معاون رئیس جمهور مایک پنس خود جدا دبیر مطبوعاتی پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

معاون رئیس جمهور مایک پنس در خود به انزوا و دور از کاخ سفید پس از دبیر مطبوعاتی خود را آزمایش مثبت برای corona

توسط NEWSCENTERALS در 22 اردیبهشت 1399

معاون رئیس جمهور مایک پنس در خود به انزوا و دور از کاخ سفید پس از دبیر مطبوعاتی خود را آزمایش مثبت برای coronavirus خبری بلومبرگ گزارش.

پنس گزارش آزمایش منفی برای این ویروس دوباره در روز یکشنبه اما به قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

معاون رئیس جمهور حضور نداشتند جلسه روز سه شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات نظامی بلومبرگ گزارش شده است. پنس گزارش شده است که ماندن در خانه خود را در رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده در واشنگتن "از فراوانی از احتیاط."

کاخ سفید محوری شد به هرج و مرج اواخر هفته گذشته پس از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets آزمایش مثبت برای coronavirus. بینام فرد است که یک عضو نیروی دریایی ایالات متحده و بخشی از یک واحد نظامی در کاخ سفید که غالبا دارای تماس نزدیک با تهمت و خانواده اش.

پنس مشاور کتی میلر بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس باعث نگرانی در درون دولت در مورد شیوع در میان کاخ سفید کارکنان نیویورک تایمز گزارش داد که روز یکشنبه ،

"این ترسناک است برای رفتن به محل کار" کوین Hassett یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور گفت: CBS' چهره ملت. "من فکر می کنم که من می تواند بسیاری امن تر اگر من در خانه نشسته از من خواهد بود رفتن به غرب بال."

ارشد تهمت مقامات دولت گفت: بار قبل از خبر شکست از پنس خود را در انزوا که او و مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی توان از هم جدا نگه داشته "به دلیل نگرانی که آنها هر دو می تواند ناتوان توسط COVID-19."

Dr. Anthony Fauci, Dr. Stephen هان کمیسر غذا و دارو و دکتر Robert R. Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید بیش از آخر هفته که آنها را به قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب