Coronavirus آخرین: سوئد رد در شمال اروپا مرز مقابله

دانمارک و نروژ به بازگشایی مرزهای خود را در ماه آینده خواهد شد اما حذف سوئد که در آن عفونت نرخ بسیار بالاتر اس

توسط NEWSCENTERALS در 9 خرداد 1399

دانمارک و نروژ به بازگشایی مرزهای خود را در ماه آینده خواهد شد اما حذف سوئد که در آن عفونت نرخ بسیار بالاتر است. در جای دیگر هند در حال حاضر بیشتر موارد و مرگ و میر از چین است. دنبال DW برای آخرین.

  • روسیه گزارش یک رکورد افزایش مرگ و میر 232
  • هند عفونت در ادامه به افزایش با یکی دیگر از تک روز بالا
  • فرانسه و بریتانیا در حال آماده سازی بیشتر برای سهولت مستندات در هفته آینده
  • جهانی موارد در حال نزدیک شدن به 6 میلیون با حداقل 360,000 مرده

16:52 بوروندی بانوی اول دنیس Bucumi Nkurunziza شده است بستری در بیمارستان در کنیا پس از عقد قرارداد COVID-19 با توجه به گزارش های متعدد. بانوی اول شد airlifted به نایروبی توسط آمبولانس هوایی به Agence France Presse و کنیا شهروند تلویزیون گزارش شده است. رتبه بندی بالا مقام دولتی به خبرگزاری فرانسه گفت که او پرواز به پایتخت کنیا "برای درمان به عنوان او گرفتار coronavirus."

الشباب را Pierre Nkurunziza شده است انتقاد خود را برای دست زدن به بحران است. در اوایل این ماه بوروندی اخراج این کشور سازمان بهداشت جهانی (WHO) نماینده و سه نفر دیگر از کارشناسان هماهنگی ملت coronavirus پاسخ. همسرش دنیس که یک کشیش, بازی های برگزار شده است پایین جدیت همه گیر در موعظه و سخنرانی.

16:23 لالیگا, اسپانیا, برتر, فوتبال, بخش, خواهد, رزومه کاری, در ژوئن 11 با یک مسابقه بین محلی دربی رقبای سویا و رئال بتیس اسپانیا دولت را به وزارت ورزش (CSD) را تایید کرد. این CSD در بیانیه ای گفت که فصل را پایان جولای 18, "بسته به تکامل ویروس." بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور و غیاب برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

لیگ که دارای 11 matchdays باقی مانده در برنامه های آن شده است در وقفه از مارس 10 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

لالیگا خواهد بود دوم از اروپا پنج تا از بزرگترین لیگ های فوتبال را از سر گرفت. بوندسلیگا آلمان دوباره فصل آن در اوایل این ماه و تا پایان سه دور از مسابقات است.

بیشتر بخوانید: آلمان فوتبال کارفرمایان نگاه به حقوق و دستمزد کلاه مالی و اصلاحات پس از coronavirus

16:06 سنگاپور و چین توافق کرده اند که برای باز کردن یک "خط سریع" برای سفر ضروری و کسب و کار اهداف است.

ترتیب می توان به آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت و شش استان چین — شانگهای و چونگکینگ, Guangdong, Jiangsu, تیانجین و ژجیانگ — قبل از اینکه به تدریج گسترش یافت و به دیگر استان ها و شهرداری ها با توجه به یک بیانیه مشترک.

دو کشور را "موثر COVID-19 پیشگیری و کنترل اقدامات در محل."

چین و سنگاپور بزرگترین شریک تجاری با US$51.6 میلیارد دلار در کالاها و خدمات مورد معامله در سال 2019 معادل 13 درصد از شهرستان دولت کل صادرات.

15:58 تیوی, موزه لوور در پاریس قصد دارد برای بازگشایی در تاریخ 16 ژوئیه به عنوان بخشی از فرانسه مستند کاهش. کشور محبوب ترین موزه در بیانیه ای گفت که آن را به پیاده سازی یک سیستم رزرو و جدید معرفی سیستم برای ارائه به بازدید کنندگان ممکن است حداکثر ایمنی در حالی که آنها در ساختمان است. همچنین خواسته موزه را برانگیخت به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

موزه بسته از مارس 13 گفت: وب سایت خود را دریافت 10.5 میلیون بازدید کننده در بین ماه های مارس 12 و 22 ماه مه به طور متوسط 330,000 افراد بازدید کننده در روز. این سایت به طور متوسط از 40 ، 000 بازدید کننده در روز قبل از این بیماری همه گیر.

"حتی اگر شما هنوز هم می تواند تجربه لوور گنجینه عملا در طول مستند, هیچ چیز نمی تواند جایگزین احساسات ایستاده در مقابل یک اثر هنری است که دلیل وجودی از موزه ها" گفت: کارگردان Jean-Luc مارتینز.

14:48 سوئیس توانسته مرگ و میر نوزادان از جدید کروناویروس. سوئیس وزارت بهداشت گفت: نوزاد آلوده شده "خارج از کشور" بدون دادن جزئیات بیشتر. "کودکان کمتر احتمال دارد به سقوط بیمار (با ویروس) نسبت به بزرگسالان هستند و کمتر عفونی" استفان Kuster جدید سر از سوئیس coronavirus بحران پاسخ به خبرنگاران گفت: در کانتون ایالت آرگاو, که در آن کودک بود.

نوزاد یکی از دو مرگ به وزارت بهداشت گزارش شده در جمعه آوردن سوئیس کل مرگ و میر از این بیماری همه گیر به 1,656. این کشور دارای 30,852 تایید coronavirus موارد با 32 جدید موارد بیش از 24 ساعت گذشته.

14:31 آفریقای جنوبی می گوید: این چهره یک جمع نزدیک به 100,000 فرآوری نشده تست برای COVID-19 با توجه به کمبود تجهیزات پزشکی.

"این چالش ناشی از در دسترس بودن محدود از کیت های آزمایش در سطح جهان" وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: یک شبه.

کشور انجام داده است بیش از 655,000 coronavirus آزمون تا کنون بیش از هر کشور دیگر در آفریقا است. این شهر همچنین دارای بیشترین تایید coronavirus موارد در 27,403 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

آفریقا به شدت متکی بر واردات تجهیزات پزشکی که کاهش یافته است به عنوان کشورهای صادر کننده تلاش می کرد خود را شیوع است.

14:04 یک گروه از میمون ها ساخته شده با نمونه خون از بیماران که در حال آزمایش مثبت برای COVID-19. مقامات محلی گفت کمین رخ داده است در اوایل این هفته در حالی که یک تکنسین آزمایشگاه در نظر گرفتن نمونه ها به پردیس کالج پزشکی در مرتا, در نزدیکی پایتخت, New Delhi.

Dheeraj راج سرپرست دانشگاه گفت: فرانسه آژانس خبری AFP که نمونه بدست آمده و آسیب دیده است. مردم ساکن در نزدیکی دانشگاه بود می ترسید virus ممکن است گسترش اگر میمون ها انجام نمونه به جامعه نزدیک.

مقامات در مرتا اغلب مجبور به دست و پنجه نرم کردن با میمون غارتگر که ربودن مواد غذایی و تلفن های همراه.

13:45 آلمان ثبت کرده است 560 جدید کروناویروس عفونت در 24 ساعت گذشته و نه زودتر شکل 741 موسسه کخ رابرت (RKI) آلمان کنترل بیماری آژانس گفت: در روز جمعه. RKI نیست تغییر تعداد کل عفونت که نشسته در 180,458.

یک RKI اطلاعات کارشناس گفت: آژانس خبری DPA که زودتر نادرست رقم ناشی از یک مشکل فنی است که شامل پیر موارد در شمارش.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در آلمان نیز بدون تغییر – 39 در 24 ساعت گذشته در مجموع تعداد 8,450.

13:01 اسپانیا با توجه به چراغ سبز برای ایجاد یک درآمد حداقل ارزش €462 ($514) یک ماه برای فقیرترین ساکنان را که در میان سخت ترین ضربه های COVID-19 بیماری همه گیر. این طرح کمک خواهد کرد که حدود 2.3 میلیون نفر از شهروندان معاون نخست وزیر پابلو ایگلسیاس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

افراد با سن بین 23 و 65 با دارایی کمتر از €16,614 و نه از جمله خود را در خانه و یا وام های با تخفیف خواهد بود واجد شرایط برای طرح جدید.

به طور متوسط هزینه های مبارزه با فقر در اسپانیا را افزایش می دهد از بیش از 0.1 ٪ از تولید ناخالص داخلی یکی از کمترین ها در اروپا تقریبا به همان متوسط برای دیگر کشورهای عضو OECD است که 0.4% جناح چپ دولت گفت.

12:43 نروژ و دانمارک را از سر سفر بین دو کشور از ژوئن 15, اما این آزادی نمی تواند فراهم شده به یکی دیگر از اسکاندیناوی همسایه سوئد, حداقل در حال حاضر.

تعداد coronavirus عفونت باقی می ماند بسیار بالاتر در سوئد و بیش از 4,250 سوئدی فوت کرده اند از COVID-19 — بیش از پنج برابر مجموع دو نفر دیگر کشورهای اسکاندیناوی.

ادامه مطلب: سوئد می گوید: محرومیت از شمال اروپا سفر منطقه خواهد بود 'سیاسی'

دانمارک نیز باز کردن مرزهای خود به گردشگران داخلی از آلمان و ایسلند از 15 ژوئن.

12:25 به اصطلاح موج دوم coronavirus عفونت در آلمان به خوبی می تواند اجتناب شود در نتیجه نافی ضرورت دیگر در سراسر کشور مستند با توجه به دو کشور بالا virologists.

"شاید... ما را به اجتناب از یک ثانیه خاموش" virologist مسیحی Drosten گفت: مجله آلمانی اشپیگل. با تشکر از آلمان را از دست داده و موج اول این بیماری همه گیر در حال حاضر وجود دارد یک "امکان نظری" است که شهروندان را "از طریق بدون موج دوم."

Virologist هندریک Streeck از دانشگاه بن گفت که در حالی که وجود دارد ممکن است محلی شیوع بیماری از زمان به زمان مانند آنهایی که در لیر و فرانکفورت آلمان بعید است که شاهد بزرگ دوم شیوع. Streeck گفت Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) در یک گزارش مقدماتی: "من فکر نمی کنم ما خواهید بود با دیدن موج دوم که به معنای واقعی کلمه سیل و تحت الشعاع ما است."

آخر هفته گذشته, دو, دیگر منجر, مکان کارشناسان بهداشت هشدار داد که موج دوم از عفونت می تواند به ارمغان آورد به آلمان از خارج از کشور توسط گردشگران داخلی.

12:12 آلمانی ها انجام شده است بیشتر در خانه پخت و پز در طول coronavirus مستند, در حالی که همچنین با استفاده از تعداد بیشتری از مواد تازهبه جای غذاهای فرآوری شده و با توجه به مواد غذایی و وزارت کشاورزی.

نتایج حاصل از یک نظر سنجی در مورد عادات غذا خوردن نشان داد 30 درصد از کسانی که مورد پرسش گفت: آنها پخته شده بیشتر وعده های غذایی خود را نسبت به قبل از بحران در حالی که 28 درصد گفت: آنها می خوردند بیشتر با دیگر اعضای همان خانواده از قبل بود. تنها 7 درصد از این مصاحبه گفت: آنها به خوردن بیشتر غذاهای فرآوری شده نسبت به قبل.

وزیر کشاورزی جولیا Klöckner گفت: "کروناویروس در حال تغییر است روزانه تغذیه از آلمانی ها. منطقه ای مواد غذایی به دست آورده اند در اهمیت."

11:05 ایران اعلام کرده است که بالاترین تعداد از عفونت های جدید در تقریبا دو ماه و هشدار داد خاورمیانه مرگبارترین شیوع بدتر شد, در برخی از مناطق.

دولت تا حد زیادی برداشته آن مستند محدودیت های ایران پس از اولین عفونت شد و نشان داد در ماه فوریه شده است اما نگه داشتن چشم را برای ظهور خوشه.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 2,819 جدید مورد تایید شدند در 24 ساعت گذشته, آوردن شمارش به 146,668.

که روزانه به رقم بالاترین میزان از آوریل 2. عفونت های جدید شده اند در حال افزایش سیر تا کنون پس از نزدیک دو ماه اخیر رسیده بود در مارس 2.

10:53 پرتغال دیده است یک قطره 98.3 درصد در مدت یک شب اقامت در هتل ها در مقایسه با این زمان در سال گذشته به عنوان پرواز بودند مبتنی نگه داشتن بازدید کنندگان دور به عنوان صنعت دچار تلفات سنگین.

موسسه ملی آمار (INE) نشان داد یک شبه باقی می ماند و توسط انگلیسی ها منبع اصلی گردشگری برای پرتغال کاهش یافت و 99.3 درصد در آوریل نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

پرتغال هیئت مدیره گردشگری گفته است که این کشور در سواحل و هتل آماده خواهد شد برای استقبال از گردشگران توسط اواسط ماه ژوئن. هنوز هم وجود دارد نگرانی در مورد چگونه به بررسی کنید که تازه واردان تست شده برای رمان coronavirus گیری دولت می خواهد برای دیدن اجرا و نحوه کنترل اجتماعی که آیا فاصله قوانین نگهداری در سواحل.

کامل لغو فصل گردشگری در این سال می تواند منجر به اقتصاد پرتغال قرارداد تا 6 درصد است.

10:17 لهستانی طرفداران فوتبال خواهد بود قادر به حضور در مسابقات از ژوئن 19, لهستانی, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki اعلام کرده است اما تنها 25 درصد از ظرفیت ورزشگاه استفاده می شود به منظور حفظ اجتماعی فاصله و جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

"لهستانی فدراسیون فوتبال و لیگ برتر را انتخاب کرده اند 19th, پس از آن ممکن خواهد بود برای آماده سازی همه چیز را با توجه به روش درست," Morawiecki گفت.

بوندسلیگا آلمان بازگشت و دو هفته پیش اما با بازی در پشت درهای بسته.

بلاروس استثنا برای این قانون که در آن فوتبال همچنان ادامه دارد و تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

09:45 اسپانیا آغاز شده است 10 روز ماتم ملی برای قربانیان COVID-19.

09:25 روسیه گزارش کرده است افزایش 232 مرگ و میر یک رکورد به عنوان مقامات مسکو منتشر شد آمار و ارقام مرگ و میر در تلاش برای سرکوب پیشنهادات آنها در حال دستکاری کرد.

در مجموع 4,374 فوت کرده اند از COVID-19 به گفته مقامات بهداشتی.

گفته شده است در مجموع 387,623 موارد تنها ایالات متحده و برزیل بیشتر است.

مقامات پیش بینی بالاتر مرگ و میر در ماه مه نسبت به ماه آوریل نسبت به این مرگ و میر در میان بیمارانی که در بیمارستان بستری شدند در اوج شیوع بیماری چند هفته پیش. سخت ترین-آمار شهرستان در روسیه است که مسکو و مقامات گزارش بیشتر 2,332 موارد است. آنها همچنین اطلاعات منتشر شده در مورد آمار مرگ و میر آوریل در تلاش برای برطرف کردن اتهامات آنها تا به حال شده است در زیر گزارش مرگ و میر.

09:10 در نیوزیلندتنها یک نفر در حال حاضر رمان coronavirus پس از تشخیص هر گونه عفونت های جدید برای هفته گذشته.

این کشور از برخی از پنج میلیون نفر ثبت نام 1,504 عفونت در مجموع با فقط یکی باقی مانده مورد. 1,481 بهبود یافته اند و 22 نفر از COVID-19.

08:55 پاکستان گزارش کرده است 57 مرگ و میر ناشی از رمان ویروس بیش از 24 ساعت گذشته خود را بیشتر در یک روز پس از وقوع اولین ظهور در ماه فوریه است.

در این کشور شمار کشته شدگان در حال حاضر در 1,317. دولت نیز ثبت شده 2,636 جدید, موارد بالا بردن تعداد کل عفونت به 64,028.

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

08:34 هند ثبت کرده است یکی دیگر از تک بعد از 7,466 موارد سبقت چین اعداد هر دو از نظر تایید عفونت و مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus.

وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد در هند است 165,799 که از آن 4,706 نفر کشته شده اند. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر و 82,995 موارد کلی.

افزایش عفونت می آید به هند در دو ماهه مستند است به پایان روز یکشنبه.

نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت اعلام یک مجموعه ای از دستورالعمل های این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین مناطق ضربه.

ادامه مطلب: قانون تابعیت: هند با استفاده از COVID-19 اورژانس به دستگیری معترضان ...

08:12 در آوریل آلمانی خرده فروشان دچار بدترین ماه-در-ماه ضرر و زیان از سال 2007 به عنوان مستند اقدامات در محل برای تمام ماه.

فروش کاهش یافت و 5.1 درصد در مقایسه با ماه مارس و با توجه به اداره آمار فدرال این است که "قوی ترین کاهش در فروش نسبت به یک ماه قبل از ژانویه 2007."

با وجود این واقعیت است که مغازه ها را بازگشایی در ضمن آلمانی خرده فروشان انجمن (HDE) گفت: درآمد هنوز به بازگشت به سطح قبل از بحران. "پس از بحران است و به هیچ وجه بیش از" گفت: HDE مدیر عامل Stefan Genth.

ادامه مطلب: 50,000 آلمانی خرده فروشان می تواند مجسمه نیم تنه

07:55 در سوئدرقابتی و ورزش حرفه ای باز است به رزومه از ژوئن 14, دولت اعلام کرده, اما بدون مخاطب انبوه در حضور.

سوئد تا به حال کمی آرام تر رویکرد به شیوع. کودکان, فعالیت های ورزشی, مثلا ادامه داد و بزرگسالان قادر به حضور در جلسات تمرین.

"در حال حاضر ما نیز در حال باز کردن برای بازی های رقابتی در میان تمام سنین به این معنی که در سطح بالا و ورزشی می توانند رزومه یک بار دیگر" وزیر فرهنگ و ارشاد آماندا لیند به خبرنگاران گفت:.

رویدادهای ورزشی را به جایی خارج از منزل و در مقابل بیش از 50 نفر است. سوئد و لیگ فوتبال در حال حاضر به بازگشت به اقدام هر چند تاریخ دقیق هنوز به تایید شود.

07:44 کره جنوبی مقامات بهداشتی باید گفت: آنها درخواست واردات از جلعاد ضد ویروسی داروی remdesivir برای درمان بیماران مبتلا به رمان coronavirus به عنوان جدید خوشه ظهور.

وزارت غذا و دارو ایمنی هنوز تایید واردات دارو, اما یک دولت پانل نشان داد remdesivir تا به حال نشان داده شده است نتایج مثبت و کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) مدیر Jeong Eun-kyeong گفت.

مستقر در کالیفرنیا شرکت دارویی جلعاد گفت: مواد مخدر به بهبود شرایط برای بیماران مبتلا به COVID-19 و ارائه داده ها نشان می دهد آن را با این نسخهها کار بهتر است که در مراحل اولیه عفونت است.

07:25 تایلند را بیشتر سهولت مستند اقدامات هفته آینده به عنوان دولت به دنبال تحریک اقتصاد کشور است.

همانطور که از دوشنبه, سینما و تئاتر را دوباره باز اما با حداکثر 200 نفر در یک زمان و اجرای دقیق اجتماعی فاصله اقدامات گفت: Somsak Roongsita, دبیر شورای امنیت ملی.

یک حکومت نظامی کاهش خواهد یافت توسط یک ساعت به طوری که آن را در حال حاضر در محل از ساعت 11 شب تا 3 صبح مراکز خرید که دوباره باز برای کسب و کار در اوایل این ماه نیز اجازه داده می شود به گسترش خود را باز ساعت Roongsita اضافه شده است.

"بازگشایی خواهد شد کمک به تحریک اقتصاد و سهولت برخی از بار مالی," Somsak گفت.

باغ وحش کلینیک های زیبایی و چشمه های معدنی و سنتی ماساژ تایلندی سرو خواهد شد و در حال اجرا و البته با اجتماعی فاصله در محل. زمین فوتبال و والیبال و بسکتبال دادگاه در دسترس خواهد بود اما تنها برای آموزش و با محدودیت در تماشاگر. باشگاه های بدنسازی نیز می تواند بازگشایی اما با تعداد محدودی قادر به استفاده از امکانات در هر زمان.

07:00 به ژاپنی, نیروی هوایی را در اسکادران آکروباتیکآبی ضربه شده است را به زور بیش از آسمان توکیو از ادای احترام به پزشکی کارگران مبارزه با شیوع کروناویروس.

به عنوان یک تیم از شش T-4 آموزش هواپیما آرام در سراسر آسمان آبی روشن پزشکان و پرستاران در بیمارستان بام در پایتخت ژاپن دست تکان داد و برگزار شد تا تلفن های همراه برای گرفتن عکس از دیدنی تظاهرات.

"ما کار کرده اند تحت فشار برای چهار ماه گذشته ... من شنیده ام آنها را (پزشکی کارگران) گفت: تظاهرات خود را برداشته ارواح" گفت: Shuichi Mikami سخنگوی توکیو Ebara بیمارستان.

06:30 مقامات در اندونزی شده اند سفارش کسانی که نقض اجتماعی فاصله اقدامات به تلاوت آیاتی از قرآن و دریافت بشود در رسانه های اجتماعی.

جنوب شرقی آسیا الجزایر مستقر شده برخی از 340,000 نیروهای نظامی در سراسر بیش از 20 شهرستانها برای نظارت بر عملیات با هدف مهار شیوع.

در واقع پلیس در غرب استان بنگکولو باید اعزام 40 نفر تیم برای پیدا کردن قفل شکن و آنها را وادار به پوشیدن پلاکارد با وعده به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. تصاویری از متخلفان هستند قرار داده و سپس در رسانه های اجتماعی برای حداکثر بشود, اثر, با توجه به رسمی. دورتر در شمال در استان آچه کسانی که با شکستن قوانین مجبور شده اند به عنوان خوانده شده معابر از قرآن مرکزی مذهبی متن اسلام است. استان اقلیت غیر مسلمان است و امان از عذاب ،

06:00 یک کار حفاظت از طرح در انگلستان در آورده با توجه به شیوع بیماری نمی تواند به طور نامحدود ادامه, محیط, وزیر جورج Eustice گفت که بریتانیا به نظر می رسد به سهولت مستند اقدامات است.

"این کردند طرح شده است فوق العاده مهم در نظر نگه داشتن مردم در حالت آماده به کار و آماده برای بازگشت به کار" گفت که اخبار آسمان. "واضح است که ما شروع به ظهور از مستند و شروع به گرفتن اقتصاد ما به کار ما نمی تواند نگه داشتن مردم در آن کردند طرح به طور نامحدود."

"ما نیاز به شروع به شناسایی راه های در حال حرکت آنها را خاموش کردند طرح و بازگشت به کار... ما نیاز به یک طرح کردند که می تواند مخروطی پایین به مردم بازگشت به کار."

05:15 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: برخی از مناطق از اقتصاد کشور نیاز به محرک. استرالیا دولت و بانک مرکزی در حال حاضر دارا متعهد به صرف AU$250 میلیارد دلار ($166.1 میلیارد €149.8 میلیارد دلار) برای جلوگیری از دراز مدت افسردگی با توجه به همه گیر.

04:45 چین قصد دارد برای گسترش ممنوعیت پروازهای بین المللی تا 30 ژوئن به سفارت آمریکا در پکن گفت: در سفر مشاوره.

این کشور را به شدت کاهش می یابد پروازهای بین المللی از ماه مارس با اجرای به اصطلاح "پنج و یک" سیاست است که اجازه می دهد تا خطوط هوایی خارجی به کار فقط یک پرواز در هفته به چین و سرزمین اصلی حمل برای انجام یک پرواز در هر هفته در یک مسیر به هر کشور است.

چین گزارش کرده است بیش از 84,000 موارد این ویروس با مرگ و میر 4,638.

03:55 تعداد موارد تایید شده در آلمان افزایش یافته است و 741 به 180,458 در 24 ساعت گذشته, آلمان, را, بیماری های عفونی آژانس اعلام کرد. رابرت کخ موسسه همچنین اعلام کرد 39 جدید و میر آوردن مجموع تعداد مرگ به 8,450.

آلمان است که در وسط یک دوره طولانی از کاهش محدودیت در زندگی عمومی است. کسب و کار به دنبال جبران سود از دست رفته.

در بیشتر پرجمعیت ایالت شمال راین وستفالن, اخبار آمار و ارقام نشان می دهد که همه انواع نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است پس از همه گیر آغاز شد. با وجود ترس است که خشونت نرخ را افزایش می دهد, شده است وجود دارد ثابت کاهش حوادث گزارش شده از مارس 1 در مقایسه با سال های گذشته, آلمانی, روزنامه Rheinische Post گزارش روز جمعه. کارشناسان پیشنهاد کرده اند که این کاهش ممکن است به سادگی به جنایات کمتر بودن گزارش شده است.

03:20 کلمبیا تمدید آن مستند تا پایان ماه ژوئناین کشور رئیس جمهور ایوان دوقو اعلام شده در روز پنج شنبه. این کشور آمریکای لاتین شده است موضوع به محدودیت های اعمال شده از مارس. دوقو گفت که کلمبیا ادامه خواهد داد باز کردن برخی از بخش ها برای احیای اقتصاد خود را با وجود تداوم محدودیت.

کلمبیا است که در حال حاضر خانههای گلی خالی بازگشایی مراکز خرید موزه ها و سالن شیوه ای مرحله به مرحله بسته به اجماع از مقامات محلی. شهردار بوگوتا با این حال گفت که بخش های اقتصادی از جمله سالن ها و مراکز خرید باز نمی شود تا در پایتخت. دوقو اعلام کرد که پروازهای بین المللی خواهد سر از سپتامبر 1.

02:52 کره جنوبی گزارش کرده است 58 موارد جدیدی از کروناویروس در سئول. مقامات مرتبط با انتقال به تجارت الکترونیکی انبار در نزدیکی پایتخت است.

این کشور بود در حالی که گزارش تقریبا هیچ مورد جدید از COVID-19 اما این هفته آن را ابقاء برخی از مستند محدودیت های پس از مقامات بهداشت و درمان, رشد نگران اطراف جدید خوشه از عفونت. همه در همه, 177 مورد جدید گزارش شده است که بیش از سه روز.

مقامات در حال حاضر می خواهید برای تست کامل بر 4,000 کارگران و بازدید کنندگان به انبار. به طور کلی 11,402 موارد تایید شده اند و 269 نفر کشته شده اند.

02:45 ژاپن تولید صنعتی کاهش یافته است 9.1% در ماه آوریل از ماه گذشته این سومین ماه متوالی کاهش است.

کاهش بود تندتر از پیش بینی 5.7% کاهش است که تحلیلگران پیش بینی است. توکیو سهام نیز باز پایین تر در روز جمعه پیگیری می افتد در وال استریت.

وضعیت اضطراری به پایان رسید و در بسیاری از ژاپن استان در روز دوشنبه از جمله توکیو پیش از انقضای on May 31. کارشناسان امید اقتصاد خواهد بود قادر به انتخاب کنید تا به عنوان کسب و کار شروع به تجارت دوباره. این کشور نرخ بیکاری نیز افزایش یافت به 2.6 درصد نسبت به رقم 2.5% در ماه قبل است.

01:33 استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز (NSW) اعلام کرده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند هزینه تا آنجا که AUS $20 میلیارد دلار ($13.3 میلیارد دلار تقریبا €12 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته در طول چهار سال آینده. جنوب شرقی وضعیت اقتصادی کشور نیروگاه.

"ما در مقابل این نوع از چالش اقتصادی دیده نمی شود در نسل شاید نه از مردم چکش آخرین پرچ به پل بندرگاه سیدنی در 1930s" گفت: NSW دولت خزانه دار Dominic Perrottet.

کسری بودجه برآورد از بین AUS $10 میلیارد و AUS $20 میلیارد دلار افزایش از پیش نمایش برآورد در دسامبر 2019 قبل از همه گیر آغاز شد که برآورد بودجه مازاد AUS $1.9 میلیارد دلار است.

اجتماعی فاصله اقدامات آغاز خواهد شد به برداشته شود در NSW هفته آینده در دولت که تاکنون نیمی از استرالیا coronavirus موارد است. بیش از 7000 موارد تایید شده اند در استرالیا و 103 نفر کشته شده اند.

01:10 ایالات متحده ثبت کرده است 1,297 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن به 101,573 پس از همه گیر آغاز شد. شده اند وجود دارد بیش از 1.7 میلیون نفر از COVID-19 در ایالات متحده تا کنون بدترین آمار کشور در جهان به طور کلی از نظر.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio مشخص شده برنامه اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک به بازگشت به کار در روزهای آینده. ایالات متحده پرجمعیت ترین شهرستان شده است بدترین آسیب دیده و نیز تحت یکی از دقیقترین مستندات در کشور است.

00:45 شورشیان حوثی در یمن را تایید کرده اند برای اولین بار است که coronavirus گسترش یافته است به چندین استان تحت کنترل خود را. حوثی وزارت بهداشت گفت: آنها کار را به پیگیری موارد جدا شده است.

شورشیان همچنین متهم به سازمان بهداشت جهانی ارسال آنها را "نادرست" و کمبود آزمون.

بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت جنگ زده یمن است گزارش 278 موارد و 58 مرگ با ترس و نصب بیش از اثرات مخرب عمده شیوع توجه به وضعیت بدی از این کشور به نظام سلامت و شکننده آن عرضه مواد غذایی.

00:30 سرزمین اصلی چین در گزارش جدید تایید موارد از coronavirus تا پایان مارس 28 از دو روز پیش از آن. وجود دارد پنج جدید بدون علامت موارد coronavirus در کشور است.

لی کچیانگ نخست وزیر چین گفت که چین دارای اتاق برای تحریک اقتصاد پس از رکود در پی coronavirus اما نمی خواهید برای باز کردن "floodgates." اقتصاد چین دچار 6.8% انقباض در سه ماهه اول سال با این کشور ضربه سخت با این بیماری همه گیر آغاز شد که در ووهان.

00:05 برزیل ثبت کرده است بالاترین تک-بعد پرش در موارد. این کشور آمریکای جنوبی دوم است-بیشترین تعداد از موارد پس از ما با 26,417 مورد جدید گزارش شده در عرض 24 ساعت. وزارت بهداشت ثبت 1,156 جدید مرگ و میر در مدت زمان مشابه آوردن تعداد کل مرگ و میر به 26,754 و تعداد کل موارد به 438,238.

00:00 شما می توانید گرفتن با ما به روز رسانی نورد از 28 مه تا اینجا

اد/mm (AFP AP dpa رویترز)

در گزارش این بیماری همه گیر کوروناویروس مگر اینکه در غیر این صورت مشخص DW با استفاده از آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز (JHU) Coronavirus مرکز منابع در ایالات متحده است. JHU به روز رسانی آمار و ارقام در زمان واقعی تلفیقی از داده های سازمان بهداشت جهانی دولت ها و دولت های ملی و دیگر منابع رسمی همه آنها در سیستم های خود را برای گردآوری اطلاعات است.

آلمان ملی آمار گردآوری شده توسط آن آژانس بهداشت عمومی موسسه کخ رابرت (RKI). این ارقام بستگی دارد انتقال داده ها از دولت و در سطوح محلی و به روز شده در اطراف یک بار در روز است که می تواند منجر به انحراف از JHU.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب