ING گزارش نتیجه 2020 اتحادیه اروپا گسترده شفافیت ورزش

ING Groep N. V. یادداشت اطلاعیه های ساخته شده توسط مسئولان بانکداری اروپا و بانک مرکزی اروپا (ECB) در مورد اطل

توسط NEWSCENTERALS در 26 خرداد 1399

ING Groep N. V. یادداشت اطلاعیه های ساخته شده توسط مسئولان بانکداری اروپا و بانک مرکزی اروپا (ECB) در مورد اطلاعات از نسخه بهار از سال 2020 اتحادیه اروپا گسترده شفافیت ورزش و اجرای EBA هیئت ناظران' تصمیم گیری است.

پس زمینه 2020 اتحادیه اروپا گسترده شفافیت ورزش

اتحادیه اروپا گسترده شفافیت ورزش انجام شده است از سال 2016 به صورت سالانه و منتشر شده است همراه با ارزیابی ریسک گزارش (RAR). سالانه شفافیت ورزش خواهد بود و صرفا بر اساس COREP/FINREP داده ها در فرم و دامنه برای اطمینان از کافی و مناسب سطح اطلاعات شرکت کنندگان در بازار.

نتیجه اعمال مربوط به گروه ING می توان در ضمایم از EBA سایت.

قالب بودند مرکزی پر شده در توسط EBA و فرستاده و پس از آن برای تایید توسط بانک ها و سرپرستان. بانک ها تا به حال فرصتی برای اصلاح هر گونه خطا تشخیص داده شده و مجددا ارائه اطلاعات صحیح از طریق به طور منظم نظارت بر گزارش کانال.

-------

برای کسب اطلاعات بیشتر در ING لطفا www.ing.com.

ING مشخصات

ING جهانی موسسه مالی قوی اروپایی پایه ارائه خدمات بانکی از طریق آن عامل شرکت بانک ING. هدف از بانک ING توانمند سازی مردم به ماندن یک قدم جلوتر در زندگی و کسب و کار. ING بانک بیش از 55 ، 000 کارکنان ارائه خرده فروشی و عمده فروشی خدمات بانکی به مشتریان در بیش از 40 کشور جهان است.

گروه ING سهام فهرست شده در بورس آمستردام (اینگا NA اینگا.ع) بروکسل و در New York Stock Exchange (دهي: ING ما نشستند.N).

پایداری شکل بخشی جدایی ناپذیر از ING استراتژی که توسط ING موقعیت پیشرو در بخش معیار Sustainalytics و MSCI و ما 'لیست' امتیاز توسط CDP. ING سهام گروه گنجانده شده در عمده پایداری زیست محیطی و اجتماعی و حکومت (ESG) شاخص محصولات از ارائه دهندگان پیشرو STOXX, مورنینگ و FTSE راسل.

اطلاعات مهم حقوقی

عناصر این آزادی مطبوعات شامل و یا ممکن است حاوی اطلاعات در مورد ING Groep N. V. و/ یا ING Bank N. V. در معنای ماده 7(1) تا (4) از اتحادیه اروپا مقررات هیچ 596/2014.

برخی از اظهارات مندرج هستند و نه حقایق تاریخی از جمله, بدون محدودیت, اظهارات خاص ساخته شده از آینده انتظارات و دیگر به دنبال اظهارات که بر اساس مدیریت زمان نمایش ها و مفروضات و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی عملکرد و یا حوادث به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی در بیانیه چنین است. نتایج واقعی عملکرد و یا حوادث ممکن است مادی از آن در چنین اظهارات با توجه به تعدادی از عوامل از جمله, بدون محدودیت: (1) تغییرات در شرایط عمومی اقتصادی به ویژه شرایط اقتصادی در ING هسته بازارها از جمله تغییرات موثر بر نرخ ارز نرخ ارز (2) اثرات Covid-19 همه گیر و پاسخ مرتبط اقدامات از جمله مستندات و محدودیت های مسافرتی در شرایط اقتصادی در کشورهای که در آن نشستند عمل در ING کسب و کار و عملیات و در ING کارکنان و مشتریان و پیمانکاران (3) تغییرات مؤثر بر نرخ بهره در سطح (4) هر گونه پیش فرض عمده شرکت کنندگان در بازار و مرتبط با بازار اختلال (5) تغییرات در عملکرد بازارهای مالی از جمله در اروپا و بازارهای در حال توسعه, (6) تغییرات در موقعیت مالی و آینده عملکرد اقتصادی ایالات متحده از جمله عواقب بالقوه از جمع و جور کردن از رتبه اعتباری مستقل از دولت ایالات متحده (7) عواقب ناشی از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا (8) تغییرات و یا قطع 'معیار' شاخص (9) تورم و کاهش قیمت ها در بازارهای اصلی ما, (10) تغییر در شرایط اعتبار و بازار سرمایه به طور کلی از جمله تغییرات در قرض و مقابل آمریکا, (11) شکست از بانک ها در حال سقوط تحت دامنه غرامت دولت طرح (12) عدم رعایت و یا تغییرات در قوانین و مقررات از جمله خدمات مالی و قوانین مالیاتی و تفسیر و کاربرد آن (13) خطرات ژئوپولیتیک سیاسی ناپایداریهای و سیاست ها و اقدامات دولتی و مقامات نظارتی, (14) نشستند توانایی برای دیدار با حداقل سرمایه و دیگر مشخصاتش الزامات قانونی (15) نتیجه فعلی و آینده دادخواهی اجرای مجموعه مقالات و تحقیقات و یا دیگر اقدامات نظارتی از جمله ادعا می کند توسط مشتریان (16) ریسک عملیاتی مانند اختلال در سیستم و یا شکست نقض امنیت سایبری-حملات خطای انسانی و تغییر در شیوه های عملیاتی و یا کنترل ناکافی از جمله در رابطه با اشخاص ثالث که با ما انجام کسب و کار (17) خطرات و چالش های مرتبط با جرائم سایبری از جمله اثرات حملات سایبری و تغییرات در قوانین و مقررات مربوط به امنیت سایبر و اطلاعات حریم خصوصی (18) تغییرات کلی رقابتی عوامل (19) ناتوانی در حفاظت از مالکیت معنوی و نقض ادعا توسط اشخاص ثالث (20) تغییرات در رتبه بندی اعتباری (21) کسب و کار عملیاتی تنظیم مقررات و شهرت و دیگر خطرات و چالش ها در ارتباط با تغییر آب و هوا (22) عدم توانایی در جذب و حفظ پرسنل کلیدی, (23) آینده بدهی تحت تعریف مزایای بازنشستگی برنامه (24) عدم مدیریت ریسک کسب و کار از جمله در ارتباط با استفاده از مدل استفاده از مشتقات و یا حفظ سیاست های مناسب و دستورالعمل (25) تغییرات در سرمایه و بازارهای اعتباری از جمله کمک های مالی بین بانکی به عنوان سپرده مشتری که ارائه نقدینگی و سرمایه مورد نیاز به صندوق ما عملیات (26) دیگر خطرات و عدم قطعیت دقیق در تازه ترین گزارش سالانه ING Groep N. V. (از جمله عوامل خطر موجود در آن) و نشستند بیشتر افشاگریهای اخیر از جمله مطبوعات که در دسترس هستند در www.ING.com.

این سند ممکن است غیر فعال متنی به آدرس اینترنتی وب سایت توسط ما اداره می شود و اشخاص ثالث. اشاره به چنین وب سایت های ساخته شده برای مقاصد اطلاعات و اطلاعات موجود در این وب سایت ثبت نمی شود با اشاره به این سند است. ING هیچ نمایندگی و یا ضمانت نامه با توجه به صحت و یا تکمیل و یا هر گونه مسئولیت برای هر گونه اطلاعات در یافت هر گونه وب سایت ها توسط اشخاص ثالث. نشستند به طور خاص سلب هر گونه مسئولیت با توجه به هر گونه اطلاعات موجود در وب سایت ها توسط اشخاص ثالث. ING تضمین نمی کند که وب سایت ها توسط اشخاص ثالث در دسترس باقی می ماند پس از انتشار این سند و یا هر اطلاعات موجود در این وب سایت را تغییر دهید پس از پر کردن این سند است. بسیاری از کسانی که عوامل فراتر از ING را کنترل کنید.

هر رو به جلو به دنبال اظهارات ساخته شده توسط یا از طرف نشستند صحبت فقط از تاریخ آنها ساخته شده و نشستند هیچگونه تعهدی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید یا به هر دلیل دیگر.

این سند تلقی نمی شود پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید هر گونه اوراق بهادار در ایالات متحده یا هر حوزه قضایی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن