AECOM-دره همکاران مارتین گروه امن وام ساخت و ساز از اقیانوس آرام از بانک های غربی برای ساکرامنتو ایالت مسکن دانشجویی پروژه توسعه

AECOM-دره همکاران ("ACP") در یک سرمایه گذاری مشترک با مارتین گروه اعلام کرد که بسته شدن از یک $73.3 میلیون ارش

توسط NEWSCENTERALS در 26 خرداد 1399

AECOM-دره همکاران ("ACP") در یک سرمایه گذاری مشترک با مارتین گروه اعلام کرد که بسته شدن از یک $73.3 میلیون ارشد ساخت و ساز وام از بانک های غربی اقیانوس آرام شروع به توسعه حمل و نقل گرا از Wexler در 65 یک کاپشن دانشجویی پروژه مسکن نزدیک دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در ساکرامنتو ("ساکرامنتو ایالت"). توسعه را بسیار مورد نیاز مسکن به ایالتی ساکرامنتو. ساخت و ساز این پروژه برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه ژوئن 2020 آوردن صدها نفر از فرصت های شغلی به جامعه و برنامه ریزی برای رسیدن به اتمام سقوط 2022.

ملک واقع شده است و کمتر از یک پیاده روی 5 دقیقه ای از دانشگاه هورنت عبور از ورودی و مجاور به چند خرده فروشی ها و گزینه های ناهار خوری. آن است که به طور مستقیم در مجاورت ساکرامنتو حمل و نقل منطقه ای خودگردان ("SacRT") دانشگاه/65 سنت طلا خط راه آهن نور ایستگاه ارائه خدمات مستقیم به مرکز شهر ساکرامنتو در حدود 11 دقیقه است. در ماه مارس سال 2020 سرمایه گذاری مشترک شروع بازسازی و نوسازی ایستگاههای اتوبوس برای SacRT 67 و Q خیابان به عنوان بخشی از Wexler را خارج از سایت و بهبود برنامه است.

به 223 واحد پروژه ارائه خواهد شد ترکیبی از استودیو دو-سه-چهار و پنج خوابه واحد شامل اتاق خواب-حمام برابری در علاوه بر این به متعدد مستاجر امکانات پارکینگ فراوان و تقریبا از 7400 متر مربع از فضای تجاری.

با مجموع ثبت نام بیش از 31,000 ساکرامنتو ایالت ششمین و بزرگترین دانشگاه در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ("CSU") سیستم است که بزرگترین چهار سال دانشگاه دولتی سیستم در ایالات متحده است. بیش از 260 میلیون دلار از پروژه ها شده اند و به تازگی به اتمام و یا در حال انجام در ساکرامنتو ایالت از جمله های جدید مرکز علوم و فعالیت های مرکز.

در مورد AECOM-دره همکاران
AECOM-دره شرکای سرمایه گذاری مشترک بین AECOM سرمایه, سرمایه گذاری املاک و مستغلات بازوی مدیریت جهانی زیرساخت های شرکت AECOM و دره Partners, LLC جهانی جایگزین مدیریت دارایی شرکت با حدود 23 میلیارد دلار در دارایی های تحت مدیریت. AECOM-دره شرکا تاسیس شد به منظور توسعه در مقیاس بزرگ سازمانی با کیفیت تجاری پروژه های املاک و مستغلات در بازار آمریکا. در علاوه بر این به سرمایه AECOM-دره همکاران فراهم می کند بهترین در کلاس طراحی و مدیریت ساخت و ساز و مهندسی تخصص و همچنین حمایت های اعتباری برای توسعه آن طرف. برای اطلاعات بیشتر https://www.aecomcanyon.com/.

در مورد مارتین, گروه
مارتین گروه سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت توسعه زمین و ارزش-اضافه کردن مسکونی و مخلوط با استفاده از خواص. ما با ارائه بازده برتر با تمرکز بر پر شهری مسکن واقع در نزدیکی با دوام رانندگان تقاضا در عرضه محدود مناطق کالیفرنیا. مارتین است به دست آورد توسعه یافته و موفق در تمام انواع املاک و مستغلات منجر به تجمعی پروژه تجربه بیش از 24 میلیون فوت مربع از جمله از 20 ، 000 آپارتمان.

در مورد بانک های غربی اقیانوس آرام
اقیانوس آرام غربی بانک یک بانک تجاری با بیش از $26 میلیارد دلار دارایی مستقر در لس آنجلس کالیفرنیا با دفاتر اجرایی در دنور, کلرادو. بانک 74 سرویس کامل شعب در درجه اول واقع در کالیفرنیا با یک شعبه واقع در دورهام کارولینای شمالی و یکی از شعبه واقع در دنور, کلرادو. پیشنهاد ما ملی وام محصولات از جمله دارایی های مبتنی بر تجهیزات و وام های املاک و مستغلات و خدمات مدیریت خزانه داری به تاسیس میانه بازار کسب و کار است. یادگیری در مورد اقیانوس آرام از بانک های غربی بازدید www.pacwest.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن