می تواند تنفس از طریق بینی خود را جلوگیری از COVID-19?

توسط Louis J. Ignarro, گفتگواستنشاق از طریق بینی و بازدم از طریق دهان خود را. این فقط چیزی است که شما را در کل

توسط NEWSCENTERALS در 3 تیر 1399

توسط Louis J. Ignarro, گفتگو

استنشاق از طریق بینی و بازدم از طریق دهان خود را. این فقط چیزی است که شما را در کلاس یوگا تنفس این راه در واقع فراهم می کند پزشکی قدرتمند بهره مند است که می تواند کمک به بدن در مبارزه با عفونت های ویروسی.

دلیل آن این است که خود را به حفره بینی تولید مولکول اکسید نیتریک است که داروخانه ها مختصر به هیچ, است که باعث افزایش جریان خون از طریق ریه ها و افزایش سطح اکسیژن در خون است. تنفس از طریق بینی ارائه می شود نه به طور مستقیم به ریه ها که در آن کمک می کند تا مبارزه با کروناویروس عفونت با مسدود کردن تکرار از coronavirus در ریه ها. اما بسیاری از افرادی که ورزش یا شرکت در یوگا نیز دریافت مزایای از استنشاق از طریق بینی به جای دهان. بالاتر اشباع اکسیژن خون می تواند یک احساس تجدید تر و بیشتر را فراهم می کند استقامت.

من یکی از سه pharmacologists که برنده جایزه نوبل در سال 1998 برای کشف چگونه نیتریک اکسید در بدن تولید می شود و چگونه کار می کند.

نقش نیتریک اکسید در بدن

نیتریک اکسید و گسترده مولکول سیگنالینگ است که باعث بسیاری از مختلف اثرات فیزیولوژیکی. آن نیز استفاده می شود از نظر بالینی به عنوان یک گاز به صورت انتخابی گشاد شدن شریان ریوی در نوزادان مبتلا به فشار خون بالا. بر خلاف بسیاری از مولکول های سیگنالینگ هیچ یک گاز در حالت طبیعی خود باشد.

بدون به طور مداوم تولید شده توسط 1 تریلیون سلول است که به صورت پوشش داخلی و یا اندوتلیوم از 100000 مایل شریان ها و رگ ها در بدن ما به خصوص ریه ها. اندوتلیوم مشتق از هیچ عمل می کند به شل کردن عضلات صاف عروق به جلوگیری از فشار خون بالا و به ترویج جریان خون به تمام اعضای بدن. یکی دیگر از نقش حیاتی که برای جلوگیری از لخته شدن خون در حالت عادی شریان ها است.

در علاوه بر این به آرامش عروق عضلات صاف بدون نیز شل شدن عضلات صاف در ایرویز—نای و سولفورموستارد—و آن را آسان تر برای نفس کشیدن. نوع دیگری از هیچ واسطه صاف عضلانی رخ می دهد در بافت سیخ شونده (corpus cavernosum) که در نتیجه نعوظ آلت تناسلی. در واقع هیچ اصلی میانجی آلت تناسلی نعوظ و تحریک جنسی. این کشف منجر به توسعه و بازاریابی از سیلدنافیل و تجارت نام ویاگرا, که با این نسخهها کار با افزایش عمل هیچ.

دیگر انواع سلول ها در بدن از جمله گردش سلول های سفید خون و بافت ماکروفاژها تولید نیتریک اکسید برای اهداف ضد میکروبی. هیچ در این سلول ها در واکنش با مولکول های دیگر نیز تولید شده توسط همان سلول به شکل عوامل ضد میکروبی برای از بین بردن تهاجم میکروارگانیسم ها شامل باکتری ها و انگل ها و ویروس ها. همانطور که می بینید هیچ کاملا شگفت انگیز یک مولکول است.

نیتریک اکسید گاز به عنوان یک استنشاق درمانی

از آنجا که هیچ یک گاز آن اداره می شود با کمک تخصصی دستگاه ها به عنوان یک درمان به بیماران توسط استنشاق. استنشاق هیچ استفاده شده است برای درمان نوزادان متولد شده با مداوم پرفشاری خون ریوی یک بیماری است که در آن تنگ شریان ریوی محدود کردن جریان خون و اکسیژن برداشت.

استنشاق هیچ اتساع رگهای تنگ ریوی و شریان ها و افزایش جریان خون در ریه ها. به عنوان یک نتیجه سلول های قرمز خون و هموگلوبین می تواند استخراج بیشتر در زندگی-صرفه جویی در مصرف اکسیژن و حرکت آن را به طور کلی گردش خون. استنشاق هیچ به معنای واقعی کلمه تبدیل به رنگ آبی نوزادان صورتی و به آنها اجازه داد تا به درمان می شود و برای رفتن به خانه با پدر و مادر. قبل از ظهور استنشاق هیچ, بسیاری از این نوزادان درگذشت.

استنشاق هیچ است در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. محققان امیدوارند که سه اصل اقدامات هیچ ممکن است کمک به مبارزه با COVID: گشاد ريوی و عروق و افزایش جریان خون از طریق ریه ها گشاد راه های هوایی و افزایش تحویل اکسیژن به ریه ها و خون و به طور مستقیم در قتل و مهار رشد و گسترش coronavirus در ریه ها.

چگونه نیتریک اکسید می کشد ویروس ها

در مطالعه in vitro انجام شده در سال 2004 در آخرین شیوع سارس تجربی ترکیبات که انتشار بدون افزایش میزان بقای هسته-حاوی سلول های پستانداران مبتلا به SARS-CoV. این پیشنهاد که تا به حال هیچ یک از درمانهای. در این مطالعه هیچ توجهی مهار تکرار چرخه SARS-CoV با مسدود کردن تولید پروتئین های ویروسی و آن مواد ژنتیکی و RNA.

در یک مطالعه بالینی در سال 2004 استنشاق هیچ موثر بود در برابر SARS-CoV در به شدت بیمار مبتلا به ذات الریه.

سارس CoV که باعث 2003/2004 شیوع سهام بسیاری از آن ژنوم با سارس CoV-2 ویروس مسئول COVID-19. این نشان می دهد که استنشاق هیچ درمانی ممکن است موثر برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. در واقع چندین کارآزمایی بالینی استنشاقی در بیماران با شدت متوسط تا شدید COVID-19 که نیاز به پنکه حال حاضر در حال انجام در چندین نهاد. امید است که استنشاق هیچ ثابت خواهد کرد که به یک درمان موثر و کاهش نیاز به هواکش و تخت در ICU.

سینوس در حفره بینی و نه دهان به طور مداوم تولید ندارد. هیچ تولید شده در حفره بینی است که از نظر شیمیایی یکسان به هیچ استفاده شده است که از نظر بالینی توسط استنشاق. بنابراین با استنشاق از طریق بینی شما ارائه هیچ به طور مستقیم به ریه های خود را که در آن آن را افزایش می دهد هر دو جریان هوا و جریان خون نگه می دارد و میکروارگانیسم ها و ویروس ذرات در چک.

در حالی که با نگرانی در انتظار نتایج آزمایش های بالینی با استنشاق و توسعه یک واکسن موثر علیه COVID-19 ما باید در سپاه پاسداران و عمل تنفس به درستی برای به حداکثر رساندن استنشاق اکسید نیتریک به ریه ها. به یاد داشته باشید برای استنشاق از طریق بینی خود را; بازدم از طریق دهان خود را.

Louis J. Ignarro یک استاد برجسته بازنشسته مولکولی پزشکی و داروشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس دانشکده پزشکیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de