می تواند برگ برنده بود به اتهام قتل نفس بیش از COVID-19?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده همه گیر مسلما بدتر از هر رهبر جهان است و دروغ در مورد این سریال.

توسط NEWSCENTERALS در 27 تیر 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده همه گیر مسلما بدتر از هر رهبر جهان است و دروغ در مورد این سریال. هیچ کس نمی تواند انکار است. سوال این است که هر چند می تواند برگ برنده بود با عنوان جرم جنایی به اتهام قتل شبه عمد به عمد شکست هشدار به آمریکایی ها درباره تهدیدات شناخته شده از COVID-19—و بدتر از دروغ گفتن در مورد آنها ؟ به عنوان یک وکیل به اعتقاد من نباید جواب بله باشد—حداقل اگر می توان آن را ثابت کرده است که تهمت آگاهانه گمراه آمریکایی ها در مورد خطرات ناشی از COVID-19 زیرا به اعتقاد او این کمک را دوباره انتخابات تلاش ها و آمریکایی ها با تکیه بر کسانی که دروغ به ضرر سلامت خود/زندگی.

این نه زمان عادی. ما در میان همه گیر مرگبار که بیش 135,000 آمریکا زندگی می کند. در زمان هایی از این, به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است آگاه آمریکایی ها به شدت نگاه خود را به رئیس جمهور—مرد قدرت که در قانون اساسی به ما "فرمانده"–برای حقایق در مورد چگونه به نگه داشتن خود و خانواده خود را امن است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده مخالف—او نه تنها موفق به هشدار به آمریکایی ها درباره تهدید واقعی از ویروس او گمراه مردم آمریکا بارها در نتیجه آگاهانه خطر انداختن سلامت آمریکایی ها. به همین دلیل دادستان سابق فدرال و زمان MSNBC حقوقی تحلیلگر گلن Kirschner به من گفت point-blank که در کلیت تهمت گمراه کننده از آمریکا در مورد COVID-19, "به راحتی برآورده سه عنصر یا قتل نفس غیر ارادی و یا قتل غفلت."

Kirschner که پس از خدمت به عنوان یک ارتش قاضی مدافع General (JAG) یک دادستان در ایالات متحده به دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا برای 24 سال افزایش به موقعیت رئیس قتل بخش گذاشته یک مورد فوتی و فوری از دولت v. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای نقش خود را در مرگ خود شهروندان است.

Kirschner توضیح داد: این سه عنصر به طور کلی را تشکیل می دهند که به جرم قتل نفس. برای اولین بار است که یک فرد "بازیگری به شدت غفلت راه که داشتن یک وظیفه به قانون" با Kirschner اضافه "مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک وظیفه به عنوان رئیس جمهور و نقض آن توسط آگاهانه عدم هشدار عمومی در مورد تهدیدات شناخته شده این ویروس است." در واقع, فرماندار نیویورک اندرو کومو متهم به تهمت هایی است که انجام در روز دوشنبه بیان کرد که تهمت اقدامات را تشکیل می دهند "سهل انگاری فاحش" برای خود "حمله به علم" نتیجه "به خطر انداختن سلامت عمومی است."

دوم Kirschner افزود: "دانستن که شما عمل یا عدم عمل است به احتمال زیاد به تولید مرگ یا آسیب جدی بدن" که دوباره Kirschner معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده است با دانستن تهدید واقعی از ویروس اما عدم به اشتراک گذاشتن آن با مردم است. در نهایت سابق فدرال دادستان توضیح داد که عنصر سوم این است که "خود را عمل یا عدم عمل یک عامل اساسی در ایجاد مرگ دیگران است."

Kirschner اشاره کرد به عنوان مثال شهر نیویورک نوار صاحب جو جویس که خانواده توضیح داد که پس از مرگ او از COVID-19 که او تا به حال نادیده گرفته شده هشدار در مورد این ویروس به دلیل تهمت به فریم آن را به عنوان یک "جعل" به سادگی طراحی شده برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی.

نه Kirschner و نه من نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است با عنوان جرم جنایی مسئول ایمان خوب است, اشتباهات, اشتباهات داوری و یا حتی بی کفایتی. ما به طور خاص صحبت کردن در مورد تهمت آگاهانه شکست هشدار به آمریکایی ها درباره چگونه خطرناک این ویروس در میان همه گیر مرگبار چرا که به اعتقاد او آن کمک کرده خود را دوباره به چشم انداز انتخابات—یعنی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد سریع دوباره باز شدن اقتصاد کمک خواهد کرد که او در ماه نوامبر برنده.

برای مثال در مارس 11, تهمت و ادعا کرد در یک صدای جیر جیر "Coronavirus شماره ها به دنبال بسیار بهتر از رفتن به پایین تقریبا در همه جا." مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به می دانم که دروغ داده شده به عنوان واقعیت چکرز اشاره COVID-19 موارد در حال افزایش بود در 36 متحده است.

به عنوان مثال اخیر صورت گرفت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن 4 جولای ملی آدرس جایی که او گفت: در یک سخنرانی آماده است که "99 درصد" از موارد COVID-19 "کاملا بی ضرر است."

وجود دارد به سادگی هیچ راه قابل قبول تهمت نمی دانم که دروغ بود با توجه به اطلاعات موجود در حوزه عمومی به عنوان واقعیت چکرز باید جهانی ثبت شده است.

در حال حاضر روشن تهمت که با موفقیت تحت تعقیب برای دروغ گفتن است که هنوز هم یک چالش به عنوان شناخته شده بسیاری از کارشناسان حقوقی توضیح داده شده است. لورنس H. قبیله مشهور استاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد بود کلمات خشن برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات گفت که "مغلوب ساختن پیشی جستن است تقریبا به طور قطع از نظر اخلاقی مسئول ده ها هزار نفر از coronavirus مرگ و میر است که نمی خواهد رخ داده است اما برای او بی پروا گمراه کننده عمومی اظهارات خود به شدت غفلت و شکست به عمل بر اساس شواهد پزشکی موجود به او."

اما با که گفت, قبیله افزود: "اثبات این است که تهمت ناشی از این مرگ و میر فراتر از شک معقول در دادگاه های کیفری خواهد بود تقریبا غیر ممکن است."

سابق واترگیت دادستان و زمان MSNBC حقوقی تحلیلگر جیل شراب-بانک منتقل و یک پیام مشابه به من اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن "دروغ در مورد Covid-19 ماسک و بازگشایی" میتواند پایه و اساس "یک impeachable جرم اما احتمالا نمی کند افزایش به سطح قابل اثبات عناصر جرم است."

نه شراب-بانک معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن مسئولیت کیفری است بسیار واضح تر وقتی که می آید به "مبارزات انتخاباتی خود سهم دروغ و تقلب در کسب و کار" و او امیدوار است که او را مورد بررسی و پیگرد قانونی برای کسانی که اشتباهات توسط دولت و مقامات فدرال در "بایدن دولت است."

"تهمت می دانستند خطر در ارتباط با ویروس. در عین حال به عنوان اخیر به عنوان جولای 4, او هنوز هم عدم اطلاع رسانی به آمریکایی ها است."

و سابق آمریکا وکیل جویس ونس که در حال حاضر یک استاد حقوق در دانشگاه آلاباما به عنوان به خوبی به عنوان یک MSNBC حقوقی تحلیلگر همچنین پناه شک و تردید و با توجه به این حقایق به تاریخ که تهمت می تواند با موفقیت با عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار و اشاره کرد: "من نمی بینم پایدار شارژ." اما او افزود: "من نفسه حکم که" به ویژه اگر شواهد بیشتری در دسترس می شود در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن "دولت از ذهن است."

من نگرانی های مطرح شده توسط این برجسته وکلا, اما من هنوز هم طرف با Kirschner و با کومو را به اتهام تهمت بازیگری با "سهل انگاری فاحش" است که ماهیت "بی پروا" رفتار مورد نیاز تحت نیویورک قانون به یک مورد قتل نفس در درجه دوم. تهمت می دانستند خطر در ارتباط با ویروس. در عین حال به عنوان اخیر به عنوان جولای 4, او هنوز هم عدم اطلاع رسانی به آمریکایی ها که به جای گفتن آن را "کاملا بی ضرر" در "99 درصد" از این موارد است.

از آنجا که گفتار نزدیک به 10 ، 000 بیشتر آمریکایی ها کشته شده اند. در حالی که هنوز کامل قیاس مغلوب ساختن پیشی جستن عمل خواهد بود شبیه به یک فرد اگر درخواست خود را حیوان خانگی مار سمی شد و شما با دانستن این مار بود که به طور بالقوه مرگبار به جای دروغ گفتن فرد آن را "کاملا بی ضرر است." این فرد پس از آن را لمس مار گاز گرفته شد و درگذشت.

یک چیز روشن است ، خواهد بود وجود دارد هیچ ایمنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ارتباط با هر گونه جنایات در حالی که در کاخ سفید است. به عنوان Kirschner توضیح داد "وجود دارد یک لیست بی پایان از مقامات دولتی که تحت تعقیب جنایات در حالی که در دفتر." درست است هیچ کدام به رئیس جمهور اما Kirschner اشاره کرد حتی رابرت مولر شهادت دادند که تهمت می تواند تحت پیگرد قانونی قرار برای هر جنایت هنگامی که او به سمت چپ ،

سوالی که باید پرسید این است که: باید یک رئیس جمهور برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول آگاهانه عدم اطلاع رسانی به مردم آمریکا در مورد خطرات مرتبط با یک ویروس مرگبار در طول یک بیماری همه گیر از آنجا که او معتقد است با انجام این کار کمک می کند تا خود را سیاسی و اقبال? هر پاسخ اما "بله" می دهد رئیس جمهور آینده چراغ سبز برای انجام همان چیزی که به عنوان برگ برنده در هزینه زندگی ما همکار آمریکایی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن