ونزوئلا اتهامات دو شهروندان آمریکایی برای خنثی 'حمله تروریستی'

آمریکا سربازان را به اتهام تروریسم و توطئه به اتهام تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro. اگر convincted

توسط NEWSCENTERALS در 20 اردیبهشت 1399

آمریکا سربازان را به اتهام تروریسم و توطئه به اتهام تلاش برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro. اگر convincted آنها می تواند دربند تا 30 سال است.

ونزوئلا متهم کرده است دو شهروندان آمریکایی با تروریسم و توطئه به اتهام شرکت در تلاش برای دستگیری رئیس جمهور نیکولا Maduro, دادستان کل Tarek ویلیام ساب گفت: در روز جمعه.

این دو که به عنوان لوقا Denman, 34 و ایران بری 41 — هر دو سابق آمریکا سربازان را متهم به "تروریسم توطئه قاچاق سلاح از جنگ و [جنایی] انجمن" و می تواند در صورت 25-30 سال در زندان با توجه به ساب.

Denman و انواع توت ها در میان 31 نفر دستگیر و پس ساحلی تاخت و تاز تلاش آخر هفته گذشته. هشت نفر گزارش شده اند که در مبارزه بین ادعا مهاجمان و نیروهای امنیتی.

ساب گفت: ونزوئلا نیز درخواست حکم بازداشت بین المللی برای دستگیری مخالفان ونزوئلا مشاور Juan Jose رندن که متهم از امضای تهاجم قرارداد و همچنین سابق آمریکا طبیب ارتش اردن Goudreau که گفته هماهنگ برنامه ریزی و آموزش دیده در این حمله است.

وی افزود که دفتر کار خود را دنبال حکم دستگیری 22 بیشتر افراد مظنون به مشارکت در اتهام توطئه است.

بیشتر بخوانید:آواره ونزوئلا چهره فقر و بیماری همه گیر در کلمبیا

Nicolas Maduro speaks over equipment he says was used in a botched raid to capture him (picture-alliance/AP Photo)

مادورو نمایش داده می شود تجهیزات مورد استفاده در botched حمله در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز دوشنبه

ایالات متحده و ایران دخالت

هفته گذشته مادورو به اطلاع عموم یک ویدیو که در آن یک مرد شناسایی خود را به عنوان Denman گفت Goudreau حال وظیفه او را با آموزش ونزوئلا در کلمبیا. در این ویدئو فرد گفت که اقدام تحت سفارشات از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گروه در حال برنامه ریزی برای امن فرودگاه کاراکاس به طوری که یک هواپیما می تواند فرستاده شده به مادورو به آمریکا.

ساب گفت که ونزوئلا درگیر در اتهام تهاجم خواهد بود تلاش برای "توطئه با یک دولت خارجی" در حالی که مادورو را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از پشت حمله.

مغلوب ساختن پیشی جستن رد این اتهام ، "اگر من می خواستم برای رفتن به ونزوئلا, من نمی خواهد یک راز در مورد آن گفت:" فاکس نیوز روز جمعه.

"من می خواهم به در و آنها هیچ چیز در مورد آن. آنها را بیش از رول. من نمی خواهد ارسال در یک گروه کوچک. هیچ هیچ هیچ. این امر می تواند به نام یک ارتش" او گفت:. "این امر می تواند به نام یک تهاجم."

کاخ سفید شورای امنیت ملی تکرار تهمت انکار در بیانیه ای در توییتر گفت: اگر ما تا به حال درگیر آن شده اند که "به صورت آشکار و مستقیم و موثر."

Botched 'مزدور تهاجم'

ونزوئلا روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به حال دستگیر Denman و بری و در روز چهارشنبه Maduro نمایش داده می شود که این جفت ارز گذرنامه در تلویزیون دولتی گفت: آنها سعی خواهد بود. در پاسخ به وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: دولت خواهد "استفاده از هر ابزار در دسترس" به سعی کنید به آنها را به عقب.

در مه 3, ونزوئلا گفت که یک گروه مسلح راه اندازی قبل از سپیده دم حمله با قایق حمله به شهرستان بندر لا Guaira, آنچه مقامات لقب "مزدور تهاجم" ساخته شده توسط "تروریست ها" در قایق های تندرو. تلاش برای سرنگونی مادورو لغو شد, توسط پلیس و نیروهای مسلح و وزیر کشور نستور Reverol اعلام کرد در همان روز.

تحت مادورو, ونزوئلا فرو رفته در شش سال بحران اقتصادی تشدید فلج کننده آمریکا که شاهد بدتر شدن خدمات عمومی مانند آب و برق و پزشکی کمبود.

ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر به رسمیت شناخته شده اپوزیسیون و رهبر خود اعلام کرد رئیس جمهور موقت ژوئن Guaido به عنوان ملت را رهبر مشروع. اما مادورو است که هنوز هم مورد حمایت این کشور را از نیروهای مسلح و سازمان ملل از جمله چین و روسیه است.

lc/dr (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن