سوئد شروع به شک خود را پرت coronavirus استراتژی

تا به حال اکثر سوئدی ها باید حمایت کشور خود را از رویکرد به بیماری همه گیر کوروناویروس. اما به عنوان تلفات پرت

توسط NEWSCENTERALS در 16 خرداد 1399

تا به حال اکثر سوئدی ها باید حمایت کشور خود را از رویکرد به بیماری همه گیر کوروناویروس. اما به عنوان تلفات پرتاب کرده است سوئد به صفوف این کشور بدترین ضربه مردم شروع به طفره رفتن.

در مالمو شهر ساحل پوشیده از چمن تپه های شنی, شن و ماسه و تفرجگاه ها شلوغ با گروه های پیاده روی barbecuing و در غیر این صورت با بهره گیری از خورشید اواخر بعد از ظهر.

چند در اینجا به نظر می رسد آگاه است که سوئد در طول روز تحت سلطه جهانی رسانه COVID-19 پوشش پس از آن دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell برای اولین بار اذعان کرد که countrymight بهره مند شده اند از برخی از محدودیت های سخت تر.

و اگر آنها آگاه هستند که این کشور را در سرانه مرگ و میر از این ویروس به تازگی به تصویب رسید که از فرانسه آوردن آن بصورتی پایدار و محکم به این گروه از کشور بدترین ضربه آنها در حال نشان دادن آن است.

"من نمی خواهد می گویند که آن را گرفته است بیش از کل جامعه است. مردم هنوز هم زندگی می کنند زندگی خود می گوید:" کریستینا Hakansson او به عنوان unchains دوچرخه خود را به سر منزل. "من فکر می کنم این یک چیز بسیار خوب است که ما در سوئد — به جای پریدن به نتیجه گیری — ما سعی می کنیم به شما می دانید در واقع پایه اقدامات ما در پژوهش است."

"من فکر می کنم آن را خوب می گوید:" کارین یک بازنشسته با بهره گیری از یک بستنی با شوهرش که نمی خواهم به او مي دهد. "من می خواهم راه است که آن را به مردم ما به رفتار در یک راه معقول."

Karin and her husband eat ice cream near Ribersborg beach in Malmo, Sweden

کارین راضی است با راه سوئد در برخورد با کروناویروس

اما شک بیش از حد.

"من شخصا فکر نمی کنم این درست بود. آن را بیش از حد رایگان در اینجا, حتی برای افراد مسن می گوید:" مایک Gozi.

"اگر شما نگاهی به آمار ما شکست خورده اند" موافق Bengt آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان است که در Kallbadhuset اسکله.

اما حتی آنها اذعان دارند که در افراد جوان در سوئد را تا حد زیادی توانسته به زندگی عادی وجود دارد که کمی از خشم عمومی در کشورهای دیگر است.

"ما تا به حال نشده یک مستند; آنها نا امید و آنها خشمگین هستند زیرا آنها می خواهند به خارج" آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان را توضیح می دهد. "در مالمو زندگی است بیشتر یا کمتر عادی می گوید:" Gozi.

مقامات بهداشت در شارژ

سوئد دولت است که شاید به تنهایی در جهان در تفویض اختیار این کشور coronavirus پاسخ تقریبا به طور کامل به آن آژانس بهداشت عمومی.

و در حالی که دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell تبدیل به یک پلاریزه شکل بین المللی به عنوان او توضیح می دهد سوئد رویکرد در مصاحبه بعد از مصاحبه در خانه او دودی آرامش و اعتماد.

Anders Tegnell

آندرس Tegnell تبدیل به یک آشنا و قابل اعتماد در شکل برای بسیاری از افراد در سوئد

کار هر روز به مدت 60 روز در حال حاضر او و یا یکی از معاونان او برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 2 بعد از ظهر در دفاتر آژانس بهداشت عمومی. وجود دارد آنها را اجرا و از طریق همان نمودار از موارد جدید مرگ و میر و بیمارستان اعداد در مقابل همان پس زمینه در مقابل بسیاری از روزنامه نگاران.

در طول دوره بحران Tegnell که یک هدیه نیز برای تبدیل عبارت فاقد همتایان خود در کشورهای دیگر می برد پشتیبانی عظیم در سوئد. اعتماد عمومی در آژانس رز از 75 ٪ در زمانی که بحران در پایان ماه مارس به عنوان بالا به عنوان 82 درصد در شروع ممکن است با توجه به نظرسنجی Kantor Sifo.

آن است که تنها در چند هفته گذشته به سوئد سرانه مرگ و میر افزایش یافته و به بیش از 10 بار است که از نروژ و 4.5 بار که از دانمارک که پشتیبانی کاهش یافته است, هدف قرار دادن 70% در بررسی های اخیر.

"این کاملا واضح است که در آغاز همه گیر ما تا به حال یک رالی-around-the-flag اثر و همچنین دیده می شود در رسانه ها می گوید:" Bengt جوهانسون استاد رسانه و ارتباطات در دانشگاه گوتنبرگ. "وجود دارد برخی از انتقاد, البته, اما کسانی که صدای بودند شنیده نمی شود و اکثر رسانه ها به حمایت از استراتژی است."

People sit at a restaurant terrace in Stockholm amid the coronavirus pandemic

سوئد نیست موسسه یک مستند

زمانی که 22 محققان نوشت: یک قطعه نظر در Dagens Nyheter روزنامه در اواسط ماه آوریل با دعوت از دولت برای به دست گرفتن کنترل و "رادیکال و سریع" تغییرات همه Tegnell تا به حال به انجام افزایش کوچک و ناچیز کنایه با آمار و ارقام خود را به استدلال های خود را صریحا محکوم مفسران رسانه.

انتقاد رشد می کند

اما در چند هفته گذشته به سوئد مرگ و میر افزایش یافته است به 10 بار که از نروژ و نزدیک به پنج بار که از همسایه دانمارک رسانه ها تبدیل شده است بسیار مهم است.

"این تصویر تبدیل شده است یک بیت چون هنوز هم بسیار بالا نرخ مرگ و بنابراین ما باید بیشتر صداهای منتقد امروزه" جوهانسون می گوید.

بیش از آخر هفته آنا Dahlberg سیاسی سردبیر Expressen , روزنامه, چاپ مقاله متهم او همکار سوئدی ها از باور خود را در کشور بود به نحوی معقول تر و متعادل و منطقی نسبت به دیگر بیشتر ضربه ملل را غیر ضروری مستند محدودیت. "سوئد دیده می شد که یک کمی دقیق تر از دیگر همه کشورهای دیگر" او شکایت کرده است.

پیتر Wolodarski سردبیر Dagens Nyheter روزنامه بیش از آخر هفته به نام در سوئد و بهداشت حرفه ای برای جلوگیری از سخنرانی بقیه جهان خواستار "بازتاب و فروتنی" "نه بیشتر و پر از شکوفه اظهارات چگونه بقیه جهان را درک نمی کند چقدر خوب سوئد است."

A car drives over the Oresund Bridge that connects Malmo and Copenhagen

دانمارک بسته مرز خود را به سوئد برای جلوگیری از گسترش ویروس از

به عنوان اگر خم شدن به این مکان خلق و خوی Tegnell صبح روز چهارشنبه برای اولین بار پیشنهاد کرد در یک مصاحبه پخش رادیو سوئد که در سوئد استراتژی از اواخر ماه مارس شاید باید نزدیک تر از دیگر کشورهای اروپایی است.

"اگر ما در برخورد با این بیماری همان دانستن دقیقا آنچه ما امروز می دانیم, من فکر می کنم ما را تا پایان انجام چیزی بین آنچه سوئد انجام داده است و چه بقیه جهان انجام داده است," او گفت:.

او بعد از عقب نشینی کرد و گفت او هنوز هم معتقد سوئد استراتژی درست بود و باور نداشت بیشتر thoroughgoing مستند محدودیت کمک کرده اند.

خواستار Tegnell برای رفتن

روز پنجشنبه رسانه های آب و هوا شد سخت تر هنوز هم با هوگو Lagercrantz بازنشسته استاد در کارولینسکا پزشکی دانشگاه رفتن تا آنجا که خواستار Tegnell به اخراج می شود و جایگزین در یک مقاله در Expressen.

تا کنون نشانه کمی وجود دارد که این اتفاق خواهد افتاد با عواقب سیاسی برای سوئد دولت هنوز محدود در مقایسه با سطح خشم در انگلستان است.

"این هنوز هم که سیاسی" جوهانسون توضیح می دهد. "احزاب مخالف هستند انتقاد تا حدودی اما نه استراتژی مانند."

همچنین به عنوان احزاب مخالف نیز حمایت Tegnell رویکرد در مارس و آوریل آن را دشوار است برای آنها را به در حال حاضر به طور ناگهانی سرزنش دولت نیز برای انجام این کار است.

"این نوع از سخت را برای آنها به می گویند:" ما به حمایت از استراتژی از آنچه ما می دانستند اما در حال حاضر ما می دانیم بیشتر در مورد این, سوئد نباید آن را انجام داده اند'" جوهانسون می گوید.

علاوه بر مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سالمندان در سوئد تا حد زیادی مسئولیت منطقه ای و دولت شهری در سوئد که بسیاری از آنها تحت کنترل احزاب مخالف. "وجود دارد یک بحث است که ما ضعیف مسئولیت و یا مکانیسم های پاسخگویی در سوئد" جوهانسون می افزاید.

Bengt Kristoffersen in Malmo, Sweden

Bengt آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان تصدیق میکند که مردم در نظر سوئدی ها به سرد

پشت در مالمو را Ribersborg ساحل این استدلال مورد سرزنش و پاسخگویی دور به نظر می رسد.

Bengt آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان مظنون مردم در سوئد ممکن است در نهایت شروع به احساس بحران شده بود و نه به کار گرفته شده در حالت ایده آل. "اگر ما به عقب نگاه گذشته نگر شاید ما فکر می کنم ما باید انجام داده اند و چیز دیگری به جای" او می گوید.

اما او انتظار ندارد این به یک تاثیر بزرگ در خلق و خوی. "همه چیز می تواند بهتر بوده است اما آنها می توانست بدتر نیز هست. ما در حال یخ سرد مردم در اینجا در سوئد بسیاری بر این باورند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب