخلاف اکثر سرویس‌ها، می‌توانید ناشران مناسب را از قبل از بازار ما انتخاب کنید. معیارهایی مانند جایگاه اصلی که در آن کار می‌کنند، ترافیک ارگانیک و DA (توسط Moz) فیلترهایی هستند که می‌توانید برای یافتن وبلاگ‌های مناسب اعمال کنید، بنابراین پس از بررسی گزارش هیچ شگفتی‌ای وجود ندارد.

قیمت گذاری: برخلاف اکثر ارائه دهندگان خدمات، ما هزینه های سنگینی را بر اساس معیارهای دامنه از شما دریافت نمی کنیم. درعوض، ما هزینه موفقیت ثابتی را دریافت می‌کنیم و از مزیت هزینه پایین کسب پیوند صرف نظر از بزرگ یا کوچک بودن آن ناشر، استفاده می‌کنیم.

انعطاف‌پذیری: حتی با مدل بازار، شما برای انجام کار با ما کار می‌کنید و منتظر واکنش ناشر نیستید، علیرغم اینکه بر روی مدل قیمت‌گذاری پویا مانند سایر بازارهایی که فقط به عنوان ارائه‌دهنده پلتفرم عمل می‌کنند، واکنش نشان دهد. شما همچنین پست‌های مدیریت شده و کمپین‌های ایجاد پیوند سفارشی و گزینه آپلود محتوای خود را دارید، بنابراین تعداد راه‌هایی که می‌توانید این کار را انجام دهید بسیار انعطاف‌پذیر است.

حالا بیایید به سراغ برخی دیگر از ارائه دهندگان لینک سازی برجسته برویم.

2. Page One Power

Page One Power بر ارائه یک تجربه شخصی به شما تمرکز دارد. آنها با شما می نشینند تا در مورد نیازهای فردی شما بحث کنند، وب سایت موجود شما را تجزیه و تحلیل کنند و یک طرح ایجاد پیوند سفارشی به شما ارائه دهند. آنها مایلند برای شما تحقیقات و کارهای سنگین انجام دهند و به شما فضای بیشتری برای تنفس برای تمرکز بر جنبه های دیگر کسب و کارتان می دهند.

3. جو چاق

برای کمک به شما برای شروع هرچه سریع‌تر، Fat Joe دارای یک فرم دریافت سفارش بصری و یک داشبورد برای نظارت بر سفارش‌های فعال و مدیریت آنها است. به نظر می‌رسد که آنها ارائه‌دهنده خدماتی هستند که برای آژانس‌هایی که نیاز به پیوندهای زیادی برای چندین مشتری با ضرب‌الاجل‌های محدود دارند و خدمات محتوایی را ارائه می‌دهند که قیمت مناسبی به نظر می‌رسد.

4. The Hoth

اگر خدمات لینک سازی را در نظر گرفته اید، به احتمال زیاد قبلاً با The Hoth برخورد کرده اید. آنها یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های خدمات لینک‌سازی با ارائه‌های متنوع در خدمات سئوی خارج از صفحه هستند. داشبورد آنها بصری است و می توان به راحتی در میان پیشنهادات متنوع آنها حرکت کرد. با این حال، با توجه به خدمات ایجاد لینک در مقیاس بزرگ آنها، ممکن است مجبور باشید در انتخاب محصول مناسب برای خود محتاط باشید، زیرا اگر محصول و خطرات آن را درک نکنید، ممکن است برخی از آنها بیشتر ضرر داشته باشند تا مفید، بنابراین با آنها در مورد محصول خود صحبت کنید. اهداف قبل از اینکه به جلو بروید

5. بازار BS وجود ندارد

هیچ BS نمی تواند راهگشای رویکرد شفاف برای ایجاد لینک باشد، جایی که می توانید ناشران را از قبل انتخاب کنید که آنها بر اساس نیازهای شما پیشنهاد می کنند. بنابراین اگر از شفافیت قدردانی می‌کنید و می‌خواهید روی پیوندهایی که می‌خواهید به دست آورید کنترل دقیق‌تری داشته باشید، آنها جایگزین عالی دیگری برای بررسی هستند.

6. یوSERP

اگر به دنبال یک آژانس سئو و لینک‌سازی آزمایش شده و واقعی هستید که با نام‌های صنعتی مطرحی مانند Robinhood، Monday، Freshworks، Hotjar و دیگران کار می‌کند، uSERP مناسب است. کار با smal

کسب و کارها و شرکت های بزرگ به طور یکسان، کمپین های لینک سازی مبتنی بر محتوا را ایجاد و راه اندازی می کنند.

7. رسانه محاصره

Siege Media یکی دیگر از آژانس‌هایی است که لینک‌سازی مبتنی بر محتوا را ارائه می‌دهد، جایی که آنها با محتوای شگفت‌انگیز به ناشران معتبر در صنعت شما دسترسی پیدا می‌کنند. اگرچه خدمات ایجاد لینک خاصی که ارائه می‌کنند، تعداد دقیق لینک‌هایی را که می‌توانند انتظار ایجاد کنند را به شما نمی‌دهند، اما در عوض، یک شکل توپ را به شما ارائه می‌دهند.

8. پوسیرانک

افرادی که در پوسیرانک هستند نیز مدتی است که به آن مشغول بوده اند. این تیم هم کمپین‌های سفارشی و هم فهرست‌های ناشران بزرگی را ارائه می‌کند که از آن‌ها می‌توانند یک بک لینک برای شما ایجاد کنند. علاوه بر این، آنها یک داشبورد آسان دارند که می توانید به سرعت ثبت نام کنید و اولین کمپین کسب لینک خود را بلافاصله شروع کنید.

9. رده های بالا

این شرکت لینک‌سازی با شروع فعالیت خود در سال 2011، شریک تجاری قابل اعتماد برخی از بزرگترین برندها، از جمله نام‌های شناخته شده از فهرست فورچون 500 است. فلسفه رویکرد آنها ایجاد بک لینک های مرتبط است که می توانند در آزمون زمان مقاومت کنند.

10. استخدام فریلنسر: برای بسیاری، استخدام یک وبلاگ نویس با تجربه و متخصص ایجاد لینک از Upwork می تواند بهترین کار را داشته باشد، به خصوص اگر می خواهید فرآیند را در هر سطحی کنترل کنید و همزمان هزینه ها را کنترل کنید. به نظر می رسد تعداد زیادی فریلنسر ماهر با بازخورد عالی برای استخدام وجود دارد.

نحوه انتخاب سرویس لینک سازی مناسب
انتخاب یک سرویس لینک سازی یکسری نیست. این در مورد یافتن شریکی است که با اهداف تجاری، مخاطبان هدف، بودجه و جدول زمانی شما مطابقت داشته باشد. در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:

تجربه صنعت: آیا ارائه دهنده خدمات در صنعت شما تجربه دارد؟ تخصص صنعت می تواند برای درک فرصت ها و چالش های خاص مفید باشد.
بسته های قابل تنظیم: هر کسب و کاری منحصر به فرد است. به دنبال ارائه دهندگان خدماتی باشید که بسته های انعطاف پذیر و قابل تنظیمی را ارائه می دهند که نیازهای خاص شما را برآورده می کند.
گزارش و ارتباطات: ارائه دهنده خدمات چگونه پیشرفت خود را گزارش خواهد کرد؟ گزارش منظم و شفاف باید غیرقابل مذاکره باشد.
توصیفات مشتری و مطالعات موردی: اینها می توانند بینشی صادقانه از کیفیت خدمات و نتایجی که آژانس ارائه می دهد ارائه دهد.
فلسفه پیوند ارائه‌دهنده خدمات: روش‌های کلاه سفید ضروری هستند، اما فلسفه آن‌ها در مورد انواع پیوند، تنوع متن لنگر، دنبال کردن در مقابل عدم دنبال کردن و موارد دیگر را نیز درک کنید.
انواع مختلف خدمات لینک سازی
چشم انداز متنوعی از خدمات لینک سازی وجود دارد که هر کدام دارای شایستگی هایی هستند.

خدمات ارسال مهمان: این ارائه دهندگان با صاحبان وبلاگ و وب سایت کار می کنند تا مقالاتی را با پیوندهای تعبیه شده به سایت شما بازگردانند. این بازاریابی محتوا و لینک بیلدینگ به صورت یکپارچه در آمده است.
ویرایش‌های طاقچه: این سرویس‌ها با صاحبان سایت مذاکره می‌کنند تا پیوند شما را در محتوای موجود وارد کنند و ارتباط متنی را بدون نیاز به محتوای جدید فراهم کنند.
نقل‌قول‌های محلی: ایده‌آل برای کسب‌وکارهای محلی، این سرویس‌ها تضمین می‌کنند که در فهرست فهرست‌های مهم و منابع محلی برای تولید بک لینک‌ها فهرست شده‌اید.
پیوندهای با اقتدار بالا: برخی از سرویس ها در ایمن سازی پیوندها از دامنه های معتبر تخصص دارند، که می تواند اعتبار سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
خدمات حذف لینک: اگر با جریمه مواجه شده اید یا در حال پاکسازی یک نمایه بک لینک نامرتب هستید، این سرویس ها می توانند به شما کمک کنند لینک های مخرب را رد کرده و حذف کنید.
مزایا و معایب خدمات لینک سازی
بیایید در مورد آن صادق باشیم. استفاده از خدمات لینک سازی دارای مزایا و معایبی است.

طرفداران

صرفه جویی در زمان: ساخت بک لینک های با کیفیت بالا زمان بر است. این خدمات باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و به شما امکان می دهد بر روی سایر جنبه های کسب و کار خود تمرکز کنید.
تخصص: لینک بیلدینگ یک رشته پیچیده است. ارائه دهنده خدمات مناسب، تخصص و بینش استراتژیک را به ارمغان می آورد.
مقیاس پذیری: با رشد کسب و کار شما، نیاز شما به لینک های بیشتر و با کیفیت بالاتر نیز افزایش می یابد. یک سرویس لینک‌سازی می‌تواند با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.
منفی

نگرانی های کیفیت: همه خدمات لینک سازی کیفیت را در اولویت قرار نمی دهند. مراقب کسانی باشید که حجم بالایی از لینک های با کیفیت پایین ارائه می دهند.
تکنیک های کلاه سیاه: برخی از ارائه دهندگان ممکن است از تاکتیک های مبهم برای ایجاد لینک استفاده کنند که می تواند سایت شما را جریمه کند.
هزینه: بسته به بودجه شما، هزینه این خدمات ممکن است گزاف باشد.
نتیجه
گوگل طرفدار «لینک‌سازی» نیست، اما چه کسی می‌تواند آنها را سرزنش کند؟ برای سال‌ها، لینک‌ها کالایی بودند که توسط سئوکاران مورد سوء استفاده قرار می‌گرفت.

اما لینک سازی فعال فوق العاده سخت است. همانطور که باید باشد.

به همین دلیل است که باید با یک آژانس با تجربه با اهداف روشن و کنترل کیفیت همکاری کنید. برای آن، ما OutreachZ را به شدت پیشنهاد می کنیم - اما مسلماً، ما مغرضانه هستیم!


سئو سایت

منبع
آخرین مطالب