اخراج سامسونگ کارگر صعود از پایین برج سئول پس از سال-تظاهرات

را رد کرد و در سال 1995 برای اتحادیه فعالیت یک مرد در کره جنوبی قدرتمند ترین کنگلومرا و در نهایت به حل و فصل.

توسط NEWSCENTERALS در 10 خرداد 1399

را رد کرد و در سال 1995 برای اتحادیه فعالیت یک مرد در کره جنوبی قدرتمند ترین کنگلومرا و در نهایت به حل و فصل. برای بیش از 300 روز, حامیان گذشت معترض غذا و لباس تنها با استفاده از یک طناب.

سابق سامسونگ کارمند که صرف 354 روز در بالای دوربین ترافیک برج در پایتخت کره جنوبی به پایان رسید اعتراض خود را روز شنبه پس از کنگلومرا کسب و کار عذرخواهی کرد و توافق برای حل و فصل به حل و فصل خود را از 25 سال شکایت.

شصت ساله و کیم یونگ-هی دست تکان دادند یک بنر با آرم سامسونگ و اعتراض در حالی که شعار نجات کارگر در آتش سوزی کامیون نردبان به او کمک کرد تا از 25 متر (82 فوت) برج بالا. هواداران به او یک دسته گل به او فرود آمد.

در 10 ژوئن نزدیک به سامسونگ ستاد کیم صعود برج مشرف شلوغ ترین تقاطع سئول و خواستار آن شدند که چند ملیتی عذر خواهی و پیشنهاد برای جبران آنچه که او به نام غیر قانونی خود را تصمیم به آتش او در سال 1995 برای تلاش برای راه اندازی یک اتحادیه کارگری.

ادامه مطلب: سامسونگ نشانه مقابله به جبران کارخانه قربانیان سرطان

کیم تا به حال با تکیه بر حامیان و فعالان به او غذا و لباس و باتری های تلفن همراه است که او پس کشیده از زمین توسط یک طناب.

Kim Yong-hee is given flowers (picture-alliance/AP/Yonhap/Yun Dong-jin)

کیم یونگ-hee صرف 354 روز در بالای دوربین ترافیک برج در کره جنوبی سرمایه سئول

"من دچار اختلال هراس و تا به حال به طور مداوم به مبارزه با اصرار به پرش کردن ..." کیم گفت: فرانسه آژانس خبری AFP توصیف او چگونه زندگی می کردند در بالای "چنین فضای کوچک" است که او حتی نمی تواند کشش پاهای خود را.

"من امیدوارم که سامسونگ در حال حاضر واقعا تضمین کند همه فعالیتهای اتحادیه از تمام کارکنان," او گفت:.

سامسونگ معذرت خواهی بعد از 25 سال

در آن عذرخواهی سامسونگ گفت: آن را باید بیشتر انجام می شود برای سهولت کیم "درد و عذاب." این شرکت همچنین عذرخواهی برای "عدم بی درنگ حل این مسئله است."

این شرکت نه به وضوح اذعان کیم ادعا می کنند که او از دست داده و کار خود را با توجه به اتحادیه فعالیت. در آن زمان او از کار اخراج شد, کیم مشغول به کار بود در سامسونگ در حال حاضر از بین رفته هوافضا واحد.

نه کیم و نه سامسونگ مورد بحث و بررسی جزئیات حل و فصل رسیده و یا اینکه آیا کیم خواهد بود ابقاء در این شرکت است.

فعالان نمایندگی کیم اعلام کرد در بیانیه ای که از کارکنان سابق views سامسونگ عذرخواهی به عنوان بازخرید خود را افتخار.

بیشتر بخوانید: مقامات کره جنوبی حمله Samsung ملی صندوق بازنشستگی دفاتر

به مناسبت آمد هفته پس از سامسونگ وارث Lee Jae-yong عذرخواهی برای این شرکت قبلی "هیچ اتحادیه کارگری" سیاست که برای چندین دهه به طول انجامید تا 2019. لی که در حال حاضر در آمریکا به اتهام فساد مالی وعده داده شده برای پایان دادن به چندین دهه از اتحادیه شیوه های تخریب در کره جنوبی کنگلومرا.

Lee Sang-hoon, رئیس سابق تابعه سامسونگ الکترونیک در زندان بود در سال گذشته برای اتحادیه متلاشیکننده فعالیت است.

سامسونگ بزرگترین کره جنوبی خانواده-کنترل رنگ – شناخته شده به عنوان chaebols. این شرکت به طور کلی گردش مالی معادل یک پنجم از ملی تولید ناخالص داخلی. در ضمن سامسونگ الکترونیک بزرگترین گوشی های هوشمند ساز.

mvb/mm (AFP AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب