وکیل خانواده: UConn, دانشجو, داد و بیداد 'از هیچ جا آمد'

وکیل خانواده از دانشگاه کانکتیکات دانشجویی می خواستم در مرگبار سه-داد و بیداد اعلام این خبر گفت: در رویارویی ب

توسط NEWSCENTERALS در 6 خرداد 1399

وکیل خانواده از دانشگاه کانکتیکات دانشجویی می خواستم در مرگبار سه-داد و بیداد اعلام این خبر گفت: در رویارویی با مسائل مربوط به سلامت روان" و خواست او را به نوبه خود در.

"از آن زمان به اجازه فرایند درمان آغاز" وکیل مایکل دولان گفت: در یک جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی. "از آن زمان به تسلیم شدن است."

در مصاحبه ای در روز سه شنبه دولان گفت که قبل از جرم ولگردی و قانونی شکنی مانفردونیا تا به حال هیچ سابقه ای از خشونت است. "این واقعا از هیچ جا آمد گفت:" کانکتیکات هرست رسانه ها.

اف بی آی و پلیس در سه متحده در حال شکار برای پیتر مانفردونیا, 23 بود که در گذشته در پا در ایست سترودسبورگ پنسیلوانیا حمل زیادی کیسه duffel اعتقاد بر این بود پر از سلاح های به سرقت رفته از یکی از قربانیان است.

یک بازیکن سابق فوتبال که در همان خیابان به عنوان آدم لانزا—فرد مسلح در سال 2012 سندی هوک مدرسه کشتار—او ثبت نام در افتخارات برنامه در UConn بود اما نه زندگی در محوطه دانشگاه.

او را متهم به هک کردن به مرگ یک کانکتیکات خراط و به شدت زخمی یک مرد مسن در Willington, شکستن را به یک خانه و برگزاری صاحب اسیر یک شبه و کشتار آشنایی و آدم ربایی ،

پلیس منتشر نشده یک انگیزه برای وحشتناک جرم ولگردی و قانونی شکنی اما هرگاه شروع کنفرانس مطبوعاتی خود با توصیف مشکوک به عنوان یک سابق افتخار دانشجو و ورزشکار که به دنبال کمک برای بیماری های روانی.

"شما نمی شود شگفت زده به شنیدن این که پیتر تلاش کرده است با مسائل مربوط به سلامت روان در طول چند سال گذشته. او به دنبال کمک از تعدادی از درمانگران و او را به حمایت از پدر و مادر خود و عزیزان برای کمک به او را از طریق."

سپس به طور مستقیم پرداختن به فراری ، دولان گفت: "شما را دوست می دارد. خود را پدر و مادر خود و خواهر خود را به تمام اعضای خانواده شما را دوست دارد. هیچ کس می خواهد هر گونه آسیب به شما آمده است."

او افزود: "پیتر از پدر و مادر خود را 'ما شما را دوست دارم. لطفا به نوبه خود در.'"

هرگاه که آیا هر گونه سوال در مورد این مورد نیز ابراز تسلیت به خانواده های قربانیان.

مقامات شده اند به دنبال مانفردونیا از جمعه هنگامی که او را ترک صحنه وحشیانه حمله خراط تد DeMers و همسایه سالمندان در Willington, Connecticut.

خواهر در قانون پت جونز گفت: NBC Connecticut که دانشجو می دانستم که در یک خانواده زندگی می کردند که در همان جاده است.

"ما فکر می کنیم که او چگونه اعتماد تاسیس با تد" او گفت و توضیح داد که DeMers ارائه شده به مانفردونیا سوار بر چهار چرخ به موتور سیکلت خود را که پارک شده بود در کول د ساس.

"همانطور که او در حال رانندگی بود گذشته این خانه همسایه همسایه را دیدم چیزی چسبیده از بالای [مانفردونیا] و کوله پشتی. همسایه رو بسیار نگران" جونز گفت: ایستگاه. "چند دقیقه بعد او شنیده ام این افتضاح فریاد میکشند."

مانفردونیا گفته به مرگ هک DeMers, 62, با آنچه که توصیف شده تنها به عنوان یک "لبه" ساز—و همچنین حمله 86-سال-همسایه های قدیمی که برای کمک و هنوز در بیمارستان بستری است.

جونز گفت که مانفردونیا در زمان بر روی موتور سیکلت زمانی که یکی دیگر از همسایه ها که می دانستند او شروع به فریاد. او گفت که همسایه خانواده بوده است به طوری مختل رفتار خود که آنها در نظر گرفته به دنبال منظور از حفاظت از دو هفته پیش.

"این عمدی بود. این بود که نه تنها برخی از تصادفی فرد دیوانه. که پرواز کردن دسته. او تا به حال یک طرح," او گفت:.

بعد از آن شب پلیس گفت: مانفردونیا شکست را به یک خانه در Willington برگزار شد و صاحب زندانی قبل از خروج از اوایل یکشنبه با غذا و اسلحه و یک تپانچه و یک ماشین—که او بعد از سقوط و رها شده در نزدیکی یک پارک ایالتی در دربی.

مقامات می گویند او پس از آن به رهبری به یک دربی خانه که در آن او گفته کشته آشنایی 23 ساله Nicholas J. Eisele به سرقت برده سیاه و سفید فولکس واگن Jetta و ربوده Eisele دوست دختر.

ایالتی پنسیلوانیا پلیس گفت: مانفردونیا سمت چپ Jetta و این کاری بود که آسیبی در نیوجرسی و پریدند Uber به خارج در ایست سترودسبورگ. او راه می رفت در پشت خارج شده و گذشته دیده می شد زیر ریل قطار ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب