گرایمز' مادر نمی مانند ایلان قرص قرمز جیر و نه لیلی Wachowski

آیا کسی می تواند فقط دور ایلان تلفن? یکی فکر می کنم که جهان خسته است, به اندازه کافی در حال حاضر در حال حاضر -

توسط NEWSCENTERALS در 29 اردیبهشت 1399

آیا کسی می تواند فقط دور ایلان تلفن? یکی فکر می کنم که جهان خسته است, به اندازه کافی در حال حاضر در حال حاضر -- و در عین حال روز یکشنبه تسلا بنیانگذار اخراج کردن یک صدای جیر جیر که گفت: "نگاهی به قرص قرمز" به پایان رسید و با یک گل رز از emoji. ساعت بعد Grimes' مادر روزنامه نگار شنی Garossino, اخراج یک زن و شوهر پیام های خود را—که به نظر می رسد نشان می دهد او کمتر از خوشحالی با پدر نوه اش.

Garossino حذف توییت های خود را—اما مانند همه چیز که باعث می شود سر و صدا بر روی اینترنت بوده و صفحه نمایش گرفته شده برای آیندگان. در یکی از پست او نوشت: "اگر شریک زندگی خود را از طریق رفت و به چالش کشیدن بارداری و زایمان در دو هفته گذشته و شما بیش از 16 سال شما خواهد بود وافغان عمرا مزخرف در توییتر در حال حاضر؟" در پاسخ به یکی دیگر از صدای جیر جیر که در آن کسی ناودان مشک برای به tweeting در مورد قرص قرمز با سه هفته کودک قدیمی, Garossino اصلاح "هنوز 2 هفته." عنوان صفحه شش یادداشت های او نیز ترجمه یک پست نشان می دهد مشک باید بازداشت و پس از تلاش خود را برای بازگشایی کارخانه تسلا در کالیفرنیا در سرپیچی از حکم دادگاه.

اصطلاح "قرص قرمز" مشتق از ماتریس سه گانه است. در یکی از این فیلم بیشتر بارها اشاره شده, صحنه, Laurence Fishburne را Morpheus ارائه می دهد کیانو ریوز' نئو انتخاب بین یک لفظ قرص قرمز و یک قرص آبی. باید او را قرمز کپسول الهه نئو می گوید او خواهد آموخت که حقیقت را در مورد ماتریس در حالی که آبی ها اجازه خواهد داد که او را به باقی می ماند در تاریکی. اما اکنون صحنه شده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط مردان فعالان حقوق—که خود نیز موفق به نوبه خود مبارزه با باشگاه, یک متن در مورد سمی مردانگی به خود را بسیار خود را مانیفست.

تقریبا به سلام تعداد مطلق از راه مشک پیدا کرده است به مردم را عصبانی. در علاوه بر این به او قرص قرمز دیدگاه وجود دارد زمان او اصلاح گرایمز در منشاء فرزند خود را به نام ساعت بعد از کار دشوار است. و نیز وجود دارد این واقعیت است که تسلا گفت: کارگران در هفته گذشته که نرخ بیکاری می تواند به حالت تعلیق باید آنها تصمیم به نشان می دهد تا برای کار به عنوان مشک اقدام به بازگشایی این شرکت است. ("انتخاب به ارائه گزارش کار ممکن است از بین بردن و یا کاهش خود را واجد شرایط برای بیکاری با توجه به بیکاری دولت آژانس" یک ایمیل به کارکنان گفت.)

گرایمز' مادر است نه تنها به اسلم مشک را صدای جیر جیر. لیلی Wachowski که به کارگردانی ماتریس همراه با خواهرش لانا در پاسخ به Ivanka Trump را بازتوییت از مشک پست—که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی chirped, "گرفته شده!"—با حتی بیشتر صریح پیام: "برو به هر دو شما."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب