این چریکی ارتش شده است مبارزه با جنگ برای تقریبا 60 سال

کالی, کلمبیا—Comandante Uriel رهبر "غربی جنگ مقابل" ملی ارتش آزادی [ELN] که وزارت امور خارجه ایالات متحده تعیی

توسط NEWSCENTERALS در 20 خرداد 1399

کالی, کلمبیا—Comandante Uriel رهبر "غربی جنگ مقابل" ملی ارتش آزادی [ELN] که وزارت امور خارجه ایالات متحده تعیین شده یک مواد مخدر-قاچاق سازمان تروریستی است. او را نگه می دارد مشخصات پایین پشت خود nom de guerre (با شناسایی جعلی یک فرشته که به تماشای بیش از رعد و برق و ترور). و او در گفتگو با دیلی از جنگل های پایه در کلمبیا با استفاده از رمزگذاری صوتی و پیام های متنی. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که او قطعا می خواستم بگم.

"در این لحظه بین المللی عدم قطعیت و تحول کمندنت Uriel می خواهد به این باور انقلاب ساعت گرد آمده در گذشته است."

این ELN در حال حاضر قدیمی ترین شورش در جهان مبارزه خود را به خوبی به ششمین دهه و آن را غرق در مارکسیستی-لنینیستی و بلاغت است که ممکن است مرتبط با انقلاب آیکون از سال گذشته است. مبارزان آن شده است به نام "آخرین سرد رزمندگان." اما در این لحظه بین المللی عدم قطعیت و تحول کمندنت Uriel می خواهد به این باور انقلاب ساعت گرد آمده در گذشته—که مردم در سراسر جهان را در آغوش پیام خود را حتی اگر آن دگم و اختناق بیش از لنین آرامگاه.

برای کسانی که آشنا با سابقه انقلابی وعده و انقلابی شکست آن را به گوش دادن به آنچه او برای گفتن دارد و سپس با توجه به آنچه که او می گویند نیست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب