Coronavirus آخرین: انگلستان برطرف COVID-19 مستند

بارها و رستوران ها و آرایشگاه ها بازگشایی به انگلستان خود را بزرگترین گام در کاهش coronavirus محدودیت در کشور

توسط NEWSCENTERALS در 14 تیر 1399

بارها و رستوران ها و آرایشگاه ها بازگشایی به انگلستان خود را بزرگترین گام در کاهش coronavirus محدودیت در کشور است. دنبال DW برای آخرین.

  • بیش از 11 میلیون نفر و 523,000 مرگ و میر گزارش شده در سطح جهان
  • برزیل پیشی 1.5 میلیون عفونت بیش از 63,000 مرگ و میر گزارش شده
  • انگلستان حرکت می کند به باز کردن بارها و رستوران ها و آرایشگاه

همه به روز رسانی در جهانی هماهنگ زمان (UTC/GMT)

01:30 مکزیک پیشی ایتالیا شمارش از coronavirus موارد با گزارش 6,740 عفونت های جدید. این به ارمغان می آورد مکزیک مجموع به 245,251 موارد نهم-بالاترین در جهان است.

مکزیک نیز گزارش 654 مرگ و میر آوردن تلفات به 29,843. مقامات هشدار داده اند که ممکن است وجود داشته باشد بیشتر دست انداز در موارد مکزیک و تلاش برای احیای اقتصاد آن است.

"همانطور که ما در حال فعال اپیدمی خطر است که به عنوان ما سعی می کنیم برای بازگشایی فعالیت های اجتماعی ... ما ممکن است عفونت بیشتر و انتقال می تواند به حفظ و یا افزایش" معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell به مطبوعات گفت.

01:15 ایالات متحده ثبت کرده است 57,683 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته چهارمین روز متوالی از رکورد افزایش ثبت شده توسط این کشور است. این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در آمریکا به حدود 2.8 میلیون نفر است.

در آستانه این کشور در چهارم جولای جشن ایالات متحده نیز گزارش های اضافی 728 مرگ و میر آوردن مجموع تلفات به بیش از 129,400. در مجموع از هفت ایالت آمریکا شاهد اوج روزانه در COVID-19 عفونت. تگزاس آمار جدید اوج برای بستری شدن در بیمارستان با یک دکتر تماس برای "کامل مستند" در دولت به این ویروس را تحت کنترل.

حتی به عنوان کشورهای مختلف گزارش ثبت موارد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به سخنرانی در کوه راشمور که در آن هزاران نفر در حال انتظار برای جمع آوری بدون تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرده است که این ویروس را "ناپدید می شوند."

00:12 انگلستان است که در حال حرکت به سوی عادی با بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و آرایشگاه به عنوان کشور برطرف آن coronavirus مستند در روز شنبه. اما مردم هنوز هم باید برای حفظ اجتماعی فاصله و رفتار به شیوه ای مسئولانه نخست وزیر بوریس جانسون گفت.

"موفقیت این کسب و کار و معیشت از کسانی که با تکیه بر آنها و در نهایت سلامت اقتصادی کل کشور وابسته به هر یک از ما اقدام مسئولانه" جانسون گفت. "ما باید آنها را اجازه نمی دهد."

به منظور به موسسات افزایش بارها اجازه خواهد داشت برای باز کردن ساعت 5 روز "سه شنبه" در حالی که برخی از آرایشگاه تصمیم به جشن بازگشایی با شروع کار زمانی که ساعت زده نیمه شب.

بیش از دیوانگی باز منجر به ترس است که پیشرفت بیش از سه ماه گذشته ممکن است از دست رفته اگر مردم محتاط. برخی از تغییرات انجام شده برای جلوگیری از احتمال شیوع بیماری از گسترش به عنوان مثال تعداد زیادی از مردم در داخل بارها محدود خواهد شد و کسانی که سفر را مجبور به دادن اطلاعات تماس خود را.

وجود خواهد داشت بدون موسیقی زنده و ایستاده در نوار ممنوع است.

00:05 برزیل در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون تایید عفونت کروناویروس. با 42,223 موارد جدید در روز جمعه اعلام کرد این کشور آمریکای جنوبی نزدیک به 210 میلیون ثبت شده 1,539,081 بیماران. مقامات همچنین گفت: 1,290 بیشتر مردم درگذشت آوردن تلفات به 63,174.

در سطح جهانی این کشور در عفونت شماره دوم تنها به ایالات متحده است. آخرین اخبار می آید به عنوان برخی از شهرستانها از جمله Rio de Janeiro, شروع به بازگشایی میله ورزشگاه و رستوران ها.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان به تطهیر خطرات مرتبط با این ویروس که او در حال حاضر را رد کرد و به عنوان یک "کمی آنفولانزا." روز جمعه Bolsonaro وتو بخش هایی از قانون که به صورت پوشش اجباری در مکان هایی مانند کلیساها و مدارس.

00:00 گرفتن در روز گذشته coronavirus اخبار اینجا.

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

دیدن/اس ام اس (AFP AP "رویترز" dpa)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب