هنگ کنگ مخالفت اولیه تساوی تقریبا 600,000 در 'اعتراض' رای

مقدماتی برای هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی اردوگاه جلب بالاتر تعداد رای دهندگان بیش از حد انتظار با وجود ترس از ا

توسط NEWSCENTERALS در 22 تیر 1399

مقدماتی برای هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی اردوگاه جلب بالاتر تعداد رای دهندگان بیش از حد انتظار با وجود ترس از اقدامات تلافی جویانه تحت جدید امنیت ملی قانون است. رای دیده می شد به عنوان یک آزمایش برای مقاومت در برابر قانون از پکن است.

بیش از نیم میلیون نفر از رای دهندگان در هنگ کنگ رأی گیری در مقدماتی برگزار شد که در این شهر طرفدار دموکراسی احزاب مخالف سازمان گفت: پس از نظرسنجی بسته شده است.

مشارکت مردم بالاتر از سازمان انتظار داشتند با بیش از 610,000 مردم, مصاحبه, برگه های رای خود را به صورت دیجیتالی و در فرد.

مردم ایستاده در صف های طولانی در خارج از 250 ایستگاه های رای گیری در سراسر هنگ کنگ در روز انتخابات.

"یک مشارکت بالا را ارسال یک سیگنال قوی به جامعه بین المللی که ما هنگ Kongers هرگز," Sunny چونگ 24 ساله طرفدار دموکراسی مخالفت و گفتگو کرد.

رای گیری صورت گرفت کمتر از دو هفته پس از چین نهاد امنیتی جدید قانون است که بسیاری از ترس را تضعیف دموکراسی در نیمه خودمختار سرزمین است.

"اولیه انتخابات ما است اولین بار اجازه دهید به پکن می دانم هنگ Kongers هرگز تعظیم پایین به چین گفت:" دموکراسی فعال جاشوا وانگ در روز شنبه قبل از رای گیری آغاز شد. "ما می خواهیم جهان به قرار دادن هنگ کنگ تحت جهانی در کانون توجه است."

انتخابات برگزار شده توسط گروه قدرت برای دموکراسی به دنبال به امن اکثریت بیش از 35 کرسی — بیش از نیمی از کل تعداد — برای دموکراسی نامزدها در هنگ کنگ شورای قانونگذاری انتخابات در ماه سپتامبر.

این امر به دموکراسی نامزدهای قدرت بیشتر به وتو pro-استقرار قانون.

حمله پلیس نظرسنجی دفتر

در ماه نوامبر گذشته سه میلیون نفر رای دادند در هنگ کنگ انتخابات شوراهای ولسوالی ها توزیع یک پیروزی برای دموکراسی اردوگاه که برنده 17 از 18 شوراهای منطقه ای.

حمایت ناشی از مخالفت با یک پیشنهاد استرداد قانون است که اجازه داده اند که افراد بازداشت شده در هنگ کنگ فرستاده می شود و به سرزمین اصلی چین برای محاکمه یک لایحه است که از آنجا خارج شده است.

این لایحه موجب ماه از خشونت تظاهرات ضد دولتی که با مشکلاتی روبرو شده اند از نیروهای امنیتی دستگیر و بیش از 300 نفر در جولای 1, روز پس از جدید امنیت ملی قانون به اثر رفت.

منطقه گسترده انتخابات که اجرا از طریق یکشنبه نیز در پرتاب به سوال در روز جمعه هنگامی که پلیس هنگ کنگ حمله به دفتر یک شرکت-سازمان مسئول انتخابات رای گیری.

ادامه مطلب: می توانید مطبوعات آزاد در هنگ کنگ زنده ماندن امنیت ملی ،

رای گیری می تواند نقض پکن قانون

توجه بسیاری از مخالفان اصلی به عنوان یک محک بیشتر مقاومت به امنیت و قانون است. نهاد توسط چین در ماه گذشته قانون اهداف تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.

ادامه مطلب: نظر: چین به حکومت هنگ کنگ با ترس با قانون جدید امنیت ملی

هنگ Kongers در صورت عدم اطمینان بیش از آنچه به منزله نقض.

در یک دولت پخش در روز پنج شنبه وزیر برای سرزمین اصلی قانون اساسی امور Erick Tsang گفت: برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در انتخابات مقدماتی می تواند در تخلف از قانون جدید است.

او گفت که انتخابات ممکن است دستکاری شده به تداخل با انتخابات در ماه سپتامبر.

kp, mvb, rs/ng (AFP, dpa,Reuters, AP)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de