من ورق سنگ نام تجاری جدید ملافه است که در واقع بسیار سرد — و 100 ٪ بامبو

ملافه در ورق سنگ اندازی در مه, فقط در زمان برای گرم شدن آب و هوا و این واقعا برای من کار می کرد. 150 دلار تنظی

توسط NEWSCENTERALS در 10 مرداد 1399

ملافه در ورق سنگ اندازی در مه, فقط در زمان برای گرم شدن آب و هوا و این واقعا برای من کار می کرد. 150 دلار تنظیم (برای اندازه ملکه) است که ساخته شده از 100 ٪ بامبو رین فیبر و احساس لطیف خبری یک "عزیم" و "aaah" از شریک زندگی من وقتی که من کشیده و آنها را از بسته بندی. و هنگامی که ما از خواب بیدار نبودم عرق در همه. هیچ چیز. مانند گرمای تابستان نیست تلاش برای کشتن من تمام شب (اما بود—آن را همیشه است).

این برند با این نسخهها کار با Oeko-تکث گواهی کارخانه به فشار فراتر از بامبو را از اقدامات پایداری و شیب به اخلاقی شیوه کار برای آن بسیار-دارای ورق مجموعه. و این مجموعه همراه با ملزومات: یک تخت ورق نصب ورق و ملحفه دو. شما می توانید کمی-درخشان ورق سفید, نیروی دریایی, شن و ماسه و سنگ (که من نمونه و که سبک من واقعا دوست دارم در ما کرم و سفید کردن و تحت سلطه اتاق خواب). اگر شما می خواهید برای ارتقاء ورق های خود را در این تابستان با کیفیت است که نه آسمان بالا-قیمت مناسب در این انتخاب در نظر بگیرید.

تنظیم کننده ورق مجموعه

بیشتر از SCOUTED:

Scouted است خرید اینترنتی با پالس. دنبال کنید با ما در توییتر و ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه ها و محتوای منحصر به فرد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خرید چیزی برجسته در یکی از پست های ما, The Daily Beast ممکن است جمع آوری سهم از فروش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن