ایالات متحده-چین رقابت tangling یک coronavirus واکسن با جغرافیای سیاسی?

در چین به یک واکسن برای اولین بار خواهد بود یک شات در بازو برای جهانی آن تصویر به عنوان یک پیشرو در تکنولوژی.

توسط NEWSCENTERALS در 2 تیر 1399

در چین به یک واکسن برای اولین بار خواهد بود یک شات در بازو برای جهانی آن تصویر به عنوان یک پیشرو در تکنولوژی. در ایالات متحده آمریکا-اولین واکسن می تواند تقویت جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است.

به طور فزاینده ای تلخ ایالات متحده-چین رقابت است رسم نگرانی های بین المللی است که سیاست را پیش از بهداشت عمومی اگر هر دو کشور است که برای اولین بار به بیرون آمدن با یک واکسن موثر برای SARS-CoV-2.

توسعه دهندگان از آمریکا و چین در ترکیب دارای بیشترین نامزد واکسن در حال حاضر در آزمایشات انسانی. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) وجود دارد حداقل هشت نامزد واکسن در حال حرکت رو به جلو در فاز دو از ارزشيابی بالينی.

چهار نفر از این هستند که توسعه یافته توسط چینی موسسات تحقیقاتی و دو توسط ما مبتنی بر زیست فناوری و شرکت های دارویی. یکی دیگر از پیشرو کانديد واکسن از دانشگاه آکسفورد/AstraZeneca در انگلستان است که یک $1.2 میلیارد (€1.07 میلیارد دلار) سرمایه گذاری در ایالات متحده متصل شده و ما غول داروسازی فایزر در حال همکاری با آلمان BioNTech در حال توسعه یک نامزد در حال حاضر در مرحله دو کارآزمایی بالینی است.

هر دو ایالات متحده و چین می خواهید به نوبه خود روایت به دور از اولیه خود و کاستی در پاسخ.

"با توجه به این که این بیماری همه گیر تبدیل شده است پیچیده در جغرافیای سیاسی رقابت بین آمریکا و چین که برای اولین بار به منظور توسعه یک بی خطر و موثر واکسن می تواند برخی از مزایای به 'برنده' از واکسن مسابقه گفت:" دیوید Fidler یک cybersecurity جهانی و متخصص بهداشت در آمریکا شورای روابط خارجی.

ادامه مطلب: رهبران جهان تعهد €7.4 میلیارد دلار برای کمیسیون اروپا را coronavirus واکسن مالی کنفرانس

ما در پیچ و تاب سرعت جلو

آمریکا طرح به پمپ 10 میلیارد دلار (€8.92 میلیارد دلار) به پژوهش و تولید و قراردادهای خرید در یک کمپین لقب "عملیات با سرعت پیچ و تاب."

این شامل شش ما شرکت های دارویی و AstraZeneca با هدف داشتن حداقل 300 میلیون دوز واکسن در سهام ژانویه.

در نیروهای مسلح سنا در جلسه کمیته هفته گذشته به تایید کلی گوستاو Perna منجر به عملیات عمومی گفت: ما مایل به کار با "هر ملت ارائه می دهد که همکاری و یا اطلاعات مربوط به توسعه واکسن" و اضافه کرد که این امر شامل چین است.

برخی از اعضای این کمیته مورد سوال اگر این را ما و متحدان آن بیشتر در معرض خطر اگر چین می آید تا با یک واکسن موثر ،

در حال حاضر در سر بسته در آمریکا در کمبریج ماساچوست مبتنی بر زیست فناوری شرکت مدرن. این اولین بار بود که ما شرکت زیست فناوری برای راه اندازی آزمایشات انسانی در مارس و مثبت اعلام نتایج اولیه در اواسط ماه مه به عنوان واکسن آنتی بادی های تولید شده در اندازه کوچک نمونه با حداقل عوارض جانبی با توجه به آزادی مطبوعات. خود مدیر عامل شرکت برآورد تولید می تواند شروع در ماه جولای.

یک هفته پس از مدرن مشترک نتایج آن در مه, ما سازمان های اطلاعاتی هشدار داد پکن-بر اساس هکرها در تلاش برای سرقت داده های تحقیق و مالکیت معنوی در ایالات متحده مربوط به واکسن پژوهش است.

سازمان نمی ارائه هر گونه شواهد و دو هفته پیش پکن در پاسخ پس از یک سناتور آمریکایی تکرار اتهامات در یک مصاحبه تلویزیونی.

اگر "چین در تلاش برای خرابکاری در کشورهای غربی در توسعه واکسن پس لطفا به او اجازه دهید در حال حاضر شواهد. وجود دارد بدون نیاز به خجالتی گفت:" یک سخنگوی وزارت خارجه.

"من هیچ شکی نیست که چین و کشورهای دیگر شده اند در تلاش برای exfiltrate اطلاعات از ما سازمان ها در انجام فعالیت های مربوط از جمله واکسن و توسعه" Fidler گفت: DW.

"من تعجب نمی کنم اگر دولت آمریکا بود و درگیر شدن در آن خود را به جاسوسی سایبری علیه چین تحقیق," او اضافه شده است.

ادامه مطلب: آیا آمریکا و چین coronavirus بازی سرزنش را تهدید می کند تحقیقات علمی?

Infografik Die Etappen der Impfstoffentwicklung EN

واکسن ساخته شده در چین

به عنوان منبع SARS-CoV-2 شیوع چین اولین کشوری بود که به نقشه ژنوم ویروس در ماه ژانویه است. چین به توسعه یک واکسن است که به تصویر کشیده شده در خانه به عنوان یک "مصمم نبرد" مبارزه با "شانه به شانه" با جهان است.

چین و بسیاری از مشخصات بالا نامزد در حال توسعه توسط شرکت زیست فناوری CanSino, در همکاری با چین در آکادمی علوم نظامی. این واکسن در حال حاضر در فاز دو آزمایش با 500 نفر در یک بیمارستان در ووهان. CanSino فاز در مارس همچنین نتایج نشان آنتی بادی تولید با حداقل عوارض جانبی است.

و این هفته یکی دیگر از چینی نامزد Sinovac نشان داد وعده در مقدمات محاکمه با 743 نفر داوطلب سالم با توجه به بیانیه منتشر شده توسط این شرکت است.

چانگ ریه-جی جمهور از شنژن Geno-ایمنی موسسه پزشکی چینی آزمایشگاه مشغول کار بر روی یک نامزد واکسن گفت: DW چین که تخصص در پزشکی مولکولی به معنی آن می تواند "پیشی بگیرد ما در COVID-19 واکسن مسابقه است."

"اما آن را هنوز هم نیاز به واردات بسیاری از تکنولوژی بالا مواد تشکیل دهنده از کشورهای دیگر به طوری که آن را می آید به تولید انبوه واکسن آن را هنوز هم نیاز به کشورهای دیگر', پشتیبانی," او اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا سازمان ملل ثبت معامله برای coronavirus واکسن

جهان واکسن?

رئیس جمهور چین شی جینپینگ شده است در تلاش برای ساخت بین المللی در حمایت از یک واکسن ساخته شده در چین و به او وعده داده شده در مه که اجلاس برای به اشتراک گذاشتن یک واکسن به عنوان یک "جهانی خوب است."

چین نیز اشاره کرد و در آمریکا برای امضای, که قطعنامه اعلام کرد که یک SARS-CoV-2 واکسن باید عادلانه و مساوی توزیع.

رئیس موسسه ملی بهداشت ایالات متحده سلامت عمومی بدن درگیر در تولید واکسن است گفت که او موافق است که یک واکسن باید از توزیع در سراسر جهان به کسانی که به آن نیاز دارید.

نه کشور موظف است برای به اشتراک گذاشتن و تقاضای داخلی برای تلقیح به وضوح بیشتر خواسته های سیاسی جهانی حقوق صاحبان سهام.

"برنده" نیز خواهد بود موظف به آدرس سیاسی تعادل ظریف بین عظیم تقاضای داخلی از یک واکسن و باید به صورت عادلانه دسترسی جهانی با توجه به Fidler.

"هر گونه امن و موثر واکسن را به آمریکا یا چین توانایی آن را در دسترس است در راه است که در خدمت مربوطه خود را منافع ملی" او گفت:, و اضافه کرد که کشورهای کم درآمد به اندازه کافی تجربه به رسمیت شناختن است که دسترسی به یک ما یا چینی واکسن را سیاسی رشته های متصل.

"چگونه این نقش است که واقعا مشخص نیست چرا که ما به سادگی تجربه کرده اند یک زمینه که در آن یک واکسن برای همه گیر می شود و در هم تنیده با جغرافیای سیاسی گفت:" Fidler.

بیشتر بخوانید: آلمان برای شروع اول coronavirus آزمایش واکسن

واکسن کشت ؟

کارشناسان بهداشت عمومی در دانشکده پزشکی هاروارد هشدار داده است در مقاله اخیر که "واکسن ناسیونالیسم" و یا یک "کشور من اولین" رویکرد به توزیع این راه اشتباه به کاهش جهانی انتقال SARS-CoV-2 به عنوان کشورهای بدون دسترسی به یک واکسن تهدید به ادامه گسترش یافته است.

اما نشانه هایی وجود دارد که همکاری جهانی در حال افزایش است به چالش. و هر دو ایالات متحده و چین در حال همکاری با کشورهای دیگر در واکسن نه تنها با یکدیگر است.

و کشورهای دیگر نیست و بسته به نوع دوستی از آمریکا و چین وقتی که می آید به یک واکسن. آلمان خواستار اتحاد کشورهای اروپایی به امن دسترسی به یک واکسن و اتحادیه اروپا آماده است به شیر €2.4 میلیارد دلار (معادل 2.7 میلیارد دلار) بودجه اضطراری به پیشرفته خرید از قول نامزد واکسن.

ادامه مطلب: در سراسر جهان محققان کار بر روی یک واکسن coronavirus

اگر چه این زمان کوتاه از واکسن نامزد ما است-سنگین چین وجود دارد بیش از 120 نامزدها در ارزیابی بالینی با ورود آزمایشات انسانی در هر هفته به عنوان دانشمندان در سراسر جهان پرش را بیش از موانع نظارتی به منظور توسعه یک واکسن سریع تر از همیشه قبل از انجام شده است.

با این حجم گسترده از نامزد واکسن و ضرورت بین المللی تولید و زنجیره تامین آن ممکن است مهم نیست اگر آمریکا یا چین وجود دارد برای اولین بار و یا, که, کشور, گیاهان پرچم خود را بر روی یک واکسن.

"در نمایش تعداد زیادی از واکسن پروژه های در کشورها و قاره های مختلف ما انتظار نداریم که توزیع جهانی در تضاد است. بلکه ما انتظار داریم که واکسیناسیون علیه COVID-19 آغاز شده را می توان در بسیاری از کشورها بیشتر یا کمتر به طور همزمان" هان Steutel رئيس جمهور از انجمن از تحقیقات مبتنی بر شرکت های دارویی (vfa) گفت: DW.

این AstraZeneca کانديد واکسن برای مثال محصول از یک موسسه تحقیقاتی کار با یک انگلیسی-سوئد داروسازی کنگلومرا با تست بالینی در حال انجام در برزیل.

در توافق امضا شده در اوایل ماه ژوئن با واکسن تولید لوله های سرم موسسه هند, AstraZeneca امن تولید 1 میلیارد دوز از آکسفورد نامزد واکسن برای کشورهای در حال توسعه. اگر واکسن موثر ثابت شده است 40 درصد از این می رسند می تواند تا پایان 2020.

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن: هند می تواند نقش تعیین کننده در توزیع

"این است که به ویژه مهم است که شرکت یا مشارکت عمومی-خصوصی برای اولین بار برای به دست آوردن تایید برای آن واکسن و از کدام کشور می آید" گفت: Steutel.

"مهم تر آن است که طیف وسیعی از واکسن مورد تایید و تولید در موقع زیرا این تنها راه برای پاسخگویی به تقاضای جهانی است."

ادامه مطلب: COVID-19 واکسن جستجو: آلمان اقدام به خرید سهام در CureVac

دویچه وله ویلیام یانگ کمک گزارش از تایپه.