Grifols کامل توسعه حساسیت بسیار بالا مولکولی تست برای تشخیص SARS-CoV-2 ویروس

شرکت توسعه آزمون در زمان ثبت در جهانی هماهنگ تلاش امکانات خود را در سن دیگو بارسلونا و بیلبائو و به تازگی موفق

توسط NEWSCENTERALS در 17 اردیبهشت 1399
  • شرکت توسعه آزمون در زمان ثبت در جهانی هماهنگ تلاش امکانات خود را در سن دیگو بارسلونا و بیلبائو و به تازگی موفق به دریافت مجوز اسپانیایی دارو و تجهیزات پزشکی سازمان (AEMPS) برای استفاده از آن در خون و پلاسما و نمونه تنفسی.
  • Grifols دارای ظرفیت تولیدی از یک میلیون و آزمون های هفتگی در کارخانه خود را در سن دیگو, ایالات متحده آمریکا
  • آزمون فن آوری اختصاصی برای Grifols دارای حساسيت و ويژگی بالا و با استفاده از خود شرکت Procleix® پلت فرم از طریق پلنگ® تجزیه و تحلیل کاملا خودکار سیستم با ظرفیت بالا ظرفیت در هر روز

Grifols (MCE: GRF MCE: GRF.P NASDAQ: GRFS) اعلام کرده آن را به اتمام رسانده توسعه خاص TMA (رونویسی واسطه تقویت) آزمون مولکولی که اجازه تشخيص SARS-CoV-2 ویروس در پلاسما خون و تنفسی و نمونه و با حساسیت مساوی و یا حتی نسبت به دیگر مولکولی آزمون در حال حاضر در دسترس از جمله کسانی که بر اساس PCR.

با تشکر از این حساسیت بالا مولکولی آزمون نیز اجازه تست از استخر نمونه استخر استراتژی) ضرب ظرفیت آزمایش مردم است.

این TMA تست کامل و تست خودکار راه حل است که شامل تمام مواد از آماده سازی نمونه برای گرفتن یک نتیجه. آن پردازش شده است Procleix® پلنگ® سیستم هر واحد با یک تجزیه و تحلیل ظرفیت بیش از 1000 نمونه روزانه.

"داشتن کافی مولکولی ظرفیت آزمون بسیار مهم است برای کمک به کنترل این بیماری همه گیر و داشتن حساسیت بالا تست برای رسیدگی ممکن است 'تجمع' استراتژی است که بدون شک یک عامل افتراق است که می تواند آن را عملی" گفت: ویکتور Grifols Deu Grifols co-مدیر عامل شرکت.

جمعی تلاش تیم در سن دیگو بیلبائو و بارسلونا را فعال کرده تست شتاب توسعه و تولید در کمتر از سه ماه

Grifols شروع به توسعه آن تست برای تشخیص SARS-CoV-2 هفته اول فوریه با تشکر از تلاش های مشترک از آن تیم در سن دیگو (ایالات متحده), بیلبائو و بارسلونا (اسپانیا).

طراحی و ساخت آزمون صورت گرفت در آن سن دیگو امکانات که در آن Grifols آن در سراسر جهان تولید این نوع آزمون بر اساس رونویسی واسطه تقویت فن آوری اختصاصی برای Grifols.

سپس آزمونهای معتبر در نمونه تنفسی در Grifols-Progenika آزمایشگاه در بیلبائو که تجربه های گسترده ای در توسعه و اعتبار سنجی مولکولی تشخیصی ابزار در هر نوع بالینی نمونه.

"همه Grifols' استعداد خود را داد تکمیل تعهد به توسعه تولید و اعتبار این آزمون در زمان ثبت به عنوان مثال استثنایی از کار گروهی است. ما بسیار افتخار از تلاش و تعهد همکاران ما در طول این بی سابقه ای در زمان بحران گفت: Raimon Grifols Roura, Grifols co-مدیر عامل شرکت.

Grifols با بیش از 100 سال از تاریخ است که یک رهبر جهانی در راه حل های تشخیصی و استاندارد در خون و پلاسما اهدای ایمنی در کشورهایی مانند آمریکا و ژاپن است.

اطلاعات موجود در Grifols وب سایت در سراسر جهان قابل استفاده برای همه کشورها است. برای اطلاعات خاص در مورد محصولات و خدمات در دسترس در کشور شما لطفا کشور خود را انتخاب کنید از لیست موجود در بخش مربوطه. هدف از این وب سایت به ارائه اطلاعات در مورد Grifols محصولات و خدمات و در نظر گرفته شده است برای نه ممکن است از آن تعبیر می شود به ترویج هر گونه محصولات در کشور که در آن آنها مورد تایید نیست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب