HBO حداکثر جشن مارس 27th, پلت فرم راه اندازی با "هفته خیلی بیشتر"

به مناسبت در سراسر کشور راه اندازی HBO حداکثر در مارس 27th, این پرچم در حال اهتزاز همکاری کرده است تا با مجموع

توسط NEWSCENTERALS در 2 خرداد 1399

به مناسبت در سراسر کشور راه اندازی HBO حداکثر در مارس 27th, این پرچم در حال اهتزاز همکاری کرده است تا با مجموعه ای از فن و مارک های مورد علاقه برای ارائه خیلی بیشتر به خانواده ها هر روز برای کل هفته. تلاش بخشی از HBO حداکثر راه اندازی کمپین که در آن HBO در دیدار خیلی بیشتر. در طول هفته خیلی بیشتر (27 مه-ژوئن 3) HBO حداکثر پیوستن به نیروهای با آبی صحن oشود تناسب اندام, Bluestone Lane, Best Friends Animal Society, FreshDirect, و Van Leeuwen بستنی به ارائه سفارشی سرپرستی و مکمل غذایی و نوشیدنی کلاس های تناسب اندام و خانواده پسند فعالیت های مرتبط با برخی از نمادین ترین و محبوب محتوای جریان در HBO Max از جمله دوستان Sesame Street, دکتر بازی تاج و تخت, و بیشتر.

"ما هیجان زده برای شروع راه اندازی HBO حداکثر با یک هفته خیلی بیشترآوردن معشوق ما نشان می دهد و فیلم برای برخی از مصرف کنندگان مارک های مورد علاقه. دیدگاه اصلی ما برای ما هفته راه اندازی شد برای تحریک طرفداران خود را با یکپارچه سازی با زندگی روزانه خود را از طریق فیزیکی خرده فروشی و مشارکت فعالانه" گفت: Jason Mulderig SVP نام تجاری, بازاریابی, HBO و HBO حداکثر. "پس از اقامت در خانه سفارشات ما به سرعت چرخد و به همکاران که می تواند ایجاد تجارب مشابه در یک راه امن برای مصرف کنندگان برای لذت بردن از خانه. ما خیلی تحت تاثیر قرار با شرکای موجود به طرح های است که ما تصمیم به تقویت آن از طریق مشارکت به عنوان به خوبی. از تصویب حیوان خانگی به, قهوه, در خانه, تناسب اندام, این خیلی بیشتر مبارزات انتخاباتی است چیزی برای همه ما بسیار هیجان زده برای هفته به رول کردن."

برای خیلی بیشتر همراهی, Best Friends Animal Society خواهد شد میزبان خود را همیشه اول ملی مجازی تصویب رویداد — بهترین دوستان مجازی فوق العاده تصویب — لگد زدن مارس 27 و در حال اجرا را از طریق مه 31. در اولین روز از این رویداد HBO حداکثر کمک خواهد کرد که جبران تصویب هزینه برای هر کسی که تسلیم درخواست به اتخاذ (این که آیا آن یک کنجکاو pup مانند بازی Scooby-Doo در و یا یک گربه حیله گر مانند سیلوستر).

با obé به عنوان تناسب اندام شریک طرفداران می توانید لذت بردن از خیلی بیشتر سوختگی در تمرین روزانه کلاس با الهام از مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم های موجود در HBO Max از جمله The Fresh Prince of Bel-Air, خوشحالی, Wonder Woman و دوستان است.

آبی صحن خواهد شد از ویژگی های HBO حداکثر جفت شدن پیشنهادات در دستور کارت های مشترکان جعبه برای یک هفته خیلی بیشتر طعم برجسته مکمل عناوین مانند Aquaman, The Sopranos و The Big Bang Theory. این نام تجاری را نیز ارائه زندگی مجازی, آشپزی, آموزش برای هر سطح در آن Instagram شامل تنقلات مناسب برای جریان.

در حالی که کاربران آن در تعامل خیلی بیشتر های, Venmo اولین HBO Max-الهام برچسب مضمون به روند موضوعات و کلمات کلیدی بر روی پلت فرم شامل آیکون های مورد علاقه از عناوین مانند دوستان, جادوگر شهر از و دکتر.

Van Leeuwen بستنی مشتریانی که محل تحویل محلی سفارش از طریق Postmates در مه 27 می توانید خیلی بیشتر بیل های اتحاد جماهیر شوروی با یک پیشنهاد ویژه تعارف از HBO حداکثر. محتوای اجتماعی تقویت همکاری با پیشنهادات خود را برای سرگرم کننده جفت بستنی و HBO حداکثر عناوین.

برای خیلی بیشتر دادن HBO حداکثر پشتیبانی خواهد کرد FreshDirect در آن تلاش های موجود با نیویورک مشترک شربت خانه با تطبیق مداوم مصرف کننده کمک های مالی از طریق ژوئن 2 و Bluestone لین در آن "فریاد یک قهوه" ابتکار دو برابر شدن محلی قهوه تحویل به بیمارستان در شهر نیویورک و لس آنجلس و بوستون و واشنگتن دی سی در طول هفته. هنر اسپرسو جشن جهان نمادین از HBO حداکثر نیز برجسته خواهد شد در سراسر Bluestone لین کانال های اجتماعی.

HBO حداکثر WarnerMedia را مستقیم به مصرف کننده ارائه debuting در مه 27 سال 2020 است. با 10000 ساعت از سرپرستی محتوای حق بیمه پیش بینی شده در راه اندازی HBO Max ارائه خواهد شد نیروگاه های برنامه نویسی برای هر کس در خانه گرد هم آوردن HBO قوی slate جدید سری اصلی کلید شخص ثالث مجوز برنامه ها و فیلم ها و فن مورد علاقه های شما از وارنر رسانه ها کتابخانه غنی از جمله برادران وارنر, جدید, خط, DC, CNN, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS, truTV, Turner Classic Movies, کارتون شبکه Adult Swim, Crunchyroll, خروس دندان Looney Tunes و بیشتر. ثبت نام برای به روز رسانی در HBOMax.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب