در حال اجرا در این صورت نمی کاملا خورد

به دلیل قرنطینه من احتمالا کار کردن بیشتر. نگران نباشید: من احتمالا (استرس) خوردن بیش از حد و شاید به همین دلی

توسط NEWSCENTERALS در 4 تیر 1399

به دلیل قرنطینه من احتمالا کار کردن بیشتر. نگران نباشید: من احتمالا (استرس) خوردن بیش از حد و شاید به همین دلیل من سعی کردم به ماندن خیلی فعال است. یکی از چیزهای مورد علاقه ام را این روزها به رفتن در حال اجرا است. اما این روزها آن را کمی پیچیده تر از حد معمول است. یکی از peeves حیوان خانگی من زمانی که من در حال اجرا است که اجرا میکنم با کسی که نمی کشیدن یک ماسک بر صورت خود. من آن را دریافت در حال اجرا با یک ماسک به نظر می رسد مانند آن می شود آزار دهنده است. در حال اجرا در کلی ترین است در حال حاضر آزار دهنده است. اما این ماسک باعث می شود که امن در حالی که در حال اجرا بسیار ساده تر و لذت بخش تر برای همه.

من منتظرش بوده ام برای یک ورزشی شرکت برای ایجاد یک ماسک و خوشبختانه آدیداس آمده است از طریق و بیش از انتظارات من. این ماسک ساخته شده از 93 درصد پلی استر و 7 ٪ اسپندکس, که باعث می شود آن را بسیار سبک وزن و تنفس دو ویژگی مهم است که یک ماسک شما در حال اجرا در باید. این دو لایه از پارچه مطابق با دستورالعمل CDC و آن را به راحتی دستگاه قابل شستشو در صورتی که شما آن را همه عرق. آنها می آیند در یک بسته سه در مورد شما خراب کردن یک یا دو و شما می توانید بین داشتن یک ماسک صورت یا آبی روشن که ممکن است بهتر است برای دید کم شرایط. اما بهترین قسمت از این ماسک هر چند من فکر می کنم این است که یک جا تنگ است. این به این معنی وجود دارد هیچ flopping در اطراف هنگامی که شما در حال اجرا و راستش من به سختی حتی آن را متوجه.

با این ماسک من احساس می کنم بهتر است در مورد در حال اجرا خارج است. و اگر چه در حال اجرا ممکن است به نظر می رسد مانند یک زمان که در آن شما می توانید به دور و بدون پوشیدن ماسک, شما قطعا باید به استفاده از یک. من پیشنهاد می کنم از آدیداس, ماسک, برای, هر, هوای آزاد, ورزش, فعالیت های در حال اجرا گنجانده شده است.

آدیداس ماسک صورت

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن