پلیس در نهایت منظم بودن—اما کسی آن را خرید?

نزدیک به دو هفته به تظاهرات علیه قتل یک غیر مسلح در مینیاپولیس پلیس بازداشت کشت و شهرهای مختلف در سراسر کشور م

توسط NEWSCENTERALS در 17 خرداد 1399

نزدیک به دو هفته به تظاهرات علیه قتل یک غیر مسلح در مینیاپولیس پلیس بازداشت کشت و شهرهای مختلف در سراسر کشور مجبور شده اند برای مقابله با, وحشیانه, روش های مورد استفاده توسط خود افسران پلیس به عنوان فیلم جدیدی از حادثه دلخراش پس از حادثه دلخراش.

و در روز جمعه به نظر می رسید یک حساب از انواع بود که در هوا: ماموران پلیس در شهرهای مختلف بودند به حالت تعلیق در برخورد با اتهامات و یا محروم از قدرت خود را پس از آنها بودند گرفتار در دوربین درمان معترضان مسالمت آمیز مانند رزمندگان.

در شهر نیویورک که در آن اوایل این هفته مقامات ستایش اداره پلیس "خویشتن داری" در میان تظاهرات با وجود شواهد تصویری به خلاف NYPD کمیسر درموت شیا اعلام کرد که دو افسر درگیر در برخورد خشونت آمیز با معترضان—از جمله یک زن بود که به شدت تحت فشار قرار دادند به زمین و یک مرد بود که پس از اسپری فلفل ماسک خود را پایین کشیده شد—به حالت تعلیق درآمده و بدون پرداخت.

در فیلادلفیا دفتر دادستان منطقه در زمینه تشدید حمله به اتهامات علیه پلیس بازرس یوسف بولونیا پس از یک ویدئو نشان داد او را در هدف قرار دادن یک تظاهرکننده با یک باتوم فلزی. این نشان دهنده یک دانشگاه بود که دانش آموز نیز دستگیر و بازداشت 24 ساعت مورد نیاز ده کالاهای اساسی و بخیه در سر خود را زیر روز دوشنبه حادثه در مرکز شهر.

چندین ایالت دور دو شیکاگو افسران پلیس گرفتار تصویری کشیدن یک زن از یک ماشین با موهای خود را قبل از قرار دادن زانو در گردن او از آنها نشده قدرت پلیس در انتظار بررسی مقامات گفت: در یک جمعه در بیانیه ای.

اما قبل از اینکه شب بود و حتی در نیمه راه بیش توهم تغییر شروع به باز کردن. NYPD افسران با عجله ده ها تن از تظاهرکنندگان در منهتن که از گذشته 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و گرفتاری مردم در droves و چند ضربه با باتوم. حداقل 10 معترضان دستگیر شده بودند پس از اعتراض مسالمت آمیز—چند تا از آنها شعار می دادند "black lives matter" در حالی که آنها در انتظار حمل و نقل با توجه به شهر و ایالت نیویورک است.

"این ظالمانه است. ما درگیر در غیر خشونت آمیز و اعتراض. توقف دستگیری نیویورک بدون هیچ دلیل" نیویورک عضو شورای بن Kallos توییتی.

در سراسر رودخانه در بروکلین یکی از معترضان گفت: روزانه وحش او تحت فشار قرار دادند توسط مقامات—باعث ساکنان دیگر به فریاد و سوگند در افسران هل دادن آنها را به رفتن به خانه گذشته مقررات منع رفت و آمد. پس از یک زمان stand-off که در آن پلیس را تحت فشار قرار دادند که اعتراض مسالمت آمیز بر روی پیاده رو حداقل یک دوجین دستگیر شدند و کارگردانی به NYPD وانت.

و در بوفالو در حالی که وجود دارد یک حس مسئولیت پذیری پس از این افسران که هل 75 ساله مارتین Gugino در پنجشنبه شب متوقف شد و بدون پرداخت هزینه وجود دارد یکی دیگر از نشانه ای از شکاف بین مسالمت آمیز معترضان و افسران پلیس به عنوان 57 اعضای همکار بوفالو Police Emergency Response Team استعفا داد و در همبستگی با معلق افسران.

در مینیاپولیس که در آن معترضان ادامه به بیان خشم بیش از مرگ فلوید روز جمعه تظاهرکنندگان تردید از پلیس بودن پاسخگو باشند.

Zeque دیویس 29 ساله که پدر و مادر مهاجرت به مینیاپولیس از لیبریا گفت: این شهرستانها است که باید نظم افسران در روزهای اخیر هستند "تلاش برای اثبات یک نقطه از طریق رسانه ها."

"من فکر نمی کنم آنها در واقع برگزاری پلیس پاسخگو," دیویس گفت: روزانه وحش. "سیلی بر روی مچ دست و تعطیلات پرداخت شده است برگزاری یک پلیس پاسخگو باشد. تلاش او دستگیری او و به او یک اتهام است که برگزاری یک پلیس پاسخگو باشد."

تظاهرکنندگان در شهرهای دیگر نیست متقاعد شده است که ساده تعلیق خواهد حل هر گونه مشکلات است.

"من مطمئن هستم که وجود دارد حرفه ای افسران پلیس. اما آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که بر خلاف بخش های دیگر و یا خدمات دیگر زمانی که یک افسر پلیس می رود سرکش آنها کشتن مردم" تارا اسمیت 30 گفت: روزانه وحش در شب زنده داری برگزار می شود در اتحادیه مربع در منهتن. "یک کارمند شهرستان در حال رفتن به انجام همان نوع از آسیب بنابراین شما نمی توانید به من بگویید که آنها باید برگزار نمی شود به یک استاندارد بالاتر از سایر صنایع و بخش های دیگر و خدمات است."

دیگران اشاره کرد که تمام های اخیر اعمال خشونت توسط پلیس اتفاق می افتد حتی در حالی که مردم فیلمبرداری آنها را جمع آوری این سوال که چه اتفاقی می افتد زمانی که دوربین را متوقف نورد.

کارولینای مارتینز یک متصدی بار در بوفالو در نظر گرفتن بخشی در یک تظاهرات مسالمت آمیز در روز جمعه گفت: آن را تنها در زمان چهار ساعت به صورت تصویری از افسران پلیس تنه پایین مسالمت آمیز معترضان به جلب توجه در سراسر جهان یک روز پیش از آن.

"تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر فقط در ادامه به پخش فقط آن را," او گفت:.

ساکنان هنوز هم در خیل روز جمعه در اعتراض به. در واشنگتن دفتر شهردار به سفارش "Black Lives Matter" به نقاشی سراسر یک خیابان منتهی به کاخ سفید است.

در نیویورک هزاران نفر از ساکنان در سراسر پنج بخش نیویورک به خیابان ها ریختند و با وجود باران. منهتن اعتراض مسالمت آمیز به پایان رسید فقط پس از 9 p. m.—زمانی که معترضان در زمان گروه عکس قبل از مقامات یادآوری آنها را از حکومت نظامی. شمال ایالت در بوفالو فعالان در نیاگارا میدان پلیس خواستار اصلاحات یک روز پس از سالمند پلیس فعال شد و محکم به زمین توسط مقامات قبل از آنها راه می رفت گذشته او.

ملت-تظاهرات گسترده ای در روز جمعه نیز با تمرکز بر Breonna تیلور کنتاکی EMT کارگر به ضرب گلوله در خانه اش در طول یک botched مارس حمله پلیس. روز جمعه تیلور اند 27 سال. از نیویورک به پورتلند میامی, هزاران نفر از معترضان سنگ شاد تولد تیلور افتخار است. در کنتاکی ده ها تن از تظاهرکنندگان جمع شده در جفرسن مربع پارک در کنتاکی به افتخار حافظه خود را, بسیاری از نوشتن کارت تولد که ارسال خواهد شد برای خانواده.

در میامی صدها نفر از ساکنان به خیابان ها ریختند در زندگی توجه به اعتراض وادار کردن مقامات به تعطیل کردن چندین بزرگراه و شهردار به تغییر در سطح شهرستان مقررات منع رفت و آمد. میامی اداره پلیس بسته ایالتی 95 در هر دو جهت به اجازه می دهد فضا برای ادامه تظاهرات و شعار "می گویند نام خود را" در نزدیکی Wynwood.

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد تبدیل به یک ثابت بلوک های کامل با یک مرحله است که میزبان سخنرانان دکلمه هنرمندان و خواننده های رپ.

رابین جکسون 27-سال-که در پایین خیابان زندگی می کند گفت: روزانه جانور همه چیز مسالمت آمیز در مرکز شهر, مینیاپولیس, محله, در حال حاضر. او اضافه کرد که در حالی که برخی از آمریکایی ها در حال وضعیتی وخیم از فلوید مرگ غم انگیز جامعه سیاه و سفید است که به سادگی شاهد چه چیزی آنها را برای سال شناخته شده.

"من احساس می کنم مانند این است که فقط اذعان میان مردم دیگر از مردم سیاه و سفید که در آن آنها می گویند "خوب شاید آنها یک نقطه" جکسون گفت. "آنها حداقل تصدیق چیزی است که اتفاق می افتد."

ادامه تظاهرات در حال حاضر موجب پلیس اصلاحات در دو کشور. مقامات شهرستان در مینیاپولیس به توافق بان کی مون پلیس chokeholds در حالی که بازداشت مظنون و نیاز به افسران به دخالت هنگامی که آنها را ببینید نیروی غیر مجاز استفاده می شود توسط یک همکار.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که "کاروتید نگه داشتن" گردن محدودیت حرکت است که بلوک جریان خون به مغز توان از آموزش پلیس. سیاتل شهردار جنی Durkan روز جمعه اعلام کرد ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز به تظاهرات ادامه انتظار می رود در این شهرستان است. ممنوعیت آمد و تنها چند ساعت پس از سه غیر نظامی و پلیس ناظر گروه خواست سیاتل رهبران به ممنوعیت خشونت تاکتیک است که مقامات بهداشت عمومی معتقدند ممکن است به طور بالقوه افزایش COVID-19 گسترش یافته است.

به عنوان ساکنان در ادامه به خیابان های, یک, پزشکی, کارگر در نیویورک اذعان کرد که مراقبت های بهداشتی جامعه نگران است چگونه تظاهرات در نهایت تاثیر مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

"بدیهی است که این نگرانی ما از آنجا که ما در حال ترس از سنبله در coronavirus موارد است. ما همه کار در یک بیمارستان است و ما می دانیم آنچه که بدان معنی است وقتی که اتفاق می افتد" Sushmitha Echt, یک پزشک متخصص در Northwell بهداشت گفت: روزانه وحش. "در همان زمان ما پوشیدن ما ماسک... وجود دارد برخی از چیزهایی که ما فقط باید برای ایستادن. این یکی از آن چیزهایی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن